Cetou do práce mi přistál betonový patník na dveřích
dveře
Moderátor: Moderátoři
dveře
Dobrý den.
Cetou do práce mi přistál betonový patník na dveřích
kdž nepočítám práh, tak to odnesly dveře. Mám 1.7. Doma mám starší dveře z 1.6 s tou trojuhel. větračkou v okně. Vsadil bych tam okno celé z 1.7, a ptám se, pokud uříznu výstuhu v drážce pro okno, půjde to vše spasovat?
Cetou do práce mi přistál betonový patník na dveřích
Re: dveře
Někdo měl tyhle okna bez větračky ve dveřích v 01, tak by to jít mělo.
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162