Blocky za benzin

(Já jsem postavil bábovičku a on mi ji zbořil, aneb volný ring pro lidi, kteří jsou ve při :-) )

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od ger007 »

sluzobne vozy su benzinove skoda :(
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od MartasBrno »

Nabídni cenu, je sprosté chtít peníze zadarmo.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od Křečík Barbuška »

No Martine? Co by na to řekl Karel? :koko: :mrgreen:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od Jelen »

To není sprosté, ale vychcané. Nehledě na to, že takhle veřejně to inzerovat není asi úplně legální, zvlášť, když jde o daňový únik, protože ten člověk onen benzín fyzicky neprojel a je to vlastně obohacení na dani od neplátce daně. ;)
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od MartasBrno »

No, je to bez reakce, možná už přišli na to, že to není ono. Dost mně tohle vysírá, takhle se chovat a ještě to psát veřejně. Smazal bych to.

Koko, nikomu nic nenabízím, jenom zkouším co se stane. Jaká to bude figura.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Figura nefigura. Osobně je mi na blití z toho, že je tu nějaká závazná norma (daň přidané hodnoty), kterou je třeba dodržovat a pro někoho to prostě neplatí. Tedy aspoň pro mě jako zatím (dlouho to již asi trvat nebude neb někdo sežral sýr) zaměstnance jo a pro podnikavce ne? Zatímco nějaký "podnikatel" si může vesele odpočítávat DPH z fingovaných jízd ... a to bych mu jako měl ještě dávat své účtenky? I kdybych měl zdechnout tak je raději spálím. Chce se mi z toho zvracet ... klidně mě označujte za závistivce, komokládu atd. , takhle prostě ne!

Uf, to jsem se to rozohnilo :D .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od ger007 »

Ja ich napriklad darujem nezistne. Dal som sem len prosbu nemusite mi davat moralne kazanie nad nikym nestojim s pistolou a kricim daj. Hlavne ze tu nikdo nikdy nicim stat neosidil a vsetci su tu zdrojom moralnej cistoty pre cely svet. Prosim zamknite a zmazte to tu aby sa tu ztoho niekomu nespravilo nevolno.
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od MartasBrno »

Koko,
Tak jasně že je to prasárna, tak aspoň su zvědavej, jestli ten šupák má sociální cítění, nebo myslí jen na sebe, když už je takovej.
Spíš mne děsí jiná věc. A to by zase bylo varování před levicí. A proč? Protože levice slibuje lidem, že zavede progresivní zdanění boháčů. (Myslí se tím boháči, kteří chodí každý ráno do práce, tam ze sebe dělají vola za to 40 000 a jezdí desetiletým autem nebo MHD. :lol: :lol: :lol: ) Dosáhnou tím jedině toho, zabrzdí ekonomiku a nedostanou peníze do oběhu, protože je lidem seberou. Každá daň je brzda. No a druhá strana mince, kterou nikdo nekomentuje je ta, že ti opravdu bohatí (ti co nikam do práce chodit nemusí, nejezdí MHD atd. žádné daně neplatí tak jako tak :lol: :lol: :lol:


Prosím o přesun debaty na vhodné místo, protože sem nepatří a rozumné zmoderování tématu jako celku, aby tady nebyly pokusy o kriminální činy. Divím, se, že to někdo ze strážců pořádku nesmazal hned po založení.

Maťo, nezlob se.

Zamknuto, zítra se to smaže. Na politiku zde dokonce někde je chlívek, tam lze diskutovat dle libosti.radek mb

A co takhle to nechat v Hádkach, ať si tu lidi uleví? :P Laďuša

Vidíš, na tento chlívek jsem úplně zapomněl, čili ring volný, odemykám, ať to tu žije :twisted: radek mb
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od JmJ »

Ze to nekdo darovat nechce, to pochopim, ale ze z toho nekdo chce mit jeste podil, to mi prijde uplne nejvyssi stupen geniality :-) ja souhlasim s tim, ze obereme stat, ale chci z toho taky neco mit, jinak je to nemoralni. No vy mi zase davate :-) :-)

Listky na stazeni nakladu to nedate, ale koupit neco bez dph pres firmu znameho, to by se siklo, ni? :-)

Hlavne klid, kazdy podle sveho v kusu.

Ostatne apin v cr jdou po cestacich velmi krute. Obcas musite dokazat, ze jste stihli za 4 hodiny ujet 500 km, takze prilisne falzum stejne neprojde.
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od JmJ »

Koko Loko píše:Figura nefigura. Osobně je mi na blití z toho, že je tu nějaká závazná norma (daň přidané hodnoty), kterou je třeba dodržovat a pro někoho to prostě neplatí. Tedy aspoň pro mě jako zatím (dlouho to již asi trvat nebude neb někdo sežral sýr) zaměstnance jo a pro podnikavce ne? Zatímco nějaký "podnikatel" si může vesele odpočítávat DPH z fingovaných jízd ... a to bych mu jako měl ještě dávat své účtenky? I kdybych měl zdechnout tak je raději spálím. Chce se mi z toho zvracet ... klidně mě označujte za závistivce, komokládu atd. , takhle prostě ne!

Uf, to jsem se to rozohnilo :D .
:-) :-) Nekdy ti budu muset ukazat, jak to podnikani opravdu funguje. Mozna budes pak rad za zamestnani :-)
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od Křečík Barbuška »

O tom, že to není prdel nepochybuji, raději nic neukazuj já si deprese dokáži navozovat úspěšně sám, až, až :D . Jen mě poněkud rozohnila "potřeba bločků do podnikání", já už jiný nebudu 8) .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od ger007 »

nepochopil som sice naco poukazuje posledny martasov prispevok ale dobre, ja fakt nepotrebujem rozputavat neake medzipolitcike rozbroje, vy ma tu berete jak pomaly kriminalnika (jo mimochodom OBCAS PREJDEM CESTU MIMO PRECHOD) bol nastoleny JEDNODUCHY DOTAZ, niekdo v tom hlada vidinu zisku inemu sa to zas prieci, v poriadku, to je ako ked dam dotaz, kto daruje auto, je to to iste, a navyse vas nadherny cesky stat by som neokradol, "okradol" by som ten nas, ja viem tym co kradnu miliony tym sa na to nepride, zly sme mi co kradneme po stofkach, chcem videt vasu moralnu cistotu, pardon vsetkym dokonalym ktorych som znechutil zivot, zdravit ma nemusite
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
JmJ
Příspěvky: 6563
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od JmJ »

kliiiiid :-)
VAZ 2104 1.3 1989
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od Jelen »

Mě Marťasův první komentář přišel naprosto normální. Chtěl za své bloky polovinu DPH, což je logické, když to dává někomu, koho v životě neviděl a asi ani neuvidí. Mezi kamarády je to něco jiného. Já si spíš myslím, že to není inzerát na veřejné fórum, protože to není úplně kosher, že jo. Vůbec nejde o moralizování, co je špatné a co ne, ale spíš co je hloupé.
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Blocky za benzin

Příspěvek od ger007 »

Nemyslel son ten ze chce polovic ten je ok. Mal som namysli ten politicky
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Odpovědět

Zpět na „Hádky“