Výměna Pér.
Moderátor: Moderátoři
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
no tak to uplne ze vela. Ja neviem snad 15-25cm. Bez odmontovania tlmica naspodu je nulova sanca na vymenu. Tak to Vam gratulujujem, ze ste to vobec dokazaliKoko Loko píše: Majo o kolik náprava sjede ještě dolů, když se ten tlumič oddělá?
21043, 21063, 2121, 21214, 2123....
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4, Range Rover 4.4i, Audi Q7, 4.2FSI
- Křečík Barbuška
- Příspěvky: 11118
- Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
- Bydliště: Brno
Majo píše:no tak to uplne ze vela. Ja neviem snad 15-25cm. Bez odmontovania tlmica naspodu je nulova sanca na vymenu. Tak to Vam gratulujujem, ze ste to vobec dokazali
Lada Granta Liftback 1,6 16V platinum - téměř normální auto
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
- Patrac
- Příspěvky: 3741
- Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
- Bydliště: Brno - King field
- Kontaktovat uživatele:
Ja to tam dával stejně jako oni tlumiče jsem nepovoloval a trvalo mi to cca 45min jedno kolo. Ven to šlo samo dát dovnitř ale pružinu combi seřízlou o1 závit to už byl jiný oříšek...Majo píše:no tak to uplne ze vela. Ja neviem snad 15-25cm. Bez odmontovania tlmica naspodu je nulova sanca na vymenu. Tak to Vam gratulujujem, ze ste to vobec dokazaliKoko Loko píše: Majo o kolik náprava sjede ještě dolů, když se ten tlumič oddělá?
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
-
Richard Novotný
- Příspěvky: 107
- Registrován: čtv úno 09, 2006 13:55
- Bydliště: Mirošov
- Kontaktovat uživatele:
- Ondra 07
- Příspěvky: 654
- Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
- Bydliště: Olomouc / Brno
- Kontaktovat uživatele:
Doporucoval bych combi.No nazory jsou ruzny,nekdo nic,nekdo zavit,nekdo dva...Richard Novotný píše:Taky mě čeká výměna zadních pružin.Mám 07 na LPG a jezdím celkem vytížený.Váhám mezi origo na 07 a nebo na kombi.Když na kombi,tak nechat původní délku nebo zkrátit o jeden závit?Nechtěl bych mít kufr u brady.Díky.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
-
Richard Novotný
- Příspěvky: 107
- Registrován: čtv úno 09, 2006 13:55
- Bydliště: Mirošov
- Kontaktovat uživatele:
-
Richard Novotný
- Příspěvky: 107
- Registrován: čtv úno 09, 2006 13:55
- Bydliště: Mirošov
- Kontaktovat uživatele:
- Křečík Barbuška
- Příspěvky: 11118
- Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
- Bydliště: Brno
Podle tvého auta se nedá porovnávat, ty máš nějaký atypikBA3 píše: LPG ti to zatíží až dost.Nezkracuj a budeš to mít o malilinko nižší jak já
Lada Granta Liftback 1,6 16V platinum - téměř normální auto
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
-
Little Red Riding Hood
- Příspěvky: 2585
- Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
- Bydliště: Olomoucity-Brnotown
- Kontaktovat uživatele:
-
capodrak
- Příspěvky: 224
- Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
- Bydliště: Boskovice
- Kontaktovat uživatele:
Ty sis nevšim toho předku? ty kola sou niskoprofiloví a sou uplně na blatnícícj navíc ty pružiny sou tvrdý jako prase když sme se o to silou opřel tak se to ani nehlo navíc zadek je uplně brutálně zvedlej (:roll:k ničemu) ale zajímalo by mě jetli by blyo možný narvat pružiny z nivky do sedanu dopředuLittle Red Riding Hood píše:a co tam bolo?:![]()