Bechyně jaro 2006

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Ctirade, tak si to přečti ještě jednou. Já taky napsal, že pokud nevyjde Bechyně, bude se to řešit hned. A pokud jsem to nenapsal, tak pardon. Pátrač mi odpověděl, ať už teď hledáme alternativy. Jinak našel jsem letiště na prodej u Pejřimova.

http://www.mapy.cz/?st=search&mp=ophoto ... 8'38.9%22E
http://www.marecek.cz/view.php?cisloclanku=2006030202
http://www.netrealit.cz/nebytovka-prode ... v/411-1394

Ale to je na houby, "naše" Bechyňský má 1400 m. Tohle jen polovičku, cca.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Kdo vybírá přebere, respektive jak jsem pochopil o Bechyňi rozhodne úřednická mašinérie, které je to úplně fuk, jako na houpačce jednou naděje pak zklamání. Jak dlouho budou na nás v té Příbrami s termínem čekat? V podstatě i Blahout má v té Příbrami váhu, já si myslím, že se času již nedostává a je třeba se rozhodnout. Každopádně úsilí osob, zejména Pátrače, kteří se v této věci angažují je obdivuhodné, snad bude mít vše šťastný konec.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

kopie:
Vpřípadě naprosto katastrofickejch scénářů by jsem nastínil nějaké další možnosti a to
letiště Hoškovice u Ml. Boleslavi (kousek od dálnice z prahy)
soukromý aeroklub - jezdí se tam závody CWC - znám- dobrý,ale bez zázemí (mám dobrý kontakty aspoň na CWC)
nebo (a teď se podržte)
letiště u český lípy zvané LADA ! - taky celkem kousek od dálnice - neznam ale prej se zázemím - myslím že lidi z niva klubu ČL budou vědět a myslím že by se v tom taky mohli angažovat

pokud chcete můžu v tom ohledu skusit něco zjistit
Myso
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Myso »

Ctirade zobud sa si vedla! Nevies si predstavit aky to bude mat na nas Ladaklub dopad co sa dobreho mena tyka ak sa posunie zraz co len o jeden den.... ide o to ze zahranicni ucastnici vedia ze vtedy a vtedy maju byt v CR, odtial ich uz my niekam odvedieme, a je inm celkom jedno kam.hlavne ze bude zraz. ak ho mame posunut tak to mozme rovno zabalit. resp z toho moze byt len medzinarodny trapas a vnutronarodny zraz. a ak si spominam taku verziu uz maloval na stenu aj stenly ked sme to zacinali riesit...ak sa posunie termin, sme v PRDELI.

Co sa M. Blahouta tyka stale s nami v tom ide, viacmenej mu tiez nebude prekazat zmena miesta si myslim. a aj ked by sme zohnali letisko bez neho urcite s nim ratam aj nadalej...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Kdo to ještě nepostřehl, tak tady sbíráme alternativy:

http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=2287

Líně se mi zatím nehlásí, ale týden po našem srazu tam mají sraz nějaký skútřistí. Jinak moc akcí se tam nepořádá... uvidíme.
Pořád mi vrtá hlavou, kde je to vyškovský letiště... asi neumim hledat v mapě..... :oops: :roll: :oops:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6561
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

dmatej píše: Pořád mi vrtá hlavou, kde je to vyškovský letiště... asi neumim hledat v mapě..... :oops: :roll: :oops:
hned u dalnice na Prostejov, Olomouc.

http://aeroklub.vyskov.cz/img/aip_mapa.jpg

Loc:49° 18' 1.17" N, 17° 1' 31.76" E
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

No to jsem tam postnul, podle všeho je to travnatý letiště a to je na houby, ale kluci psali, ať se kouknu kus na jih - tak nevim.....
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6561
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvek od JmJ »

dmatej píše:No to jsem tam postnul, podle všeho je to travnatý letiště a to je na houby, ale kluci psali, ať se kouknu kus na jih - tak nevim.....
ja tez nevim. ja tem nikda nebyl. kazdopadne jsou ty snimky na bet.mapy tak 3 roky stare.

na krajich drahy jsou cca 300 metru dlouhe pevne plochy. ale to je asi malo :-(
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Že je to tráva mají i ve specifikaci na stránkách. Proto mě to svádí myslet si, že je ještě jinej Vyškov u Brna a jiný letiště. Svědčí o tom taky to, že jsem našel hafo srazů na "letišti Vyškov u Brna".
Luďku, pomooooc!
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Dmatej + Myšo
Už jsem vzhůru.jenom mě trochu rozhodilo to,že se zase dějou nějaký změny.Už jsem zase zpět na zemi a je mi jasný,že je datum dané a je lepší to neměnit. :wink:
Nicméně se tato akce zapíše do dějin Ladaklubu.Tak se snad z chyb,kterých jsme se dopustili,poučíme pro příště. :wink:
Jinak já osobně stále doufám,že vyjde Bechyně a budu doufat do poslední chvíle.

Tak už se na mě nečertěte. :wink: I muži mají své dny. :oops:
Ctirad
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

My doufáme všichni, že vyjde Bechyně - už jenom kvůli tomu okolí. Jen to nechceme nechat náhodě.
Chyby se stávají... každopádně jsem rád, že se mi to povedlo trošku rozhýbat a není to tak, jako doposud, že nějakých 40 lidí toužebně kouká, kdy co novýho Pátrač napíše. Jen tak dál...

Zítra zkusím zavolat na Líně a ještě večer napíšu mail na ten "Flipperovo" autoklub, kterej nám trošičku překáží v Hoškovicích - čistě nezávazně, zda by byli ochotni nám ten víkend ustoupit. Mimochodem, dělají vlastní profi jízdy zručnosti, ale asi to nebude zadarmo... taková kluzná folie do zatáčky by určitě byla supr atrakce :D
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Wolf dával fotku letiště někde u Loun,to taky nevypadalo zle.Přesto se nadále modlim za Bechyni :?
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

zatracená bechyně:
12:55 - V jedenáct hodin se na letišti se v Bechyni na Táborsku zřítilo ultralehké letadlo, oba členové posádky na místě zahynuli. Na místě je letecká inspekce.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Flipper Tom píše:zatracená bechyně:
12:55 - V jedenáct hodin se na letišti se v Bechyni na Táborsku zřítilo ultralehké letadlo, oba členové posádky na místě zahynuli. Na místě je letecká inspekce.
Bohuzel si myslim, ze tato smutna skutecnost negativne ovlivni i pripadne schvaleni nasi akce, ale budu rad, kdyz se spletu. W.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

radek mb píše:Wolf dával fotku letiště někde u Loun,to taky nevypadalo zle.Přesto se nadále modlim za Bechyni :?
V sobotu jsem se tam byl podivat a ac jsem se dostal pouze na rolovaci a technickou drahu (prava strana obrazku), je to dost velke. W.
Zamčeno

Zpět na „Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)“