Brzdy

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

To je tim ze znas jenom auta bez posilovace.Myslim ze nema cenu to resit, je to jako by jste tvrdily ze bubny brzdi stejne dobre jako kotouce. :wink:
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

no tak třeba v 206 když si tomu trošku šlápl tak si líbal čelní sklo.
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Little Red Riding Hood píše:no tak třeba v 206 když si tomu trošku šlápl tak si líbal čelní sklo.
Ted nechapu co tim chces rict,ma to posilovac a je to taky auto jina kategorie, to se neda srovnavat s Ladou.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

no šak nedá.. jen sem přemýšlel jestli sem řídil nějaký auto s posilovačem.. a řídil.. to sem chtěl říct..
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Ondra 07 píše:To je tim ze znas jenom auta bez posilovace.Myslim ze nema cenu to resit, je to jako by jste tvrdily ze bubny brzdi stejne dobre jako kotouce. :wink:
Jde spíše o komfort lehkého ovládání pedálu. Každopádně když mi někdy zdechne nezahřáté auti při sjezdu z kopečka a potřebuji zastavit, tak mne absence funkčního posilovače dokáže pěkně zaskočit, ne že by to nebrzdilo, ale atrofovaná nožička se musí snažit, mmj. i dvě téměř stejná vozidla mohou brzdit odlišně. V práci máme dvě felcky jedna 1.3 a druhá 1.6 s motorem VW, 13cka brzdí velmi dobře, ale u té druhé je to bída. Přitom desky a kotouče jsou stejné, válce snad taky, před nedávnem jsem málem napikoval po pěti metrech jízdy do topolu, protože mne ty brzdy jako obvykle zaskočily, ale jak si člověk zvykne tak to ani nepřijde.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Hnojar
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hnojar »

Serjoža píše:Bohužel se mi potvrdilo tvrzení všech testů, že Samara prostě nebrzdí.
To není pravda !! :shock:
Dancul
Příspěvky: 39
Registrován: úte čer 01, 2004 07:57
Bydliště: Kysucké Nové Mesto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dancul »

Hnojar píše:
Serjoža píše:Bohužel se mi potvrdilo tvrzení všech testů, že Samara prostě nebrzdí.
To není pravda !! :shock:
Mozem potvrdit, ze moja Samarka brzdi horsie ako predchadzajuca 2107.
Peugeot 207 SW 1,6 120k
SAMARA 21093-20
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Já přemejšlim o nějakejch sportovních kotoučích, třmenech pokud možno 4pístkových, posilovači a destičkách. Neptal ste se někdo pana Vašenkova, jestli se to dá přivýst z Ruska a co by to mohlo stát?
Na 2110 nebo jak se to menuje sem tyhle díly na netu sehnal, ale na 07ku ne e. :evil: :x :evil: :x
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Pája píše:Já přemejšlim o nějakejch sportovních kotoučích, třmenech pokud možno 4pístkových, posilovači a destičkách. Neptal ste se někdo pana Vašenkova, jestli se to dá přivýst z Ruska a co by to mohlo stát?
Na 2110 nebo jak se to menuje sem tyhle díly na netu sehnal, ale na 07ku ne e. :evil: :x :evil: :x
a kompatibilita to asi nebude.. :(
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Pool

Příspěvek od Pool »

Chlapci a holky mám problém se zadníma brzdama.. :crybaby: Při dobržďování se tam projevují nějaké vibrace a začne se třást celá kastle, ale fakt silně. Párkrát se stalo, že se to úplně kouslo a šlo to do smyku. Při jízdě je to dobrý, normálně bezproblémově brzdím, začíná to teprve při rychlosti asi 20 km/h. Čím to může být? Připadá mi to, jakoby brzdící plochy nedosedaly rovnoměrně k sobě a místo hladkého brždění to začne poskakovat, nevím jak to líp popsat. Zadní brzdy jsem ještě neopravoval.... :sad1: :help:
Naposledy upravil(a) Pool dne čtv dub 20, 2006 22:47, celkem upraveno 1 x.
Richard Novotný
Příspěvky: 107
Registrován: čtv úno 09, 2006 13:55
Bydliště: Mirošov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Richard Novotný »

Matně si vzpomínám,že jsem měl asi stejný problém.Vždycky jsem ošmirgloval pakny,všechno řádně odmastil(i bubny) a na chvíli to dalo pokoj.Příčina zřejmě byla v paknách,který byly nasáklý brzdovou kapalinou.Nakonec jsem koupil pakny nový a prosakující prasátko taky.
LADA 2107 5q LPG "Vasil"
Pool

Příspěvek od Pool »

Díky podívám se na to.. Kdyby to byly jen pakny nebo prasátko, byl bych rád. Doufám že není něco s bubnem... :Hangman:
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

nieco podobne mi to robi obcas ked je mokro a auto je studene (teda brzdy), ale len pri cuvani...rozvibruje sa cele auto.ale to tak 2-3x do roka.takze neriesim
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

poole držim place ať to dobře dopadne.. a at to není bubnen (je drahej) za 800 kus.. každopádně kdyby náhodou tak nějakej buben se najde tu v olmíku..

každopádně to zhoď a podivej se na to obložení a jestli něco není uvolněního v bubnu.. :happy1:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Pool píše:Díky podívám se na to.. Kdyby to byly jen pakny nebo prasátko, byl bych rád. Doufám že není něco s bubnem... :Hangman:
Myslím, že nebude tak zle, pokud ti při brždění nepumpuje pedál brzdy což mi dělalo, když se objevila puklina v té obruči a následně se to vyhřálo, bude stačit lehce přebrousit šmirglem pakny a srazit hranky, špíše jestli ti neteče prasátko, nebo není jednostranně hryzlé, ev. sjeté pakny, nebo jestli nepovolily ty srandy s pružinkama co to tam nějak odpružují.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Odpovědět

Zpět na „Zajímavé úpravy a vylepšení“