ventily seřízení

Moderátor: Moderátoři

Dusan
Příspěvky: 3882
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

potri cast karburatora jemne olejom a priloz na vykres A4 mastne polchy sa otlacia a zanechaju obrysy ktore ostrihas.... dieky sa daju robit aj skrutkami položis matičku nanu papier tak aby miesto kde ma byt diera bolo presne nad dierkou maticky potom zoberieš skrutku prilozis na papier a buchnes netreba silno.... napr matica M4 skrutka M4.
Yogi
Příspěvky: 39
Registrován: úte pro 21, 2010 08:23
Bydliště: Třebechovice p.O.

Příspěvek od Yogi »

Díky, udělám to tak. Ten těsnící papír se dá normálně koupit? Takže tloušťka 0,8 mm? Určitě to zkusím.
Marek
Příspěvky: 5274
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvek od Marek »

Piják nebo desky ze sešitu třeba, je to jedno. Hlavně aby to byl pevnější papír.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

tloustek je mnoho druhov, ja som si kupil 0,8 ale myslim ze by v klude mohol byt aj tensi alebo ako pise marek mozes pouzit aj z niceho ineho, kalendar, pijak
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Dusan
Příspěvky: 3882
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Neviem ja vzdy na jesen ked su akcie na veci pre školakov kupim 10ks A4 vykresov a z toho striham na nenarocne veci.

Ak to chces presnejsie tak prilozit na karburator zobrat kvalitnu ceruzku a palcom prejst vsetky obluky hrany a diery.. a ceruskou to vyciernit hrany.... i ked na hrubom neviem ci to pojde na klasike A4 80g to ide pekne...
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

Dusan píše: ...dierky sa daju robit aj skrutkami položis matičku nanu papier tak aby miesto kde ma byt diera bolo presne nad dierkou maticky potom zoberieš skrutku prilozis na papier a buchnes netreba silno.... napr matica M4 skrutka M4.
Lepší je silná podložka s ostrými hranami o vnitřním průměru požadovaného otvoru a prorazit kuličkou z ložiska o cca dvojnásobném průměru. Náběhy šroubu a matice způsobí roztřepení otvoru.
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 1285
Registrován: úte čer 01, 2004 09:18
Bydliště: Kralův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman »

Do papiera sa daju krasne robit diery dorovna zabrusenou gulatinou prislusneho priemeru a ako podlozku pouzit tvrdsiu PVC podlahovu krytinu polozenu na dreve (idealna je tzv. pocitacova podlaha - podlahove stvorce z preglejky hrubej cca 5cm s prilepenou antistatickou krytinou - pouzivala sa ako zdvojena podlaha v pocitacovych halach), ale s tym PVC to ide tiez paradne a nemusis nic podkladat zo spodnej strany....
Roman
Dusan
Příspěvky: 3882
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Nakoniec som si kupil sadu od 3mm do 10mm a neriesim to vyuzit to vyuzivam furt... aj priatelke na opasok :D
Uživatelský avatar
Roman
Příspěvky: 1285
Registrován: úte čer 01, 2004 09:18
Bydliště: Kralův Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman »

"aj priatelke na opasok " chudne alebo pribera? :P
Roman
Dusan
Příspěvky: 3882
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

zatial na taku tenku nieje dierka :D na opasku....
Vladimír Hodr
Příspěvky: 12
Registrován: ned srp 07, 2011 05:11
Bydliště: Praha

Re: těsnění

Příspěvek od Vladimír Hodr »

Yogi píše:Tak sláva, podařilo se mi to uvolnit, koupil jsem dle vašich rad nový klíč, nasadil na něj ještě krátkou trubku a pomalým tahem jsem všechny ty šrouby uvolnil...ale držely jak prase... Jsem rád, moc se mi do sundavání té vačky nechtělo. Díky za rady.
Teď ještě řeším problém s těsněním pod karburátor, je tam Solex, pod kterým je těsnění s dvěma otvory a to nemůžu ani za boha sehnat (zkoušel mi pohoct Cory ale taky nesehnal) a to staré se mi tam vracet nechce, když už je to rozdělaný. Nemáte nějaký tip na obchod, který jsem nenašel a je dostupný z netu? Zkoušel jsem Krč, Lada-díly.cz na internetu i Autoforum v Pardubicích a dalších jejich prodejnách a nic.
podle starého těsnění ti udělá firma:
Adresa:
Černokostelecká 128/161, Praha 10, 102 00
Email:
info@economos.cz
Telefon:
267 900 711
Fax:
267 900 711
Web:
www.economos.cz
Kontaktní osoby

Pavel Říha
E-mail:
info@economos.cz
Telefon:
267 900 701

anebo v Plzni:
http://www.styl-plzen.cz/cs/more-about-joomla.html
jsou hned vedle zimního stadionu.Když tam dojedeš do 14 hodin po obědě,tak jsou schopni udělat ti těsnění na počkání maximálně za hodinu a půl podle toho, kolik mají práce.
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“