PODVOZKY - technické zajímavosti

Nejede, skřípe, vrže, zlobí?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
vik2
Příspěvky: 1904
Registrován: stř črc 20, 2005 14:39
Bydliště: ChomutOFF
Kontaktovat uživatele:

PODVOZKY - technické zajímavosti

Příspěvek od vik2 »

LR Def 110 300Tdi

Rumunskej trip 2016
Rumunskej trip 2015
Montenegro 2014
Romania Nivama 2009
Majo
Příspěvky: 6456
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: PODVOZKY - technické zajímavosti

Příspěvek od Majo »

to bude asi len na lahke vozy?
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Uživatelský avatar
vik2
Příspěvky: 1904
Registrován: stř črc 20, 2005 14:39
Bydliště: ChomutOFF
Kontaktovat uživatele:

Re: PODVOZKY - technické zajímavosti

Příspěvek od vik2 »

asi ano. Má to regulaci tlaku pro nastavení podle váhy a požadované světlé výšky.
Neboj i tvou těžkou CHEVY by to zvládlo :lol: :lol:
LR Def 110 300Tdi

Rumunskej trip 2016
Rumunskej trip 2015
Montenegro 2014
Romania Nivama 2009
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy a vychytávky“