Jakou poslouchate muziku?

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Co mate radi za muziku?

Rock
122
31%
Metal
67
17%
Techno
44
11%
Pop
56
14%
Hip-hop a jemu podobny
32
8%
Vazna hudba
27
7%
Dechovka
10
3%
Punk
37
9%
 
Celkem hlasů: 395

Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

A JE TO V P_R_D_E_L_I_!_!_!

Příspěvek od Hurikán »

CO TO KURVA JE!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!!?!?!?!?!?!

Chcu si na jůtůbu pustit něco ze záložek a vyskočí na mě tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=YXjamG0b ... re=related

Kliknu na jinou záložku a objeví se pro změnu tohle:
http://www.youtube.com/watch?v=UlXY-nQd ... re=related

Rozkliknu si z historie informace o majiteli kanálu údajně soukromého videa a dozvím se, že mu byla VŠECHNA VIDEA SMAZÁNA!!!!!!!!!! Prý ty jeho staré klipy z poloviny 60. let (stažené z TV vysílání) odporují autorským právům!!!!!!!!

Naprosto šokován jsem projel další odkazy ze záložek a jenom během půl hodiny jsem našel NĚKOLIK TISÍC SMAZANÝCH VIDEÍ, která jsem v minulosti buďto viděl, nebo o nich věděl.

S TÍMHLE AŤ JDOU DO PRDELE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tohle je hajzlovina první třídy!!!!!!!!!!!!!!!


Tady ale fakt končí jakákoliv legrace!!!!! Před pár dny jsem sem dával info o ACCTě. Moc zájmu to nevyvolalo. Něteří z vás jsou možná zatím ještě v klidu, protože "jejich" videa na tubě jsou. Ale jak dlouho ještě???????????

Pořád jste ještě v klidu?????? Jestli jo, tak si račte přečíst tohle: http://www.google.com/policies/?hl=cs tohle: http://www.google.com/policies/privacy/preview/ a tohle: http://www.google.com/policies/terms/

Ještě furt si myslíte, že jste svobodní???????? Jestli jo, tak vylezte laskavě ze své naivní bubliny a otevřte oči!!!!!!!!!!!

IMPERIALISTI VŠECH ZEMÍ, VYLIŽTE SI PRDEL!!!!!!!!!!!




A teď se musím jít něčeho pořádně napít.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Že tě to vzalo, až teď? To bylo jasné již v okamžiku zrodu ACTA. Koneckonců oněmělá videa se již na YT objevovala pár měsíců předem. A hlavně si v tom alkoholickém rauši moc neprozpěvuj, aby ti od OSA náhodou nepřišla složenka :P .

Jen pro zajímavost, co vám to připomíná?

Jeden Google, jedny zásady

Už jen zbývá jen jeden vůdce, píšťalky, bubínky, louče ... .

Edit: ne, že by to mělo na něco vliv, ale "zrušil" jsem účet na YT, to jsem se jim pomstil, co? :lol:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od Laďuša »

Jej, to je vykřičníků :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Crocodile
Příspěvky: 3536
Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od Crocodile »

Proto si zajímavá videa s*t*a*h*u*!*u, spousta jich za poslední rok zmizelo a to z různých důvodů, ale od ledna už se opravdu začínají smazávat nebo přesouvat do soukromých i z důvodu výše uvedenoého.

ps. radši už nepíšu to slovo v prvním řádku bez hvězdiček, za chvíli tohle spojení bude trestné. :drinkers:
2101 (1976)
21044 (1999)
2101 (1975)
21044 (1996)
vozík domácí výroby (1984)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986)

Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093
Historie: Avtoexport
Vozy: Lada a UAZ
Uživatelský avatar
mirozv
Příspěvky: 959
Registrován: úte kvě 11, 2010 20:45
Bydliště: okr. Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od mirozv »

Crocodile píše:
ps. radši už nepíšu to slovo v prvním řádku bez hvězdiček, za chvíli tohle spojení bude trestné. :drinkers:
Za chvíľu si nebudeš môcť stiahnuť ani gate :pottytrain1:
LADA je jediná automobilka, kde musíš ty presviedčať predajcu, že to auto naozaj chceš kúpiť.
LADA 21103 20.5.2010-17.8.2013
LADA 2112 6.9.2013-
LADA 21214 23.4.2016-

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Crocodile
Příspěvky: 3536
Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od Crocodile »

Tak jsem si projel seznam 1000 videí co mám na youtube v oblíbenejch. Z nich je minimálně 90 smazanejch. Vím že asi 15 bylo v průběhu let smazáno samotnými uživateli. To se ještě dá pochopit.

Ale zbytek byl smazán v poslední době. A bude jich přibývat. :|
Co mě štve, je že ani už nezjistím jestli mi ve sbírce některá ta smazaná chybí nebo ne, protože se již nedopátrám u některých jejich názvu. Některá byla dost zajímavá, např. záběry z Letecké show na letišti Domodědovo ze 60. let. Někdo si nárokoval práva. Ještě že zrovna tohle ve sbírce mám :twisted:
Ale jak je to u jiných videí, to nevím.
Některá videa budou na youtube chybět, rád bych je reuplodoval zpátky na youtube, ale nechci ryskovat, že mi smažou celý kanál. :Hangman:
2101 (1976)
21044 (1999)
2101 (1975)
21044 (1996)
vozík domácí výroby (1984)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986)

Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093
Historie: Avtoexport
Vozy: Lada a UAZ
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od MartasBrno »

Jo, je to fajn, máme poloviční robotu = půl roku děláme na erár, máme svobodu, ale musíme platit, platit platit a kupovat si právě tu zábavu, kterou nám někdo naordinuje, abysme náhodou neměli nezávislé myšlení. Ovce. Makejte, poslouchejte, bavte se, ale nekecejte a nesnažte se o jakoukoliv samostatnost.

Vím co neudělám. Nekoupím si televizi. Například.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Veverka

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od Veverka »

Jste panikáři,stejně s tím nikdo nic neudělá.
Cory
Příspěvky: 11599
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od Cory »

Stejne s tym netom co mame na intraku mozem byt rad, ked mi načíta mailovu schranku :) a nie este videá.
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od Sid »

Mne sa to stalo už dobrého pol roka dozadu. Chcel som si vtedy po dlhej dobe pozriť klip od Scotta Mckenzieho- San Francisco a vykuklo na mňa, že to vido bolo stiahnuté, lebo neboli práva.
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od MartasBrno »

Veverka píše:Jste panikáři,stejně s tím nikdo nic neudělá.
To je hezký, že nám věštíš takové naděje, ale řekni mi, čemu tímhle super postojem prospěješ.

Komu si myslíte, že prospějete? Druhé straně?
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od Michal Pokorný »

No, tohle!! Zmizely všechny díly Hospody, to je skandál !! :evil:
Ale nějaká ta hudba tam zatím přeci jen zbyla..... http://www.youtube.com/watch?v=fPpbzdPzhy0 :P
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Omluva

Příspěvek od Hurikán »

Tak se mně podařilo se za ty dva dny bez počítadla trošku uklidnit. Ještěže mám ty vinyly. :D

Taky jsem si dnes znovu přečetl svůj příspěvek.
Tímto se chci všem přítomným a i jiným čitatelům omluvit za použité výrazivo. :oops:
Ti kdo mě dobře znají, ví, že výšeuvedené výrazy za žádných okolností nepoužívám. V onu sobotu jsem byl ale poněkud rozbrnkaný a když jsem zjistil, že několik desítek procent mých oblíbených videí bylo cenzorsky smazáno + jsem si přečetl další vysoce "povzbudivé" informace, tak jednoduše bouchly saze. Čili ještě jednou omluva za vulgarismy, které z duše opravdu nemám rád.

Pokud jde ale o věcnou stránku, tak zde zůstává můj názor zcela konzistentní. A fakt mně docela udivuje, že nastávající světovládná cenzura nikoho moc nezajímá. Čest výjimkám. Předpokládám tedy, že většině z vás nebude vadit, když jim jednoho krásného dne dveře od bytu vyrazí ef-bé-í a odvezou do jůes k soudu, neboť nejenže výslovně souhlasíte se sledováním a ukládáním vaší činnosti na netu, ( http://www.google.com/policies/privacy/preview/ ) ale i se soudem. Viz citace ze smluvních podmínek použití jakýchkoliv služeb Googlu:
Veškeré spory, které z těchto podmínek vyplývají nebo se jich či služeb týkají, budou podléhat právním předpisům státu Kalifornie (USA) s výjimkou právních předpisů státu Kalifornie upravujících volbu rozhodného práva. Všechny soudní spory ohledně nároků, které vyplynou z těchto podmínek nebo v souvislosti s nimi či se službami, budou vedeny výhradně u federálních nebo státních soudů v okrese Santa Clara v Kalifornii ve Spojených státech amerických. Společnost Google i vy souhlasíte s osobní jurisdikcí/příslušností těchto soudů.
Konkrétně http://www.google.com/policies/terms/ - poslední odstavec.
Veverka píše:Jste panikáři,stejně s tím nikdo nic neudělá.
A tento "superhodnotný" názor raději ponechávám bez komentáře, neb na tohle už snad ani nejde rozumě reagovat. :roll: :|

Vivat ovčanům!!!

Béééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
dvk
Příspěvky: 2562
Registrován: pát pro 04, 2009 16:21
Bydliště: okr. Přerov

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od dvk »

Můžeš prosímtě dát link na stránku s tou citací ohledně soudů ? Hledal jsem to tam, ale buď to změnili nebo to je schované jinde :-|
2x УАЗ 452, еx 21044 a 2105
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakou poslouchate muziku?

Příspěvek od Hurikán »

Aj aj, došlo k chybě ve vloženém linku. Už jsem to opravil i v předchozím příspěvku.

Ustanovení o soudech najdeš zde: http://www.google.com/policies/terms/ v úplně posledním odstavci. Za pozornost stojí i datum poslední úpravy dokumentu - 1. březen (marec) 2012.

V tomhle linku: http://www.google.com/policies/privacy/preview/ je seznam informací, které bude o každém uživateli gugl získávat a uchovávat. Důležité je, že nejde jenom o lidi, kteří budou mít u téhle společnosti zřízen nějaký účet, ale o všech, kteří i jen použijí vyhledávání. Hned si uschovají, co kdo hledal a na které odkazy kliknul.

Hlavně že ale máme tu svobodu! :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“