jede a přitom nejede (MOTOR) dotaz na experty

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

neboj všechno dobře dopadne.. držím palce... :wink:
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

Tak ten rozdelovac snad uz bude posledni problem. Podle me je to jen nahoda. Dost blba nahoda. :?
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Pátrač píše:.... Měl jsem se na celej motor vysrat a nechat tam tu vylágrovanou bestii.. ta námaha za to nestála :? :?
Ted jsi trochu propadl beznadeji, ale to se vyresi, ja se pripojuji - nevzdavej to. Asi by to chtelo opravdu trochu vysadit, ale ted jsi v presu, ze to auto potrebujes. Mozna by pomohlo domluvit se s klukama jestli nemaji cas, aby Ti mohly ty veci, co potrebujes privezt. Ja myslim, ze by se Ti pak i trochu dusevne ulevilo a snadneji pak naleznes problem. Skoda, ze jsi tak daleko, ja sice pojedu do Ostravy, ale jeste nevim, kdy to bude a jak se rika "cim vic hlav, tim vetsi chaos" :D (tak radeji vic oci vic vidi). V kazdem pripade Ti take drzim palce, ale to snad uz skoro kazdy na tomto foru a uz to je predpokladem k uspesnemu zakonceni Tve nemale namahy a zuroceni investic. Vydrz. W.
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Wolf píše:
Pátrač píše:.... Měl jsem se na celej motor vysrat a nechat tam tu vylágrovanou bestii.. ta námaha za to nestála :? :?
Ted jsi trochu propadl beznadeji, ale to se vyresi, ja se pripojuji - nevzdavej to. Asi by to chtelo opravdu trochu vysadit, ale ted jsi v presu, ze to auto potrebujes. Mozna by pomohlo domluvit se s klukama jestli nemaji cas, aby Ti mohly ty veci, co potrebujes privezt. Ja myslim, ze by se Ti pak i trochu dusevne ulevilo a snadneji pak naleznes problem. Skoda, ze jsi tak daleko, ja sice pojedu do Ostravy, ale jeste nevim, kdy to bude a jak se rika "cim vic hlav, tim vetsi chaos" :D (tak radeji vic oci vic vidi). V kazdem pripade Ti take drzim palce, ale to snad uz skoro kazdy na tomto foru a uz to je predpokladem k uspesnemu zakonceni Tve nemale namahy a zuroceni investic. Vydrz. W.
Klucí díky. Třeba to fakt nějak překonám Napsal jsi to přesně propadl jsem beznaději.. :( :cry: Touto cestou bych chtěl poděkovat Drobkovi Luďkovi Vašátorovi a Markovi nejen za radu ale především za fyzickou pomoc. bez nich bych to asi do tohodle stavu nedostal a zřejmě skončil už minulý týden. Ještě jednou díky :)
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Pátrač píše: ..... Touto cestou bych chtěl poděkovat Drobkovi Luďkovi Vašátorovi a Markovi nejen za radu ale především za fyzickou pomoc. bez nich bych to asi do tohodle stavu nedostal a zřejmě skončil už minulý týden.....
:D :D :D Jak tomu mám rozumět? :D :D :D
Ta má slova o řádek výš jsou legrace! :oops:

Neboj se. Myslím, že po instalaci origo rozdělovače (pokud máš, vezmi i druhou cívku - něco mi říká, jako by to "puff" byla nějaká rána do indučky) a odjedeš po svejch.
A hlavně: když už jsi ušel tu dlouhou cestu a do cíle Ti zbývá pár kroků, tak to přece nevzdáš! L.
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Luděk Musil píše:
Pátrač píše: ..... Touto cestou bych chtěl poděkovat Drobkovi Luďkovi Vašátorovi a Markovi nejen za radu ale především za fyzickou pomoc. bez nich bych to asi do tohodle stavu nedostal a zřejmě skončil už minulý týden.....
:D :D :D Jak tomu mám rozumět? :D :D :D
Ta má slova o řádek výš jsou legrace! :oops:

Neboj se. Myslím, že po instalaci origo rozdělovače (pokud máš, vezmi i druhou cívku - něco mi říká, jako by to "puff" byla nějaká rána do indučky) a odjedeš po svejch.
A hlavně: když už jsi ušel tu dlouhou cestu a do cíle Ti zbývá pár kroků, tak to přece nevzdáš! L.
Jo já vím že to vyznělo torchu divně. Ale bylo to myšleno tak jak to bylo myšleno a pochopil si to správně. tzn bez vás už bych to zabalil minulý týden. A to že to teď už běželo je Vaše zásluha. Ne to že to teď nejede.
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

takže pánové tohle byla asi opravdu ta poslední kapka v mé trpělivosti hráli jsme si s tím s Drobkem asi hodinu a půl resp hrál si Drobek motor jakoby vůbec neměl tlak nebo co, nezapaluje benzín už mi to stříká ven z karburátoru ale svíčky jsou i tak suché..Domů jsem dojel na laně auto jsme odstavili. Zítra zkusím poslední věc. Vyměníme zapalování za origo původní. tzn za to co tam bylo. a uvidíme buď škytne nebo ne... Osobně si myslím že ne. ale když už tu debatujeme o něčem tak i když to mělo být překvápko tak teď už o tom všichni víte tak alespoň budete vědět o co jde..
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Koukám, že rozdílná dýlka šteftů v hlavě je běžná věc...
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Zkusím tu tomu bezcílně a bezmyšlenkovitě odlehčit, Pátrači, víš čím to je? Navrch huj, vespod fuj, udělal jsi ten motor prostě příliš hezkej na pohled (na povrchu) a on se Ti podle toho náležitě odvděčil. :D :D :D
Hlavu vzhůru, vždyť je to jen kus železa...
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Teepee píše:Zkusím tu tomu bezcílně a bezmyšlenkovitě odlehčit, Pátrači, víš čím to je? Navrch huj, vespod fuj, udělal jsi ten motor prostě příliš hezkej na pohled (na povrchu) a on se Ti podle toho náležitě odvděčil. :D :D :D
Hlavu vzhůru, vždyť je to jen kus železa...
.. a myslíš že když jsem ho venku udělal pěknej že uvnitř jsem to odflákl?? Já dělal nejdřív střeva a pak teprve venek.. Ten motor by mi za to co jsem pro něj udělal měl jezdit za 0,5l na 100 km.. leštěné sání, kanály zaleštěné ventily .....
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Pátrač píše:.. Ten motor by mi za to co jsem pro něj udělal měl jezdit za 0,5l na 100 km.. leštěné sání, kanály zaleštěné ventily .....
... taky na odlehceni. Je rec o oleji ? :D . W.
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3740
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

Wolf píše:
Pátrač píše:.. Ten motor by mi za to co jsem pro něj udělal měl jezdit za 0,5l na 100 km.. leštěné sání, kanály zaleštěné ventily .....
... taky na odlehceni. Je rec o oleji ? :D . W.
Neser.. :D
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Pátrač píše:.. a myslíš že když jsem ho venku udělal pěknej že uvnitř jsem to odflákl??
To si nemyslím, myslel jsem to jako paranormální jev (parajev). viz: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=2201
:D :D :D
Bílý LADA a okřídlená spol.
Kamil Teplárek
Příspěvky: 162
Registrován: ned říj 16, 2005 19:50
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil Teplárek »

Teda Pátrači motůrek vypadá fajnově.
Tu červenou mám koupenou taky,akorát s tím,že půjde jen na blok.Vana bude černá a ostatní věci budou vyleštěné nebo chrom(víko ventilů).
Jinak ti držím palce abys ten motůrek rozběhal :salute:
LAĎA 2102(1992-2002)LAĎA 2104 (Ivan)(2002-) a taky modrá Laďa 2101 (Nataša)
Dusan
Příspěvky: 3917
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Sa mi zda že tie dlhšie štifty išli na kraje tam ako je to osadenie...fakt je že ten novy čo som kupil bol akosi kratšiii.
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“