Classic retro Show Košice 2012

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Classic retro Show Košice 2012

Příspěvek od mayo456 »

Dnes som sa zúčastnil aj keď len ako divák a nie vystavovateľ veteránskeho zrazu Classic retro show v Košiciach poriada tunajší veterán klub pri príležitosti dní mesta Košíc. Akcia sa koná v sobotu a v nedeľu pričom v sobotu od 8:00 do 10:00 sa na Hlavnej ulici pri Divadle konala výstava a zápis účastníkov zrazu, o 10:00 sa štartovalo smerom na vodnú priehradu ružín kde sa nocuje a v Nedeľu zhruba od 10:00 do 18:00 sa koná znova výstava na Hlavnej pri Divadle. Ja pre zaneprázdnenosť som sa zúčastnil len sobotňajšieho zápisu len ako divák, kedy som využil príležitosť a pozdravil som zopár kamarátov. Účasť bola celkom dobrá, prišli auta zo širokého okolia KE dokonca aj z Maďarska za všetkých spomeniem napr. Ladu 1500 v dobovej úpravi košickej taxislužby ktorú som si stopol na hlavnej a štýlovo sa viezol na očiach všetkým, ďalej červenú 1500vku z PO ktorá je vážnou konkurenciou Jahody. Obe Lady sú v pôvodnom stave. ďalej sa tam objavil Fiat 128A. z tohto auta som bol milo prekvapený, pretože po sadnutí dnu som mal viacej miesta ako v Lade. Zároveň som si však zamiloval čaro luxusu modelov 1500 a preto uvažujem že si do budúcnosti k mojej 1200 pochystám aj 1500vku lebo to bolo... proste krásny interier, krásny zovňajšok, kopa chrómu lesku mňam. bola tam aj jedna lada 1200 v prevedení VB s menenou kasňou za 21011, niekoľko felicii, Tatra 603,613, Škdoa 1100 MBX a čo aj viem ešte čo. Chcel som pôvodne ísť aj ja so svojou 1200vkou ale bol som na pochybách či by ma zobrali medzi seba kôli čiernym prahom a pod hoc auto je v stave v ako zišlo z továrne. pofotil som len na rýchlo niekoľko z tých aut, tak dúfam, že fotky sa budú páčiť. http://mayo456.rajce.idnes.cz/Classic_retro_show album je bez hesla
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic retro Show Košice 2012

Příspěvek od Hurikán »

Zjevně pěkná akce s pěknými auty. Až tedy na tu zbastlenou bílou Feldu. Fiat 128 je fajn. I 127ka ujde. Kdysi jsem dokonce uvažoval, že bych si jedno z toho pořídil jako auto do města místo Lady, která už je přeci jen docela velká. Mno, zatím to s ní budu muset ještě nějaký čas vydržet. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Re: Classic retro Show Košice 2012

Příspěvek od mayo456 »

mne osobne sedí viacej lada kôli zadnému náhonu. Fiat je fajn ale je to Fiat. taký malý brat Lady :D
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic retro Show Košice 2012

Příspěvek od Hurikán »

Jo, to máš pravdu. Zadní náhon je zadní náhon. Ten nic nenahradí. Stosedma i stoosmadvacítka jsou předohraby a to je asi jejich největší a zároveň jediné mínus. V čistě městském provozu bych ale předohrabovou stosedmadvacítku asi přežil. Jednak ve městě moc prostoru pro využití zadního náhonu není a druhak je stosedmadvacítka díky poměru délka/rozvor/váha pěkně obratné autíčko, se kterým se dají ve městě dělat divy. A když se ještě trošku vylepší :P :twisted: tak ... :shock: :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic retro Show Košice 2012

Příspěvek od radek mb »

Moc pěkné.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Dusan
Příspěvky: 3882
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Classic retro Show Košice 2012

Příspěvek od Dusan »

Hej išli aj cez nas --...skoro som sa zapojil do sprievodu len zlta znacka mi chybala .... a trošku opravene a nafarbene auto :D ale rokom vyroby 79 som na tom bol dobre :D
Uživatelský avatar
Michael 4x4
Příspěvky: 676
Registrován: pon říj 31, 2005 16:39
Bydliště: Michalovce / Palín
Kontaktovat uživatele:

Re: Classic retro Show Košice 2012

Příspěvek od Michael 4x4 »

achjo, a to sa dozviem až teraz :( ....by som si spravil výlet a prišiel kuknuť.
LADA NIVA 4X4 /4x2 1.7i LPG od 28.08.2008
--------------------------------------------------------------
Obrázek
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Re: Classic retro Show Košice 2012

Příspěvek od mayo456 »

treba sledovať stránky košického klubu. ja som sa to tiež dozvedel na poslenú chvíľu inak by som vážne zvažoval aj aktívnu účasť teda ak by ma samozrejme pustili medzi seba s rokom výroby 80 a jedným matným blatníkom :D
Dušan: aké žlté značky máš na mysli?
Hurikán: jj viem čo by bolo keby sa to trochu vylepšilo :P
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Dusan
Příspěvky: 3882
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Re: Classic retro Show Košice 2012

Příspěvek od Dusan »

veteranske :D teda neviem ci su zlte :D mozno nejaky cudzinec to bol :F
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Re: Classic retro Show Košice 2012

Příspěvek od mayo456 »

určite cudzinec. veteránske značky tam nemal myslím nikto a na veteránskych je H ako historické vozidlo ak sa nemýlim :D
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“