zapaľovanie ?
Moderátor: Moderátoři
Re: zapaľovanie ?
MPi automaticky systic nemaju, to je jedna vec. Druha vec je, a to som ti pisal uz v inej teme, ze mas pravdepodobne vadny servomorcek volnobehu.
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Re: zapaľovanie ?
a takisto pisal, ze bez diagnostiky tazko.... to je pokus omyl....
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Re: zapaľovanie ?
Ahojte, dakujem, bolo to toto, regulator volnobehu, 40€ a je to vybavené..
Re: zapaľovanie ?
takze cory mal pravdu 
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
-
Petr HC
Re: zapaľovanie ?
Zbytečně vyhozené peníze. Viz.:mdok1 píše:Ahojte, dakujem, bolo to toto, regulator volnobehu, 40€ a je to vybavené..
Předmět příspěvku: Nedrzi otacky, volnobeh skace, a niekedy ked zabrzdim skapeNapsal: 05 úno 2008 00:17
8mý příspěvek.