Pivo, víno, chlast....

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Co pijete nejčastěji a nejraději?

Tvrdej chlast
13
10%
Pivo
82
62%
Víno
16
12%
Nepiju alkohol..fuj
21
16%
 
Celkem hlasů: 132

Uživatelský avatar
MacGyver
Příspěvky: 1541
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od MacGyver »

Laďuša s novými kamarády. Prý taky mají žigula. :D

Obrázek
Naposledy upravil(a) MacGyver dne sob lis 12, 2011 23:06, celkem upraveno 2 x.
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Laďuša »

Co jsem tě řikal, ty kanále? Aspoň to dej v menším rozlišení, nebo budu muset zasáhnout :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
MacGyver
Příspěvky: 1541
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od MacGyver »

Když ta fotka je fakt sranda. Jak se na ní kouknu, musím se smát :D
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Laďuša »

Mě zas tak vtipná nepříde :D Vůbec nechápu, kde se tam vzali :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Hm, jak to tak vypadá měl bych zpracovat těch posledních pár foteček z návštěvy středobodu :-) .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Michal Pokorný »

Koko Loko píše:Hm, jak to tak vypadá měl bych zpracovat těch posledních pár foteček z návštěvy středobodu :-) .
Raději ne 8)
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Laďuša »

Hmm, taky mam něco nafoceno :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Michal Pokorný »

Nu, vyrážím na místo činu. Dnes by měla mít šichtu soudružka vedoucí. Mám nejasný dojem, že jsem ji onehdy, po odjezdu K-L, nezaplatil svoji následnou konzumaci 8)
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Laďuša »

Tak, je to přes 2 tejdny od poslední seance ve středobodu, fotky žádný a reportáž žádná. Nuže dovolte, abych se toho ujmul.
Akce byla posílená o MacGyvera, jinak probíhala v podstatě normálně. Akorát jsme pak šli v Plzni eště na Zvlášňý školu, o to to měla plzeňská výprava náročnější :)
:mrgreen:
A tady je pár fotek: http://ladusa.rajce.net/Dalsi_z_roudnickych_seanci
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Veverka

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Veverka »

Hele,nemáš jako absolvent onoho ustavu něco společnýho s tím,že se děkan zděkoval?Nějaký zákulisní info :) ?
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Michal Pokorný »

Tak tedy proběhla další z nádražních seancí. Akce byla tuze povedená, nebyla doplněna žádnou kulturní vložku. Šlo pouze o bohapusté chlastání v roudnické nádražce, ze které jsme po celý den nevytáhli paty.
Ale pěkně od začátku, moje cesta měla start v Úštěku, po té co na 3.kolej dorazila soupravička 810+012 jsem vlezl do vleku. Zde teplota atakovala hranici 30°C , do tohoto vedra se silně dral typický odér z WC, usedl jsem tedy na oplyšovanou lavici a tiše trpěl. Pravda, těšilo mě to, že letos to snad poprvé jelo z Úštěku včas.
V Lovosicích jsem přesedl na rychlík směr Praha jménem Milešovka. V "Béčkovém" vagonu zvaném též bolševik jsem vyhledal prázdné kupé, vypadalo, jak jinak, kouzelně. Sedačka ve směru jízdy do půlky pokryta jemným popílkem. patrně někdo za jízdy kouřil z okna a bral mu to luft dovnitř, protější sedačka pro změnu pokryta drobky z nějakého pečiva. Alespoň jsem zhasl protivně pištící zářivku, v tomto momentu začala zářivka na chodbě pískat jiným, protivnějším, tónem.
Nu, i přes tato všechna protivenství našich oblíbených ČD jsem dorazil do Roudnice n.L. , kde už v místní nádražní restauraci K-L popíjel své první pivo. Přidal jsem se tedy k němu, různě se debatovalo a hojně popíjelo. Opět se k nám přimotal "vědec" a snažil se s námi vésti debatu na jisté téma, pro nás dosti nepochopitelné. Ano, Laďušo byl to ten co s tebou minule vedl vášnivou diskuzi na téma znovuvkřísení parní lokomotivy, ke které nějakým záhadným způsobem přimotal tepelné čerpadlo 8)
Také nás "ulovil" jistý tajemný nejmenovaný pan Bocián a proti naší vůli do nás nacpal velké vodky. Po čase došlo na střídání stráží, číšník Radek odešel domů a nás se ujala sama paní vedoucí.
Téměř okamžitě byl K-L nazván buzerantem z Brna. To tedy po té co jsem si objednal kávu, šéfka ji uvařila a donesla na stůl, v tom K-L vyjevil přání, že by si ji tedy dal také :lol:
Další zábavu nám paní vedoucí připravila v podobě pochybného plastového stojanu na žvýkačky, který chtěla částečně rozebrat , ale nevěděla jak. To ovšem zdaleka nebyla sama, snad ani nebudu podrobněji popisovat co se následující minuty dělo a kdo všechno se na tom podílel.
Po chvíli paní vedoucí nedala jinak, než že nám udělá trochu předvánoční romantiku a na stůl nám dala keramickou ohrádku s vánočním motivem uvnitř které hořela čajová svíčka. To byla chyba.
K-L ze zvědavosti po tomto hrábl a po naklonění vylil vosk na ubrus. V nepozorovaných chvilkách se to snažil odrápat, ovšem vypadalo to čím dál tím hůře. Nakonec v něm uzrál nápad, který zrealizoval po mém odchodu na WC. Paní vedoucí zaměstnal již výše jmenovaný místní pobuda a K-L využil této situace k tomu, že ubrus vyměnil se stolem přes uličku.
Bohužel si tedy nevšiml, že je ten ubrus jiný, než ten co tam byl a svým provedením poněkud nepasuje do řady ubrusů u stolů pod okny.
Také se dostavil další člen zdejšího podsvětí známý roudnický popelář Honza a neomylně usedl k nám. S K-L se seznámili až tak, že si začali tykat. Načež Marek dostal nápad, že bude kouřit, což byla jeho kuřácká premiéra v tomto zařízení. Od chudáka popeláře postupně vyžebral, tuším, tři Ronsonky, čímž ho zruinoval. Na jeho obranu nutno říci, že mu za to zaplatil tři piva.
A večer se již pomalu chýlil ke svému závěru. Marek zaplatil útratu svojí, mojí i popelářovu a zmizel v rychlíku směr Praha. Já jsem zařízení opustil cca 40 minut po něm a vydal se k Úštěku.
Inu, pěkná sobota 8)
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Ano, akce byla velice povedená 8) . Má verze:

Výlet začal tradičně, ve 4:52 jsem houpl do osobáku na Brno hlavní, vagónek strýčka Honeckera byl příjemně vytopen a poměrně zaplněn. EC do Práhe přifrčelo na čele s dvanáctou chloubou z Plzně. Obsadil jsem kupé v mém oblíbeném modrém Bmz245. Měl jsem štěstí, nikdo se ke mě nepřidal. Provedl jsem akt snídaně, rozložil sedačku a zaujal horizontální polohu neb jsem toho před akcí moc nenaspal. Nejdříve jsem ležel na zádech, pak na boku a následně jsem vytvořil ze sedaček letiště a dostal se do stavu, že jsem se v kupé rozvaloval jako vepř v poloze "superman" na bříšku. Tato idylka vydržela do Pardubic kde jsem musel vyklidit pozice neb se kupé zcela zaplnilo cestujícími což bylo nechutné. Rozmrzelý jsem tedy přetrpěl v sedě, až do Práhe. Tam dal kávo Laté a vyčkal rychlíku na Děčín. S potěchou jsem si prohlédl přistavené letité béčko jež zovu bolševikem. Prorezlý vnějšek sliboval vnitřek dle mého gusta, nemýlil jsem se. Tisíciletá neumytelná špína, neprůhledné okno, zalátané sicny, pružící asi shnilá podlaha. Stoleček i koš držely silou vůle a zářivky ječely jako pominuté v šíleném tranzu, stupňujíce frekvenci jekotu dle rychlosti vlaku, prostě paráda :-) . V Kralupech mezitím do vlaku přistoupila ozdoba roudnického nádraží ve svátečním vaťáku. Vystoupivše v Roudnici jsem vyčkával soukmenovce Michala a naslouchal kvákotu kačenek z blízké řeky. Bohužel, stále chodily zprávy, že soukmenovec, respetive "jeho" 810 někde pořád stojí a jiné jobovky. Tak jsem tedy zapadl v 9:55 do místního lokálu a vymrčel si pívo. Než Michal dorazil jsem zhlédl demontáž záclon v podání pana Bociana. Po příchodu Michala jsme rozjeli restaurování se, tedy konzumaci a běžné debaty, vylepšené rozjímáním nad probematikou sdělovací techniky dob minulých. Alkoholizace zdárně plynula, ale byla narušena panem Žabožroutem, který nám vnutil velké vodky, to se nemělo stát neb po kořalce "řádím". Následovaly trapné chvilky se svíčkou. Kdo paní vedoucí kázal aby nám ji přistavila ke stolu? Asi prozřetelnost. Její průzkum mou osobou dopadl tragicky, stejně tak i pokus o zahlazení stop tak jak popsal Michal výše. Pochybuji, že jej šéfová místního podniku nezaznamenala, nicméně taktně dělala, že nic nevidí. Následně došlo na diskuzi na téma výpočetní techniky ČSSR s panem Tajemným. Diskuze byla plodná, ačkoliv nevím ani o čem byla. Zaujalo mě ovšem povídání o raketách SS20 a vzletu rakety z Bajkonuru :-) . Pak již alkohol nade mnou zvítězil, sál jsem a sál. Objevil se mistr popelářského řemesla Honza s kterým jsem si potykal. U té příležitosti jsem podroušen jako přeléčený kuřák začal zase kouřit. Byla to premiéra v místním podniku, ještě teď je mi z těch pomletých nehtů zle :-) . Večer byl báječný, ale přiblížil se čas odjezdu domů. V 18:12 jsem tedy nalitý jako pytel houpl do vlaku směr Praha. Tam se alkohol ve mě rozležel a po vystoupení v Praze jsem se plůžil po nádraží jak lemra tak dlouho, až jsem dopůžil do EC nach Brno. Tam se má paměť halí v mlhu, neboli okno. Vím, že se mi do kupé vecpalo větší množství děvčat, zjevně intelektuálek neb každé mělo knihu. Abych nevypadal jako debil tak jsem též vytáhl knihu. Knihu s pánem ve kvádru sedícím na mongolské mule, pak jsem asi usnul a probral se, až před Brnem, kupé bylo prázdné, děvčata asi před něčím prchla ... že bych chrápal? No strašné, ta vodka mě prostě zdrtila, takhle jsem z role ještě nikdy nevypadl :-) . Bylo tomoc fajn :-) . Přidávám fotky, vzhledem k tomu, že jsem moc nefotil přidávám k nim i zatím neuveřejněné foto z předešlé, též gigantické akce které se zúčastnili i další dva místní jedinci. http://koko-loko.rajce.net/Restaurovani ... 3.12._2011
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Michal Pokorný »

Bože, to jsou výjevy!! :shock: Já to říkám pořád, netahejte ty foťáky do hospody 8)
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od radek mb »

Michal Pokorný píše:Bože, to jsou výjevy!! :shock: Já to říkám pořád, netahejte ty foťáky do hospody 8)
Po přečtení vašich elaborátů a shlédnutí fotek, by to občas bylo lepší :lol:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Re: Pivo, víno, chlast....

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Tož vylepšil jsem fotogalerii komentáři, to byla zase ostuda :-) .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“