s garazou by to bolo aspon 6-7 000 euro. Neviem po koľko idú garáže v RV ale v KE aj po 10 000 euro
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
možno majiteľ iba vymenil špz za inú, to či je alebo nie je prvý majiteľ by sa zistiť dalo ale auto je prudko nadhodnotené. myslím že ten odtieň aj farba interieru je taká ako je moja Lada ale porovnať sa to rozhodne nedá aj cenove aj stavom. keby to bol stav A1 tak ešte by som pochopil cenu 1000-1100 euro ale takto...
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
SPZ o ničem nemusí vypovídat. Moji 2103 mám od prvního majitele, bohužel původní SPZ nemá. Když se zavedli krajské SPZ, nechal si ji vyměnit...aby měl novou . Jinak ale souhlasím...
otec: Vaz 2102 (1978) bez STK, Vaz 2104 (1988) bez STK, Škoda Octavia 1U (2004), Škoda Yeti (2009)
ja: Vaz 21044i (1996) bez STK, Vaz 21044i (1997) bez STK, Vaz 2104 (1986) bez SPZ, Vaz 2102 (1980) bez SPZ, Škoda Forman (1993) bez STK, Škoda Felicia Mystery (2000, LPG) bez STK, Škoda Felicia Colorline (1998) panthymaeus@gmail.com
Hlavně by mě odradilo to zatření míst kolem dokola vůkol černou barvou, zrovna v takových citlivých místech. Tomu, že to má jen 30 000 km může věřit jen blázen.
EAST RUNNER БРИГАДА. ŠKODA Octavia II 1,9 TDi Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500ČZ 175/477ČZ 250/485ČZ 350/472