Mezinárodní sraz a sraz Bechyně - Organizace

Jarní sraz v Bechyni 20.5. 2006

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Myso píše:
Chettak píše:
Myso píše:je to picovina jak delo...
Co?
Chettak :munky2:
vyberat za osobu...ten zraz neni o pocte ludi ale o pocte aut...za osobu sa vybera poplatok v kempe...
jak k tomu dojdu ti co beru frajerky, alebo dokonca celu rodinu ako ctirad?(ano ctirade, ja viem ze ty si ochotny zaplatit)
ja platim za auto.
Já bych to nechal na osobu.Za frajerku jistě každý rád zaplatí.Má platit kilo za auto nebo kilo za dva lidi? :wink: Navíc když se bude platit za člověka,tak se pravděpodobně víc vybere a tak po pokrytí nákladů aspoň zbyde něco pro Blahouta.A taky to nebude svádět skupinky lidí k tomu,aby se domluvili a jeli napěchovaní jen v několika autech a tak by se mohlo stát,že bude míň aut než na podzim. :evil:
Jinak to placení bych dal od 15 let(i když mi to ublíží),jelikož si myslím,že 15ti letí už vědí o co jde.A ta pajda není zase tolik,aby na to někdo umřel.
Tak,můj názor znáte a teď mě můžete kamenovat. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
akos51
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 16, 2006 12:22
Bydliště: SR-CR

Příspěvek od akos51 »

Zdravim,

wow, docela se to tady rozjelo:) vim, ze jsem novej, ale pokud dovolite par pripominek:
Nevim, proc by nemeli cinzinci platit.
Na vsech srazech, kde jsem zatim byl, vsude se platilo za auto. Je to mnohem jednodussi. A pametni karta by byla taky pro posadku resp. ridice. 100 Kc za auto je v poho.
Vybirani vstupneho: vzhledem k tomu, ze pravdepodobne bude hromadnej prijezd na letiste, asi by to bylo pekne zdrzeni. Zase zalezi na tom, zhruba kolik aut prijede.
Klidne by slo vybrat vstupne uz v kempu v patek. Auto dostane cislo na celni sklo, pametni kartu na palubovku a vite ze zaplatil. Kdo prijede az v sobotu, tak zaplati primo na letisti, ale to uz nebude takovej naval. 2 lidi to zmaknou v klidu.

Jeste jsem dostal takovej dotaz: z Madarska prijede par aut s celou rodinou, a ptaji se, jestli je v okoli neco (vetsi mesto, hrad, pamatky atd),
kam by se mohly manzelky a detska vypadnout, kdyz uz na sraze je to prestane bavit. Jsem se dival do mapy, Budejovice jsou docela daleko, v Tabore nevim co je...
ex 2101 ´78
Uživatelský avatar
Patrac
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrac »

akos51 píše:Zdravim,

wow, docela se to tady rozjelo:) vim, ze jsem novej, ale pokud dovolite par pripominek:
Nevim, proc by nemeli cinzinci platit.
Na vsech srazech, kde jsem zatim byl, vsude se platilo za auto. Je to mnohem jednodussi. A pametni karta by byla taky pro posadku resp. ridice. 100 Kc za auto je v poho.
Vybirani vstupneho: vzhledem k tomu, ze pravdepodobne bude hromadnej prijezd na letiste, asi by to bylo pekne zdrzeni. Zase zalezi na tom, zhruba kolik aut prijede.
Klidne by slo vybrat vstupne uz v kempu v patek. Auto dostane cislo na celni sklo, pametni kartu na palubovku a vite ze zaplatil. Kdo prijede az v sobotu, tak zaplati primo na letisti, ale to uz nebude takovej naval. 2 lidi to zmaknou v klidu.

Jeste jsem dostal takovej dotaz: z Madarska prijede par aut s celou rodinou, a ptaji se, jestli je v okoli neco (vetsi mesto, hrad, pamatky atd),
kam by se mohly manzelky a detska vypadnout, kdyz uz na sraze je to prestane bavit. Jsem se dival do mapy, Budejovice jsou docela daleko, v Tabore nevim co je...
řešit spíše asi pokud možno pomocí emailů nebo SZ. aJestli máš zájem pár věcí můžu poslat. A asi máte pravdu bude lepší vybírat za auto. bude to přehlednější. Kdo bude chtít, tak může zapaltit už v pátek a dostane kartu , kdo ne zaplatí při příjezdu na letiště. mmj to zdržení bych až tak krizově neviděl. kilo si každej může nachystat, napsat číslo na sklo, vybrat stováka a dát kartu je u auta otázka 15 sec. kdyby nás bylo 50 a byl by to hromadný příjezd ( což nebude dost lidí přijede i později a přímo na letiště) tak je to otázka 12,5 minut. to se dá přežít... :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Pátrač píše:
Little Red Riding Hood píše:mě to jen tak napadlo.. jelikoš už finančně pomáhali tak by to mohli mít aspoň nějak levnějc.. třeba poloviční vstup.. :wink:
Zda se ti málo výhod tady na webu? jsem taky jednoznačně proti. ( jako sponzor)
Platit by meli vsichni a basta. Jak sponzori, tak i cizinci. Nevim proc bychom meli cizince z toho placeni vynechavat. Ladista jako ladista..at je z Kotehulek, bo z nejaky Makumby uprostred Litvy. Videl bych to jednotne. A co se tyce toho sponzoringu. Sponzor je ten clovek, kterej nekam nekomu neco venuje bez naroku na nejaky vyhody. Pokud tomu tak neni, tak to neni sponzoring, ale kupovani, predplatny, bo uplatky.
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

akos51 píše:Zdravim,

Jeste jsem dostal takovej dotaz: z Madarska prijede par aut s celou rodinou, a ptaji se, jestli je v okoli neco (vetsi mesto, hrad, pamatky atd),
kam by se mohly manzelky a detska vypadnout, kdyz uz na sraze je to prestane bavit. Jsem se dival do mapy, Budejovice jsou docela daleko, v Tabore nevim co je...
V Bechyni je zamek..ale nic blizsiho nevim. A Tabor doporucuju. Kdysi jsem mel tu cest tam pobejt dva dny. Horsi, ze je to, ze uz je to nejakej ten patek, takze vzhledem k my pameti to bude tezsi si na neco vzpomenout:) Ale doporucuju vrele Husitsky muzeum. Vejdes do jakyhosi sklepa, mas tam vystaveny ty tehdejsi moderni BVPcka a "bigosaky" (povoz tazenej kravama s vyssima sajtnama) a ty ruzny husitsky zbrane typu "koule na klacku" a tak :lol: A pak prochazis tema tunelama pod Taborem (kdyz jsi hodne nesikovnej, muzes se capnout hlavou o strop) a je to docela v pohode. Tenkrat sem se tam seznamil s jednou holcinou(pro zasvecene: woblboval jsem), co tam pracovala. Tak jestli chces, vyhrabu stary kontakty a muzu se zeptat, co by se tam jeste dalo navstivit.
A Ceskej Krumplov taky nejni spatnej. Sice je to asi trosicku z ruky..cca hodinku jizdy od Bechyne..ale je to tak supr. Ctirad by ti povedel vic.
Chettak :munky2:
Naposledy upravil(a) Chettak dne úte led 31, 2006 16:39, celkem upraveno 1 x.
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

jednoznacne za auto, nie za osobu a nie podla toho odkial kto prisiel a ci je sponzor alebo prezident SSSR. 100Kc je smiesna suma, kto ide na zraz je uplne normalne, ze prispeje. Na vsetkych zrazoch to tak je. A vsade su radovo vyssie poplatky.
A s tym vyberanim to by nemal byt problem ani na letisku. Niektori urcite budu prichadzat postupne a kto tam ma stat a vyzerat ci sa niekto nevali? :? Proste zacvaka kazdy kto este nebude mat nalepku na skle a basta.
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Little Red Riding Hood píše:no když už to vidíte tak profesionálně.. dobře je to vaše věc.. pro mě i blbých 50 czk je dost peněz.. a platit 200 za to že budu stát celej den na letišti.. :roll:
Pade je pro tebe moc?
Mnooo..nemusis stat celej den na letisti. Budou tam pripraveny sprinty, jizda zrucnosti.....a na zaver spanila jizda! :wink: Nebooooj.. najezdis se dost a dost! :D
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Kamil Teplárek
Příspěvky: 162
Registrován: ned říj 16, 2005 19:50
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kamil Teplárek »

Ahoj všichni.
Jsem 100% za placení vozidla.Jak již bylo psáno,je to přehlednější a jednodušší.
Co se týká ulev sponzorů,jsem zásadně proti.Byly by z toho akorát zbytečné rozbroje mezi lidma Ladaklubu.
Co se týká vložených soukromých financí,Je to každého věc.Taky je jen mojí věci a nikoho jiného že budu financovat kužely a mobilní WC.
Proto jsem vstoupil do Ladaklubu(abych se taky podílel,a né jenom přihlížel)Protože Lada je moje láska a koníček
Když se vybere dost financí ze srazovného,a výtěžek se rozdělí mezi ty,co financovali,budu jen rád.Každopádně by to bylo spravedlivé.Tak by se na tom podíleli všichni účastníci,včetně ciziny.Silně pochybuju,že kdyby ste přijeli na nějaký sraz v cizině,mněli byste to zadarmo!
Tento příspěvek je určen spíše pro ty,kteří nemají šanci (nebo nechcou)pro tento klub něco udělat.
Proto všechná čest těm,kteří přispějí ze soukromých financí.Musíme ukázat světu,že tyto vozy nepatří do šrotu,majitelé nejsou blázni a umí držet spolu proti odpůrcům těchto vozů.
Nějak jsem se moc rozepsal,proto končím. :salute: :salute: :salute:
LAĎA 2102(1992-2002)LAĎA 2104 (Ivan)(2002-) a taky modrá Laďa 2101 (Nataša)
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ctirad Vyskočil »

Jejda.Pár hodin tady nejsem a málem to nestíhám číst,jak jste se rozjeli. :wink:
Tak příspěvek je jasnej.Vyřešeno-100 kč na auto.Teda aspoň mi připadá,že se na tom shodne většina.
Rozhodně souhlasím s tím,že by nikdo neměl mít nějaké výhody.Prostě stovka za auto,který vjede na letiště.
Každý by si měl uvědomit,že peníze,které se vyberou budou použity na hrazení nákladů se srazem spojených.Pokud něco zbyde (a já bych byl rád,kdyby zbylo),tak bych byl rád,kdyby se to použilo jako dar do sezóny 2006 pro M.Blahouta,který se vlastně stane patronem srazu.Takže lítost nad jednou stokorunou by měla jít stranou (aspoň teda u Ladysty). :wink:

Little Red Riding Hood
Kdyby se o slevu zajímal třeba Pátrač,Kamil Teplárek,SalWador a další,kteří do toho vložili a ještě vloží své finance a moře času,tak bych to pochopil.Jestli Ti to nedochází,tak tady jde o srdeční záležitost.A kdo chce,tak si tu stovku přišetří.Taky těch peněz moc nemám,ale na sraz chci a tak už se na to připravuju od podzimu.A klidně si těch 5 piv za ten čtvrtrok odpustím abych to kilo měl.To mi za to stojí. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Jsem pro zaplatit kilo za auto,to neni nic hroznýho.Ale 200 je už horší.Protože to máte 100 tady,200 tamhle ,nějakej ten náhradní díl do žigula za 300,tričko vod Flippera za 250 a hned bude litr v prdeli.Jinak mě to pro Ladu líto neni,ale manželka... :chain:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Rafan
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rafan »

Jsem pro zaplatit kilo za auto. Maximalne jeste varianta - 100 za auto a 50 za kartu, tu chci jako pamatku...
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

a znalci jazyků by mohli mít kartičky protože já mám problém pamatovat si jen většinu z vás :) a pamatovat si navrch kdo co umí za jazyk ?
a cizinci budou asi mimo úplně
takže něco jako cedulku ASK ME (PL+EN+CZ) a podobně
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Flipper Tom píše:a znalci jazyků by mohli mít kartičky protože já mám problém pamatovat si jen většinu z vás :) a pamatovat si navrch kdo co umí za jazyk ?
a cizinci budou asi mimo úplně
takže něco jako cedulku ASK ME (PL+EN+CZ) a podobně
Neboj se, s tim uz sem taky pocital. Jako budu delat karticky organizatorum, tak udelam i prekladatelum. Jen potrebuju vedet, kdo jakej jazyk ovlada a kolik prekladatelu bude. A bylo by dobry to vedet tak nejak vcas..aby se nam pak se SalWadorem nenahromadilo moc prace najednou.. stitky, karticky, pozvanky a tak...
Takzeeee..... tlumocnici, prelozitelky, prekladatele, translatori...ozvete se:)
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Uživatelský avatar
akos51
Příspěvky: 5
Registrován: pon led 16, 2006 12:22
Bydliště: SR-CR

Příspěvek od akos51 »

[quote="Chettak"]Takzeeee..... tlumocnici, prelozitelky, prekladatele, translatori...ozvete se:)

Hlasim se :)

Si myslim, ze vecer v kempu po 5ti pivech uz kazdej bude rozumet kazdymu :lol:
ex 2101 ´78
Chettak
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chettak »

Chettak píše:Takzeeee..... tlumocnici, prelozitelky, prekladatele, translatori...ozvete se:)
AKOS:
Hlasim se :)

Si myslim, ze vecer v kempu po 5ti pivech uz kazdej bude rozumet kazdymu :lol:
OK..a na jakej jazyk?? Kdo z vas jeste umi nejakej jazyk aspon tak, aby byl schopnej se domluvit a prispeje k provozu vzajemny komunikace pri provozu srazu, tak at mi pisne SZ a hodi tam hlasku, jakej jazyk by byl schopnej tlumocit.. ja to nejak zpracuju a udelam ty cedulky. Diky!!
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Zamčeno

Zpět na „Bechyně 7 (1. Mezinárodní sraz)“