Volnoběh - kolísání, vysoké otáčky bez plynu, motor zhasíná
Moderátor: Moderátoři
- lucifero89
- Příspěvky: 199
- Registrován: čtv srp 18, 2011 13:42
- Bydliště: Nitrianske Pravno
- Kontaktovat uživatele:
Re: Volnoběh - kolísání, vysoké otáčky bez plynu, motor zhas
Tak problem bol nakoniec v 2 studenych spojoch v riadacej jednotke... Zapeklity problem...
Lada 4x4 (2131), 2018
Re: Volnoběh - kolísání, vysoké otáčky bez plynu, motor zhas
esteze sa na to prislo tak rychlo, vacsina servisov najprv vymeni polku auta....
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Re: Volnoběh - kolísání, vysoké otáčky bez plynu, motor zhas
pokud na tohle prisel servis, tak to ma teda pochvalu. ti budou fakt docela dobri, tech se drzlucifero89 píše:Tak problem bol nakoniec v 2 studenych spojoch v riadacej jednotke... Zapeklity problem...
VAZ 2104 1.3 1989
Re: Volnoběh - kolísání, vysoké otáčky bez plynu, motor zhas
pochvalu ma, nech na to prisiel ktokolvek 
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Re: Volnoběh - kolísání, vysoké otáčky bez plynu, motor zhas
Zdravím,motor u nivy (1.7i)
občas houpal volnoběh nebo šel do otáček (až 3000), občas nechtěl ani chytit. Vyměnil jsem krokový motorek, vyčistil klapku a obtokoví kanálek skontroloval přisávaní falešného vzduchu a stále nic
až jsem si přečetl radu od
WOLFA
proměřil jsem podle návodu snímač úhlu škrticí klapky a ejhle byl v pr.. tímto děkuji za dobrou radu. 
občas houpal volnoběh nebo šel do otáček (až 3000), občas nechtěl ani chytit. Vyměnil jsem krokový motorek, vyčistil klapku a obtokoví kanálek skontroloval přisávaní falešného vzduchu a stále nic