Koleso lada niva
Moderátor: Moderátoři
Koleso lada niva
Chcem sa podakovat dobrakovy z kosic ktory ukradol novu pneumatiku aj z novym diskom z mojej Natase. P.S:"KOSICE su male mesto a ked ta najdem tak ti bude vlastna koza mala"!!!
Re: Koleso lada niva
Asi nějaký "luníkovec" potřeboval něco pod hlavu, když už spálil i vlastní postel.
Nechci malovat čerty na zeď, ale jak chceš vypátrat kolo?
Nechci malovat čerty na zeď, ale jak chceš vypátrat kolo?
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Re: Koleso lada niva
Nemají Nivy rezervu v motorovém prostoru? Tedy se dostal k motoru? Vypáčil Kapotu?
VAZ 2106 - Marina r.1979
http://dean2107.rajce.idnes.cz/
Dva PoJeBy ze Skašova
„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
http://dean2107.rajce.idnes.cz/
Dva PoJeBy ze Skašova
„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
- MartasBrno
- Příspěvky: 4442
- Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
- Bydliště: Brno
Re: Koleso lada niva
Neřešil bych, až ho uvidí, pozná ho. A až ho pozná, uvidí lajdák, jak se dají velikonoce prožít s parádou i v prosinci.
- Křečík Barbuška
- Příspěvky: 11118
- Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
- Bydliště: Brno
Re: Koleso lada niva
Myslíš, že viník půjde k "Voadafounu"?MartasBrno píše:Neřešil bych, až ho uvidí, pozná ho. A až ho pozná, uvidí lajdák, jak se dají velikonoce prožít s parádou i v prosinci.
Lada Granta Liftback 1,6 16V platinum - téměř normální auto
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Lada Granta Liftback 1,6 16V bílá - necháme se překvapit
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107, VAZ 1117
Re: Koleso lada niva
Spíš mu majitel zmaluje vejce už teď na vánoce, místo na velikonoce 
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch
znamení : KozoHroch
