Slovenský zraz 2016

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Jirka Lefner
Příspěvky: 113
Registrován: sob srp 11, 2012 18:45

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Jirka Lefner »

Ahoj vsem...Su z Brna ..mohl bych jet s nekym? Ne jako spolujezdec ale jako druhe auto..Dekuji Jirka
Jirka Lefner
Příspěvky: 113
Registrován: sob srp 11, 2012 18:45

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Jirka Lefner »

vidim,ze je zde mrtvo tak pokud ten sraz na SK pada tak to napiste ale rad bych se na Slovensko podival s žigulikem :wink:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6750
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od JmJ »

Taky by me zajimalo, co teda bude ci nebude ;-)
VAZ 2104 1.3 1989
Cory
Příspěvky: 11724
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Cory »

Mna by este zaujimalo ci tam je moznost nejakeho ubytovania
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11118
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Ja mam tou dobou na krku dve bestie :-) ... a navic kacenka uz neni, drzim smutek :-( .
Lada Granta Liftback 1,6 16V platinum - téměř normální auto
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Jirka Lefner
Příspěvky: 113
Registrován: sob srp 11, 2012 18:45

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Jirka Lefner »

Ja rad pojedu ale musi to byt na tuty. Nerad bych totiz dojel na akci a tam NIKDO nebyl a to uz se mi stalo . Bylo by super kdybychom se Brnaci rano v sobotu sešli a vyjeli spolecne :wink:
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6750
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od JmJ »

Matej vzkazuje, ze sraz chce udelat, termin pristi vikend, zitra da vedet vic.
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Marek89
Příspěvky: 1818
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Marek89 »

Tento vikend ma byt zraz. Bude ?
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Kopr »

Na mě je to moc akční ,nejedu :roll:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Majo »

Co je akcne? bude tam Zelena Voda? Bude. Budeme tam my? Budeme. To ze "organizator" nestiha odpisovat na forum je uplne fuck....
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Cory
Příspěvky: 11724
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Cory »

Program letneho zrazu je myslim celkom jasny...v piatok sa pride a do nedele sa pije a zere,ako vzdy.plus nejaka ta sobotna vychadzka, ktoru polovica ucastnikov stejne ofuni :)
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10669
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Luděk Musil »

Cory píše:....plus nejaka ta sobotna vychadzka, ktoru polovica ucastnikov stejne ofuni :)
Sice jsem vrčel, ale šel jsem ... to že jsem Tě chtěl na vrcholku hory zastřelit zabránilo pouze to, že jsem neměl zbraň. A abych Tě shodil dolů na to zase nemám postavu :P :lol: .
Ale letos skutečně nestíhám :cry: . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Majo »

Cory píše:Program letneho zrazu je myslim celkom jasny...v piatok sa pride a do nedele sa pije a zere,ako vzdy.plus nejaka ta sobotna vychadzka, ktoru polovica ucastnikov stejne ofuni :)
a ak bude pekne, bude sa este aj kupat :lol:
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Jirka Lefner
Příspěvky: 113
Registrován: sob srp 11, 2012 18:45

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Jirka Lefner »

Ahoj vsem,chci se zeptat jestli ten sraz bude,nebude....
Jenom me fascinuje,ze nekdo nahodi udici ,ze bude sraz a potom nereaguje ,nepise
Ja uz jsem jednou na takovy sraz jel a az jsem prijel nebyl tam NIKDO.
Uživatelský avatar
Viko
Příspěvky: 1190
Registrován: pon kvě 05, 2014 20:09
Bydliště: Pezinok
Kontaktovat uživatele:

Re: Slovenský zraz

Příspěvek od Viko »

Takze Majo, Cory a Jirka majú záujem?
VAZ 21061 - 1986 - 50 shades of orange
VAZ 21011 - 1976 - plyňák
VAZ 2105 - 1983 - expedičný špeciál
VAZ 21061 - 1980 - :hrob: zožrali ju oxidi
VAZ 2101 - 1979 - :hrob: fatal crash
VAZ 21011 2x - 1980/1976 - adoptívne deti
Felicia combi 1,3mpi - 2000 - prevoz ND
Repliky koncoviek výfuku
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“