2107 by Yellow01
Moderátor: Moderátoři
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Re: 2107 by Yellow01
Nu pěkný... Ale zase máš parádní snímky, jaký nemá kdekdo.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
Re: 2107 by Yellow01
Tak konečně mi vyšlo trochu času věnovat se autu. Kompletně rozebráno, zvednuto na zvedák a ejhle, auto stálo na třech patkách a ten bouraný roh byl ve vzduchu. I pouhým okem bylo viditelné, že karoserie byla zkroucená do vrtule. Dneska jsme se trochu projeli ke známému do servisu, kde jsem chvíli pracoval a nechal mě překřížit kastli na rovnací stolici. Teď mám auto zpátky u sebe na dílně a budeme operovat. Pokračování příště... 




Edit:
Tady ještě fotka těch nebohých kol. Naštěstí se mi povedlo sehnat ještě jednu sadu, protože jiný kola bych si těžko vybíral.





Edit:
Tady ještě fotka těch nebohých kol. Naštěstí se mi povedlo sehnat ještě jednu sadu, protože jiný kola bych si těžko vybíral.

Re: 2107 by Yellow01
takto to nevyzera az tak zle. A stejne to vspojoch uz bolo celkom slusne chytene hrdzou 
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Re: 2107 by Yellow01
Podběhy jsem věděl že jsou docela shnilé. Ještě že mám skoro všechnu origo plechařinu doma na půdě. 
Re: 2107 by Yellow01
No opravdu pěkná šlupka to musela být.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Re: 2107 by Yellow01
To teda. Po rozebrání jsem třídil věci z přední nápravy a vyházel jsem všechny ramena, kromě spojovačky všechny čepy a táhla řízení, brzdový kotouče. Nápravnice je taky na vyhození. Zdá se že jediný, co přežilo bez újmy jsou pružiny a stabilizátor. 