World of tanks

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Crocodile
Příspěvky: 3536
Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Crocodile »

Taky že to je pořádná krabice
http://www.youtube.com/watch?v=CunMPmL6Yxs
2101 (1976)
21044 (1999)
2101 (1975)
21044 (1996)
vozík domácí výroby (1984)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986)

Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093
Historie: Avtoexport
Vozy: Lada a UAZ
Marek
Příspěvky: 5315
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Re: World of tanks

Příspěvek od Marek »

Ruské tanky KV (zkratka Kliment Vorošilov) byly na svou dobu velmi dobré, zejména pak jejich větší bráškové KV-3 a KV-5. Měly zvláštně, až netypicky velkou a divně hranatou věž. Pídil jsem se po tom, proč ten tvar věže byl tak nepřirozeně hranatý a zjistil jsem, že věže na tanky KV se vyráběly odléváním do země. Prostě se vykopala obdélníková rýha, udělalo se do ní bednění a do něho se odlila ocel (podobně jako když se dělají základy na garáž třeba). Tudíž proto věže na kávéčkách byly hranaté a co kus, to originál.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: World of tanks

Příspěvek od Marťas »

Zkoušel jste někdo tohle: http://na.worldofwarplanes.com/ ? Teď jsem na to narazil...
EDIT: Ještě to neběží..
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laďuša »

Nu, až to poběží, asi se na to mrknu, ale letadýlka mě zas tak neberou, radši ty tanky :) Ale někde jsem o tom něco čet, že to snad má mít mapy stejný jako WoT (a kritizovali to, že to i podobně pomalu lítá :lol: ), takže prokombinování obou her by mohlo bejt dosti drsný :lol:

Ale zpět k tankom. Jak se tu Marťas rozplýval nad KáVéčkem a taky co jsem čet témata na tančím fóru, tak jsem se rozhod, že to musí bejt dobrá mašina, hlavně taky s ohledem na výdělky. Tak jsem rozjel lajnu za účelem co nejrychlejš se prokousat k tanku KV. Nu, povedlo se mi to, ale jaksi s Marťasem to nadšení asi sdílet zatim nemůžu. Evidentně mi hra s těžkým tankem moc nesedí, i když občas se povede pěkná hra třeba se čtyřma pěti zničenýma tankama. Nejvíc mě potěšilo, že po poslední aktualizaci se ze stroje KV staly stroje KV-1 a KV-2 a tim se mi počet míst v garáži rozrost a dostal jsem tank úrovně VI zadarmo :) Ten má krásnej kanón, bere přes 300 osmičkam, ale bohužel většinou jsem v bitvach s tankama IX a často i X, takže nic veselýho. I když medaily za zničení 3 a víc tanků tieru VIII a vyšší už jsem dostal, takže sem tam se povede něco dorazit.
Naopak jsem spíš přišel na chuť hraní se stíhačema tanků, s těma se mi daří podstatně víc. Ale zatim nevim, jestli se mi chce přecházet dál z tieru V, protože pak jsou ty losy prostě horší.

Nu a vyrábim si občas skrýny převážně úspěchů, tak se něčim jdu asi pochlubit:

Tady jeden pravěk, se strojem Hotchkiss jsem dostal titul spojenec a ocelová zeď. Dodnes nechápu, kde jsem moh vzít 111 zásahů a přežít:
Obrázek

Tady se nam podařila v podstatě two man show:
Obrázek

Zde muj rekordní počet zničených nepřátel během hry:
Obrázek Obrázek

Tady všechny tanky zničený v bitvě. A to jsem se o to nesnažil, ale prostě jsem to vždycky schytal hned a dopadlo to takhle:
Obrázek

Zde si povšimněte, za jakýho stavu se nam podařilo základnu obsadit:
Obrázek

A tady 7 zničených a úspěchy s tankem, to se mi podařilo asi jenom jednou. Škoda, že zrovna s takovým hnusným:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Takhle vypadaly moje čísla po 1000 bitvach:
Obrázek Obrázek

A když jsem přišel na chuť stíhačom tanků. Tuta hra byla supr, vpodstatě jsem jí rozhod, to mě moc bavilo:
Obrázek Obrázek

Po 1111 bitvach se mi taky podařilo odchytit statistiky:
Obrázek Obrázek

No a to by tak bylo, aktuálně mam necelých 1400 bitev. Snažim se zvrátit nepoměr vítězství/proher, neb mam jenom 48% bítězných bitev a chtěl bych jich mít víc než porážek. Tak jsem se na to začal soustředit, když jsem měl o 55 proher víc, než vítězství. Pomaloučku polehoučku se dařilo, z původních 46% vítězství jsem se dostal na těch 48 a rozdíl klesnul někam ke 27. Bohužel poslední tejden na mě sedla smůla nebo co a já mam problémy prostě mít víc výher než proher, nechápu, jak je to možný, zapotim se i při zbavování vozidel x2 zkušeností. Například když se eště dařilo, tak jsem na to spotřeboval tak 6 výher a 2 až 4 prohry, takže to bylo pěkný. Teď to dospělo do stádia, že na 8 výher jsem měl 16 proher a dneska jsem po 4 hrach (rozuměj 4 porážkach) naštvanej od toho odešel. Rozdíl tam mam teď 39, což je dost velkej propad za posledních pár dní. Snad se mi to prokletí podaří zlomit.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: World of tanks

Příspěvek od Marťas »

Já to rozdělení KV vnímám naopak velmi negativně. Předtím KV s velkou věží a dlouhým kanónem spadalo do pětky a tam bylo naprosto špičkový, ale od doby, co je v šestce jsou losy horší a tanky složitější. Od té doby jsem se vrátil ke KV-1, když už si chci zahrát za KV. Jinak drandim s KV-1S
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Marek
Příspěvky: 5315
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Re: World of tanks

Příspěvek od Marek »

Souhlasím s oběma názory tak zčásti. Vnímám to tak, že z hlediska vývoje a technologií je rozdělení zajímavé. Ale z hlediska kvality hry je to diskutabilní.

Nicméně zatím hraju stále pouze dělostřelectvo, takže to svým způsobem moc nevnímám.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laďuša »

Mě se to spíš líbí, hlavně teda to, že jsem dostal to šestý místo v garáži. :) Muj manymejkr je stejně spíš stroj SU-85, s tim KV a nebo KV-1 jsem se zas tak nesžil. Jo, občas se zadaří kvalitní bitva, ale konstantní výsledky dává spíš to SU-85. A nebo dneska jsem se zamiloval do T-34/85, trošku jsem si jí vyexpil a je to stroj jako pila, paráda. Ostatně, dnešní výsledky - 1 remíza, 9 proher, 35 vítězství. Sakra, to bylo dokonalý, vůbec se mi při dnešním štěstí nechtělo končit. :)
A KV-2? Spíš se mi líbí, sice docela často padne do bitvy se strojema IX a nebo i X, ale je prostě lepší, demidž kanónu ZiS-6 je parádní. A teď si vemte, že vlastně to samý dělo mam na pětkovým stíhači... :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Marek
Příspěvky: 5315
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Re: World of tanks

Příspěvek od Marek »

Já jsem včera získal GwPanthera. Šestková houfnice s opancéřováním jako prase. Zatím se s ní sžívám, takže nic moc, ale až bude vytuněná (tedy včetně děla, podvozku a motoru), bude to mazec. Teď je tam dělo z Hummela, takže má jisté rezervy, ale bude to fajn.

A s nákupem a výzkumem děl pravděpodobně končím. Myslím si, že mít dělo vyšší než VI je zbytečnost, navíc mě hraní pouze s děly začíná pozvolna nudit - časem musím sehnat nějaký slušnější PC a začnu hrát i s tanky v poli.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laďuša »

Děla mi tak ňák přestaly bavit, furt jsem hrál s SU-26, ta byla fajn, otočná věž a celkem přesně a rychle to zaměřovalo, ale nic moc dostřel a poškození. Dál na SU-5 se mi moc nechtělo, když jsem to viděl u táty. Nakonec před pár dnama jsem na něj postoupil, ale děs běs (ostatně psal to tu Marťas hned na první nebo druhej stránce). První výhru tým zaznamenal až asi v 9. bitvě, což teda je taky dílem i smůly, no. Ale s vyexpeným dělem už to bylo lepší, ale stejně, to zaměřování stojí za starou belu. Takže s nim hraju akorát na x2 zkušenosti, ideálně teda jenom jednou za den, když hraju :) Asi SU-8 vynecham a pudu z KV-2 na ten objekt nebo co to tam je. Ale jak řikam, zamiloval jsem se teď do T-34/85 a SU-85

Nu a postahoval jsem si dalších pár skrýnů, tak je hodim do placu.

Tady jsme vyhráli 15:0
Obrázek Obrázek

Tady zrovna jedna z těch povedenějších her s KV-1, i když vlastně je tam jenom ten titul. To druhý se stíhačem je prostě hezčí.
Obrázek Obrázek

I když tady se zadařilo i s tim kávéčkem, 5 kilů s mým oblíbeným stíhačem eště asi nemam (ale s druhým oblíbeným mam zase 7, to mam s oběma KV dohromady :lol: )
Obrázek Obrázek

A tady je ukázka, do jakých bitev se KV-2 dostává :lol: Sranda v tutej konkrétní bitvě byla ta, že eště při odpočtu se v chatu objevila česky zpráva od jinýho nízkýho tieru, prej něco jako: ,,Sakra, co tady vlastně dělam?" A druhá sranda, proč mě ta bitva utkvěla, že po startu jsem vyrazil na plnění bitevního plánu a jen co jsem ujel kousíček, tak jedna rána prásk a hned na to druhá a bylo po hře. A to eště žádnej nepřítel pro nás nebyl spotnutej :D Ostatně porovnejte ty dva skrýny.
Obrázek Obrázek

A jak jsem psal v předchozím fotoseriálu, že jsem měl pech a zrovna jsem víc prohrával než vyhrával, tak taky vam ukážu 3 skrýny, který vznikly v rozmezí asi 20 minut, tedy 3 - 4 bitev. Na prvním vidíte vola, kterej se rozhod bitvu, kterou jsme vedli 10:5, zdramatizovat. Když dostal třetího našeho, rozhod jsem se ho zneškodnit, no bohužel rychlejš on zneškodnil mě. Tutu bitvu jsme ale nakonec vyhráli. Na druhým obrázku vidíte šílence ve vlastních řadach. Ty se rozhodli bitvu zdramatizovat hned na začátku, narušená morálka mužstva už na vítězství nestačila. A na třetím je situace, kdy jedinej já jsem schopnej něco dělat a zbytek padá jako Němcí do krytu. Povšimněte si, jak rychle se to seběhlo. No a když si vemete, že takhle se bitvy seběhnou hned po sobě, tak je z toho docela frustrace :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek

A hoďte taky něco, ať se můžu pokochat, třeba vaše statistiky a tak :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: World of tanks

Příspěvek od Marťas »

SU-26 je supr, SU-5 na omdlení - než ten krám po minutě zaměří, tak cíl ujede a jak ujede, tak se musím otočit a jak se otočím, tak se rozhodí zaměřovač a pořád dokola :evil:

Právě proto, do jakých bitev se KV-2 dostává jsem ho prodal :D Poslední hřebíček do rakve byl ten, když mě na jednu ránu a asi dvacet vteřin po startu sestřelil Maus :D
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Marek
Příspěvky: 5315
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Re: World of tanks

Příspěvek od Marek »

Maus je desítková Heavyna :-D - se nediv, když takovou krabici papírovou o poloviční velikosti roztluče jak dětskou hračku.


Můj brácha (pokud hraje děla) hraje nejčastěji a nejradši s SU-14 - šestkové ruské dělo. To je takový oplechovaný autobus s kadencí asi 1,8 ran za minutu. Miluje tohle dělo. Já mám jako nejoblíbenější taky velká děla - Hummel a nyní i GwPanther. Podle mého názoru s většími děly neumíte hrát (bez urážky). Já s Hummelem dám pět killů za hru, s tím nemám problém. Ovšem taky se mi naopak stane, že z dvaceti her jich devatenáct prohraju a dvacetkrát mě rozbijí. On totiž úspěch dělostřelectva a výhra v bitvě je dána jedinou věcí - správně zvolenou strategií celého týmu. Pokud čtrnáct spojenců hraje jako banda debilů, které po startu bitvy nezajímá nic jiného než obsazení soupeřovy báze, můžeš mít to nejrychlejší a nejlepší dělo na světě a je to prdel platné, protože je víc než jisté, že jsi mrtvej.

Nechci, aby to znělo nějak rejpavě - naopak, berte to jeko dobře míněnou radu: Vstupte do nějakého dobrého klanu, kde se hrají roty. Tam vás naučí hrát.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Dusan
Příspěvky: 3917
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: World of tanks

Příspěvek od Dusan »

No pred tyznom a nieco som klikol na ten vas odkaz stiahol naistaloval to a hral do 4 rana..... Ale uz ma to preslo, momentalne mam kv1 , t28, a t50. Ta posledna ma velmi nenadchla kedze jedna rana a je ko, ale uz som si troska zvykol ak je dobra mapa... Da sa rychlo prist k nepriatelskemu tanku a s najlepsim delom z 1m to nasit donho... Najlepsie je ze ani nevie odkial sa pali navyse zo zadu ma tenku pancier... Pripadne ak sa podari prist k zakladni onnsadzovat ju a pritom znicit delostrelectvo... Ale to malo kedy kedze vsetci sa na taky maly tank vrhnu a treba kluckovat ale ked je krizova palba..... kV1 dobry tank znesie par zasahov ale pomaly a ked bojuje proti IS3 a podobne je slaby, ozaj chcem T150 oplato sa vymenit za KV1 alebo mam ist do KV2 alebo kv1s. Inak po akom tanku sa viem dostat na tank T-34...?
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Re: World of tanks

Příspěvek od Marťas »

T-34 je po A-20.
KV-2 je teď postavenej dost jako slepá větev, sám jsem šel do KV-1S, abych potom mohl na IS a spokojenost.
Koukni do technologickýho stromu, ten hodně napoví ;)

PS: Jakou máš přezdívku?
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Dusan
Příspěvky: 3917
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: World of tanks

Příspěvek od Dusan »

Asi atlanko... Zajtra mrknem ten strom dik ale a20 mi nic nehovori....
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: World of tanks

Příspěvek od Laďuša »

Strom je základní přehled, co po čom navazuje. Na T-34 budeš muset začít větev počínaje BT-2 a následujíce BT-7 a A-20. To jsou lehký rychlý tanky, taky primárně určený k rychlýmu průzkumu a odhalení dělostřelectva, takže něco jako ta T-50. Ale potom už je T-34 a po ní T-34/85, kterou mam teď děsně rád. Aby ne, s 58% vítězství :)
KV-2 je ve stromu opravdu dost naprd, po IS taky toužim, proto si eště vydržuju KV-1, abych postoupil na KV-1S a pak už IS. Z KV-2 bych moh jít do tý druhý těžký lajny, ale to se mi moc nechce, tak asi pomaloučku polehoučku vyzkoumam to dělostřelectvo. Ten tank mam totiž celkem rád, má krásný dělo :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“