Tak jsem si koupil ladu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3256
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od Tommel »

Tak hlavně ať je žena brzo zdravá a doma :) na foto vypada, že hromada věci pujde zachranit, takže přeji dobrý vyběr další Lady :)
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Dřevák
Příspěvky: 160
Registrován: ned říj 21, 2012 16:44

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od Dřevák »

60 tisíc na tachometru, žádná koroze, PLG, tažný, deset let ježdění a pak jedna blbá filcka, kurva já jsem nasranej. Kolik mi dá pojišťovna? A za kolik seženu 112 s 60 70 tisíci na tachometru? Pak + přemontování plynu a závěsu, na tom určitě nevydělám. Ještě že ta ženská to přežila a je jen lehce pomlácená, však to rozchodí a jestli ne? Co mám dělat? Hnát k soudu devatenáctiletýho kluka? Co si na něm vezmu? Akorát mu to zkazí život. Stejně ho čeká pokuta a nějakej čas bez papírů. Fakt z toho nemám radost.
Přílohy
Fotografie-0051uf.JPG
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od plavec »

No ty vole, to musela bejt šlupka a taky pořádnej šok. Chudák žena. Tak ať se Ti brzy v pořádku vrátí ! Vím že je to blbý, ale čert vem plechy, ty vyhodíš, ještě že jsi tam nenechal ji.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od zelvotron »

Hm slušný, tak hlavně že se to obešlo bez větší újmy na zdraví. Tohle vypadá tak na plus mínus 65 km/h, jak dopadla ta felda? Buď rád, že se bouralo s tou 112 neshnilou, bůhví jak by dopadla shnilá, i když přední nosníky na korozi netrpí ale kdoví jestli by nepovolilo něco jinýho. Jinou 112 v pěkným stavu seženeš tak okolo 20-40 tisíc, ale nejsou to housky na krámě, takže je velká pravděpodobnost, že dlouho nebude žádná v nabídce. No a ohnilý vraky seženeš za pár tisícovek, jeden ti koneckonců můžu věnovat :-)

S pojišťovnou je to tak, že samozřejmě musíš uplatnit škodu, oni si to prohlídnou a něco nastřelí a pokud se ti to nebude líbit, tak s eholt musíš hádat.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6525
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od JmJ »

Dřevák píše: Hnát k soudu devatenáctiletýho kluka? Co si na něm vezmu? Akorát mu to zkazí život. Stejně ho čeká pokuta a nějakej čas bez papírů. Fakt z toho nemám radost.
Pokud to bude smysluplne pro tebe a manzelku, klidne mu zivot zkaz. Je plnolety, svepravny, tak at za blbost plati. Sice se opakuju, ale na tebe by nejspis ohledy nikdo nebral. Za chyby se proste plati, jako poskozeny nemusis trpet. Btw je mozne, ze tva pojistovna ma sluzbu, ze vyridi skodu s vinikovou pojistovnou za tebe. Nebo to rovnou predej cele pravnikovi. Nedelal bych zadne ustupky.

Doufam, ze na manzelce pres noc vypozorovali, ze je zdrava a jeste dlouho bude :-)





Btw z te feldy bych bral blatnik ;-)
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Dřevák
Příspěvky: 160
Registrován: ned říj 21, 2012 16:44

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od Dřevák »

zelvotron píše:Hm slušný, tak hlavně že se to obešlo bez větší újmy na zdraví. Tohle vypadá tak na plus mínus 65 km/h, jak dopadla ta felda? Buď rád, že se bouralo s tou 112 neshnilou, bůhví jak by dopadla shnilá, i když přední nosníky na korozi netrpí ale kdoví jestli by nepovolilo něco jinýho. Jinou 112 v pěkným stavu seženeš tak okolo 20-40 tisíc, ale nejsou to housky na krámě, takže je velká pravděpodobnost, že dlouho nebude žádná v nabídce. No a ohnilý vraky seženeš za pár tisícovek, jeden ti koneckonců můžu věnovat :-)

S pojišťovnou je to tak, že samozřejmě musíš uplatnit škodu, oni si to prohlídnou a něco nastřelí a pokud se ti to nebude líbit, tak s eholt musíš hádat.
felda je focená o stránku před tím, žena tvrdila, že jela okolo 60, kolik jel on to nevím, ale aspoň 80 když mu to uklouzlo. Gumy sjetý neměl. Vypadali sice na zimáky, ale při včerejší teplotě to nehrálo roli. Klika je, že tu filcku prdla na bok, na měkko. Bejt to motor na motor, tak nevím. Pěkná 112 jak říkáš, stojí 20-40, budu muset vyhádat tolik, abych si mohl pěknou koupit a zbylo na přemontování plynu. Vydělat na tom nechci, chci jezdit pěkným autem na LPG jako před bouračkou a za tím půjdu.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od plavec »

Mohu se zeptat, kde se ta nehoda stala ? Dík.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Dřevák
Příspěvky: 160
Registrován: ned říj 21, 2012 16:44

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od Dřevák »

plavec píše:Mohu se zeptat, kde se ta nehoda stala ? Dík.
cestou z Letohradu na Šedivec
Uživatelský avatar
Crocodile
Příspěvky: 3536
Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od Crocodile »

Nojo tak jestli dobře koukám, ten ve Felicii to hnal odzhora dolu na Letohrad a vjel moc rychle do zatáčky...Hlavně že tam je dvojitá čára, ale hodně lidí tam jezdí jak prasata a často předjíždí. :roll:
2101 (1976)
21044 (1999)
2101 (1975)
21044 (1996)
vozík domácí výroby (1984)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986)

Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093
Historie: Avtoexport
Vozy: Lada a UAZ
Dřevák
Příspěvky: 160
Registrován: ned říj 21, 2012 16:44

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od Dřevák »

Crocodile píše:Nojo tak jestli dobře koukám, ten ve Felicii to hnal odzhora dolu na Letohrad a vjel moc rychle do zatáčky...Hlavně že tam je dvojitá čára, ale hodně lidí tam jezdí jak prasata a často předjíždí. :roll:
no a kvůli takovým debilům mám ženu ve špitále a auto do šrotu. Sám můžu jet jako pánbůh a stačí jeden pitomec.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od plavec »

Dřevák píše:
Crocodile píše:Nojo tak jestli dobře koukám, ten ve Felicii to hnal odzhora dolu na Letohrad a vjel moc rychle do zatáčky...Hlavně že tam je dvojitá čára, ale hodně lidí tam jezdí jak prasata a často předjíždí. :roll:
no a kvůli takovým debilům mám ženu ve špitále a auto do šrotu. Sám můžu jet jako pánbůh a stačí jeden pitomec.
Je to bohužel tak jak píšeš. Proto nemá smysl si kupovat nějaký nový hodobóžový auto . Radši zruším starou plečku , než nový auto za 200tisíc.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6525
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od JmJ »

Novy auto mas pojistene. Ne ze by se stal zazrak, ale zebrotou nepujdes. Pokud si teda pojisteni platis :-)
MFP
VAZ 2104 1.3 1989
Hyundai i30 1.6 GDI 2013
Škoda Felicia 1.3 1996
Škoda Fabia 1.4 MPI 2002
BMW M135i 3.0 2012
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od Marťas »

Vypadá to šíleně, ženě přeju brzké uzdravení.
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Dřevák
Příspěvky: 160
Registrován: ned říj 21, 2012 16:44

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od Dřevák »

Takže vývoj je takový, dnes jsem koupil tohle: http://www.sauto.cz/osobni/detail/lada/ ... oFrom=list
sice jsem musel překonávat odpor manželky k sedanu, kam prý naloží lyže a bycikly, mě se taky nelíbí a uznávám přednosti hečbeku neřku-li kombi, ale u těhle aut asi není až takový výběr. A v součastný době vzhledem k aktuální nabídce a předpokládaný částce z povinnýho ručení viníka nehody na hečbek nemáme. Sice prý auto diskont, hovno, jsou to AAA. Martýrium s nima a co na mě zkoušeli to je na jiný téma. Nakonec jsem ho vzal je to 2002, tvrdí že má a na tachu to je, 49 tisíc plus nějaký drobný. A taky na nádržce s průzračnou brzdovou kapalinou je lísteček s výměnou oleje v 49 tisících, plus nějaký drobný. Skutečně, olej je zlatistvej, čisťounkej. Na autě jsem nenašel stopu koroze, a že po vyváření schniláka vím co na tom umí zrezatět. Pravý zadní blatník je lehce promáčklý, tam kde prýsknul lak je zaštětečkováno. Taky pravý přední má na vnitřním plastu v podběhu barvu a Rusáci to takhle nelakovali, tudíž se tam něco stalo. Těžko říct co, lak na té straně vypadá dokonale. Při projížďce v rychlostech tak 40 až 60 km/h kmital volant a táhlo to doleva. Po osmdesátikilometrový cestě domů už volant nekmitá a pořát to táhne doleva, gumy jsou Ruský. Že by to mělo placatý gumy po dlouhým stání? Asi. No separační nádržka v levým zadním podběhu se utěšeně rozsejpá. Normálka Lada. Taky během onoho plížívýho zhášení vnitřního světla to vydává prapodivný vrčení. Ale auto brzdí jak na ladu má, topí, řazení klasika jak má bejt, pro nezasvěcenýho katastrofa, okna se otvírají a dokonce i zavírají, centrál odemyká i zamyká, dokonce i světla jakš takš svítí, z mých lad asi nejlíp, no celkově až na pár much dobrý dojem, zdravý auto na montáž PLG z bouranýho. První majitel rok narození 1931. Vzal jsem ho. Jel jsem domů a přidal jsem si jak doma, ale happy end? No nevím, v půli cesty se rozsvítilo Check engie, auto dál jelo normálně, jen klesla teplota z nějakých devadesáti na asi sedmdesát? Prostě ta čárka mezi 90 a 50. Voda neubývá auto topí jak to lada umí. Jediný co jsem zaznamenal byl volný kontakt na baterce. Check stále svítí a nezháší. Ach jo.
Přílohy
pokud už bude inzerát smazaný
pokud už bude inzerát smazaný
Uživatelský avatar
valda1971
Příspěvky: 7223
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Tak jsem si koupil ladu

Příspěvek od valda1971 »

Přeji Ti, aby se vychytaly počáteční mouchy a autí dobře sloužilo :wink:
Mně Ceck..... svítil zprvu na 112 také, auto jezdilo jak mělo...... došlo k plánované výměně svíček a byl klid....
Tu teplotu bych "šacoval" na termostat.
Přepravu lyží + 4 osoby = sklopit vzadu loketní opěrku, otevřít okénko za ní na to dělané a je to :) On zas sedan je oproti hatcbacku cca o 20 cm delší, tak i kufr v základní sestavě je větší :wink: Opěradla, či komplet zadní sedák můžeš vyndat také, ale pravda je, že jsi omezen výškou kufru.
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“