Expedice Adam 2006

Jiné akce neorganizované Ladaklubem

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Tak sem taky hodím pár foteček. :wink:

Nejdříve již zmiňovaná Zdenkova pohostinnost v obraze a potom ta krásná Honzova 21061. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

Kdyz vidim ty fotky, tak me tim vic mrzi, ze mi to nevyslo. :cry: No snad priste.
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

Ctirad Vyskočil píše:Co se týká nazvání Radkova pózování,tak to ze mě samozřejmě mluvila závist. :lol: :lol: :lol:
Však až si jí taky pořídíš (a budiž ti to opravdu přáno), taky na ní budeš pyšnej. Jinak k tvým fotkám už nemám co dodat, byla to prostě super sobota!!!
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Ani já nesmím zapomenout na příspěvek ohledně velmi vydařené expedice, i když ráno to pro mě vypadalo úplně jinak. Jak už zákon schválnosti chodí, člověk, co si vymyslel společný odjezd z Prahy (tedy já) nakonec sám zaspal. :( I když jsem v 7,25 mocně práskl bičem a všech 75 koní rozpádil na místo srazu, Radka, se kterým jsem měl společně odjíždět, jsem samozřejmě nezastihl i když prý tam trpělivě čekal až do 7,45. V té době mi zbývaly asi 4 km, ale rychleji už to v rámci bezpečného provozu nešlo. Zklamaně jsem se tedy odebral domů, neskutečně naštvaný sám na sebe ale nevzdával jsem se a začal shánět kontakty. Na tomto místě musím velmi poděkovat Radkovi mb, za jeho rychlou odpověď co se těch kontaktů týče. DÍKY!! Kdyby Zdeněk na svých stránkách neměl na sebe číslo, byla by to jediná moje záchrana...
No, nakonec vše dobře dopadlo, na sraz jsem přijel sice o 2 hodiny později, ale přece! :wink: Všichni jsme byli výborně pohoštěni, probralo se všechno možné a zlatým hřebem dne byla vyjížďka s Nivama po okolí, která mě dostala tak, že včerejškem počínaje intenzívně prohlížím stránky a inzeráty, kde se vyskytuje slovo Niva- i já s ní časem počítám. :wink: Počasí nám přálo a tak nezbývá, než hodnotit sraz jako skvěle vydařený, za což chci poděkovat především našemu hostiteli Zdeňkovi a samozřejmě i všem ostatním!

Jak tak koukám na tu první společnou fotku, tak jsem se tam asi lépe tvářit nemohl... :?
Doplním to také některými svými fotkami, mj. z cesty naší dvoučlenné pražské kolony domů. Radši na ty fotky snad neklikejte, kdo nemáte účinnou ochranu, vyskakujou tam ty reklamy...
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Honza
Osa Praha - Brno
Zamčeno

Zpět na „Ostatní akce“