Doplnění 2105 o otáčkoměr a umístění zbývajících budíků
Moderátor: Moderátoři
Doplnění 2105 o otáčkoměr a umístění zbývajících budíků
Zdravím, chtěl bych místo levého sdruženého budíku dát otáčkoměr z 06. Zároveň bych chtěl zapojit budík tlakoměru oleje. Kam dát budíky teploty chladící kapaliny, stavu paliva a tlaku oleje, aby byly na očích? Už jsem je viděl pod palubovkou nebo nad rádiem, ale tyto řešení se mi moc nelíbí, stejně jako výměna palubovky za tu v 07. Máte nějaké jiné nápady?
Dalibor
VAZ 2105
"Hranatci jsou ušlechtilé zázraky sovětské techniky, jež vznikly šlechtěním jich samotných speciálně vyšlechtěnými sovětskými inženýri, k tomuto účelu určenými.
"
VAZ 2105
"Hranatci jsou ušlechtilé zázraky sovětské techniky, jež vznikly šlechtěním jich samotných speciálně vyšlechtěnými sovětskými inženýri, k tomuto účelu určenými.
Re: Doplnění 2105 o otáčkoměr a umístění zbývajících budíků
ja som vlavo nechal tu velku pseudo-vec a voltmeter nahradil neoriginalnym otackomerom. Tlakomer oleja som ovsem ozelel.
Dalsie riesenie je vyhodit iba pristrojovy stit - ten plast okolo budikov, nahradit ho napr hlinikovym plechom a do neho si lubovolne nahadzat budiky podla gusta....
Pri zachovani Tvojich poziadavok je malo moznosti
len pre obraznost foto 07mickovej upravenej(v mensom rozsahu by to slo aj u 05)

Dalsie riesenie je vyhodit iba pristrojovy stit - ten plast okolo budikov, nahradit ho napr hlinikovym plechom a do neho si lubovolne nahadzat budiky podla gusta....
Pri zachovani Tvojich poziadavok je malo moznosti
len pre obraznost foto 07mickovej upravenej(v mensom rozsahu by to slo aj u 05)

21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Re: Doplnění 2105 o otáčkoměr a umístění zbývajících budíků
Ta palubka na obrázku vypadá moc pěkně. S tím hliníkovým plechem to není špatný nápad, děkuju. Až bude čas, tak to zkusím, zatím jej však velmi postrádám.
Tímto prosím moderátory o uzamčení - bylo mi již zodpovězeno.
Tímto prosím moderátory o uzamčení - bylo mi již zodpovězeno.
Dalibor
VAZ 2105
"Hranatci jsou ušlechtilé zázraky sovětské techniky, jež vznikly šlechtěním jich samotných speciálně vyšlechtěnými sovětskými inženýri, k tomuto účelu určenými.
"
VAZ 2105
"Hranatci jsou ušlechtilé zázraky sovětské techniky, jež vznikly šlechtěním jich samotných speciálně vyšlechtěnými sovětskými inženýri, k tomuto účelu určenými.