Převodovka 4Q

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Martin-MTX
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od Martin-MTX »

camlik píše:Martin-MTX: Pokud by ji neměl Jelenovi kdo vyzvednout (ozval se první) a zajistíš si nějak dopravu tak je tvoje.
Ok, tak dejte vědět, můj zájem určitě trvá, chci mít do foroty jednu 2106 převodovku... Ještě malý detail - předpokládám, že je funkční, především, že řadí a nevypadávají kvalty ani nijak nechrastí. :D
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od Jelen »

Zkouším zařídit odvoz, JmJ, nebo Drobek, se pohybují okolo Zlína, ne?
Voda
Příspěvky: 603
Registrován: úte lis 25, 2014 12:20
Bydliště: Brno

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od Voda »

okolo 15.7 pojedu přes zlín.Takže pokud to bude zabalený....

Otázkou je pak další cesta z brna.Na kladno nebo prahu nejezdím.

V nejhorším můžu za flašé domluvit dodávkáře co by to dovez ráno do prahy
camlik
Příspěvky: 77
Registrován: stř črc 16, 2014 17:37

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od camlik »

Převodovka samozřejmě šlape bezproblémů. Moc jsem toho s ní nenajezdil, ale žádného chrastění jsem si nevšiml .... Nějak základně ji zabalit by neměl být problém
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od Jelen »

Z Brna bych už někoho našel, nebo že bych to vyzvedl na podzimnim srazu? Případně na letnim? Kdybys byl ochoten mi to vyzvednout, byl bych ti zavázán.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6562
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od JmJ »

Ze zlina do brna by to dostat slo, pokud by na to nebyl spech. Pripadne pokud prodavajici pojede pres km, muze to u me nechat. Ale je nutne domluvit, u koho to pak nechat v brne.

Podminkou je, ze je vypusteny olej a prevodovka je radne zabalena, nejlepe v balici folii.
VAZ 2104 1.3 1989
camlik
Příspěvky: 77
Registrován: stř črc 16, 2014 17:37

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od camlik »

S tím balením dovozem atd. Za ty dvě stovky to tak můžu vypustit, zabalit do kartonu a objet izolepou aby si dotyčný co si převodovku vyzvedne nezasvinil kufr, ale vozit to vážně nikam nebudu. Auto mám na špalcích a než si nějaké půjčovat vytvořit z toho parádní balíček a vézt to 40km tak to pak radši hodím do sběru. Termín k vyzvednutí jsou dva týdny (17.7) pak se stěhuju a chtěl bych aby byla převodovka fuč.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6562
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od JmJ »

camlik píše:S tím balením dovozem atd. Za ty dvě stovky to tak můžu vypustit, zabalit do kartonu a objet izolepou aby si dotyčný co si převodovku vyzvedne nezasvinil kufr, ale vozit to vážně nikam nebudu. Auto mám na špalcích a než si nějaké půjčovat vytvořit z toho parádní balíček a vézt to 40km tak to pak radši hodím do sběru. Termín k vyzvednutí jsou dva týdny (17.7) pak se stěhuju a chtěl bych aby byla převodovka fuč.
Jako prevoznik na radnem zabaleni s dovolenim trvam, balne hradi kupujici ;-). Pokud bys napsal, kde u zlina presne pobyvas, tak se da rozhodnout, jestli tama treba nekdy jezdim, nebo to mam blizko, nebo ne. Nebo se da udelat predani treba ve zline u byvaleho carrefouru atd.
VAZ 2104 1.3 1989
camlik
Příspěvky: 77
Registrován: stř črc 16, 2014 17:37

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od camlik »

Převodovka se nachází v Březnici u Zlína.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6562
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od JmJ »

camlik píše:Převodovka se nachází v Březnici u Zlína.
aha, takze to je to, co resi jelen v tematu svozy a rozvozy.

ok, do breznice cestu nemam, takze za me plati to, ze si to muzem predat nekde rozumne ve zline, nebo to muze prevzit muj znamy ve vsedni dny v napajedlech. zalezi na tobe, kam mas obcas cestu.
VAZ 2104 1.3 1989
camlik
Příspěvky: 77
Registrován: stř črc 16, 2014 17:37

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od camlik »

To bude trochu složitější. Jak jsem psal pár příspěvků zpět, nemám k dispozici auto takže cestu nemám nikam. Na číze to na nosiči vážně neodvezu :D

Martin-MTX: Byl by jsi schopný přijet si/zajistit odvoz přímo ode mě z garáže z Březnice abych nemusel půjčovat auto a převodovku někam táhnout?
Uživatelský avatar
Martin-MTX
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od Martin-MTX »

camlik píše:To bude trochu složitější. Jak jsem psal pár příspěvků zpět, nemám k dispozici auto takže cestu nemám nikam. Na číze to na nosiči vážně neodvezu :D

Martin-MTX: Byl by jsi schopný přijet si/zajistit odvoz přímo ode mě z garáže z Březnice abych nemusel půjčovat auto a převodovku někam táhnout?
Ahoj, o přev. mám zájem a i bych nějakou tu korunu navrch přihodil, ale jsem z Mělníka a vyskytuji se ještě v Praze ale nikam jinam teď v dohledné době nejedu :(
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
ropák
Příspěvky: 175
Registrován: sob čer 02, 2012 16:20
Bydliště: okolo zlína

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od ropák »

camlik píše:To bude trochu složitější. Jak jsem psal pár příspěvků zpět, nemám k dispozici auto takže cestu nemám nikam. Na číze to na nosiči vážně neodvezu :D

Martin-MTX: Byl by jsi schopný přijet si/zajistit odvoz přímo ode mě z garáže z Březnice abych nemusel půjčovat auto a převodovku někam táhnout?
Kdybys byl schopný ze sebe vymáčknout cenu, už mohla byt prodaná. Přes Březnicu jezdím každý den 2x :lol:
camlik
Příspěvky: 77
Registrován: stř črc 16, 2014 17:37

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od camlik »

Ropák: Kdyby jsi se chtěl dohodnout tak už ji máš doma, ale o to ti zřejmě nejde. Pokud máš zájem jsi v tomto tématu správně, pokud ne dále prosím nespamuj.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Převodovka 4Q

Příspěvek od Jelen »

Jáááá stále počítám, že se na mě někdo nevykvajzne, kdyby snad Veverka přisurfoval na vodě a nechal by to u sebe, popřípadě JmJ, kterému bych strčil taky něco za odvoz a přechování u sebe, by mi to vyzvedl, asi bych se štěstím po...
Odpovědět

Zpět na „Prodám“