Pátrání po jednom Žigulíku

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Koko Loko, hlavně nevytahuj to video jak kloveš.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

aj naša Lada 1200 bola odvezená niekde na východ a možno jazdí po území ZSSR. reálne to vidím tak že pokia je auto prihlásené dalo by sa toho dopátrať cez DI ale ak nie je tak už ho nevyčmuchá ani pes. jedine že by ste ho vtedy predávali cez autobazár a ten autobazár by ešte existoval a mal nejaké záznamy. inak ak aj existuje a je v ČR alebo v SR a je odhlásené tak ho už nevypátraš. jedine že by si chodil od dvora k dvoru a sledoval každý dvor.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
BA3 2101
Příspěvky: 38
Registrován: čtv srp 20, 2009 15:47
Bydliště: Praha

Re: checht

Příspěvek od BA3 2101 »

Koko Loko píše:Dobře, kápnu božskou, kdysi jsem to auto koupil na součástky. Vytěžil co bylo k užití a zbytek rozkloval krumpáčem. Je ti teď lépe?
No, abych pravdu řek, tak ani ne, protože se mi ti nějak nechce věřit. :wink:

Co se týká Dagestánu, tak to si sem nějakej Dagestánec přijel koupit auto? :shock:

A jinak se situace má tak, že protože jsme ho přes bazar prodali, tak jsem s novým majitelem i mluvil, ale ten mi právě řekl, že už neví :cry: , co s ním udělal. Po mém naléhání si vzpomněl, že ho asi taky někomu prodal, ale netuší už komu :cry: . Takže asi skutečně jediná možnost je sehnat nějakýho policajta, co má přístup do evidence, protože na dopravním inspektorátě mi nesmí říct ani ťuk, pokud nejsem majitelem toho auta. Což mě přivádí nazpět k mé původní otázce. :) Nemáte někdo takového známého?
ВАЗ 2101 (1973) -- radost z dokonalosti
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

BA3 2101 píše:Co se týká Dagestánu, tak to si sem nějakej Dagestánec přijel koupit auto?
To už si nepamatuju, jak to přesně bylo, zkusim se zeptat, jestli si to pamatuje táta. Jediný právě vim, že odjelo tam.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Laďuša píše:
BA3 2101 píše:Co se týká Dagestánu, tak to si sem nějakej Dagestánec přijel koupit auto?
To už si nepamatuju, jak to přesně bylo, zkusim se zeptat, jestli si to pamatuje táta. Jediný právě vim, že odjelo tam.
a nemohlo to byť tak že tu chodili nejakí ľudia z východu, ktorí tu Lady kupovali a vyvážali na východ?
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Cory
Příspěvky: 11573
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

mayo456 píše:a nemohlo to byť tak že tu chodili nejakí ľudia z východu, ktorí tu Lady kupovali a vyvážali na východ?
Asi to tak bolo...ale specialne len preto sem asi nesli...mali cestu okolo, tak to vyuzili.
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
BA3 2101
Příspěvky: 38
Registrován: čtv srp 20, 2009 15:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od BA3 2101 »

Tak se skoro začínám bát, že i ten neznámý třetí majitel byl nějakej pocestnej, co si ho vzal s sebou, jelikož už měl prošoupaný boty... :(
ВАЗ 2101 (1973) -- radost z dokonalosti
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

mayo456 píše:
Laďuša píše:
BA3 2101 píše:Co se týká Dagestánu, tak to si sem nějakej Dagestánec přijel koupit auto?
To už si nepamatuju, jak to přesně bylo, zkusim se zeptat, jestli si to pamatuje táta. Jediný právě vim, že odjelo tam.
a nemohlo to byť tak že tu chodili nejakí ľudia z východu, ktorí tu Lady kupovali a vyvážali na východ?
Tak jsem si na to dneska vzpomněl a táty jsem se zeptal. Takže dle pamětí to bylo přibližně následovně:
Táta prodával Ladu 2103, takže si dal inzerát. Na to odpověděl jakejsi pán někde od Rokycan (tu obec jsem zase zapomněl), kterej se ňák zabejval obchodováním s autama (jestli jenom o Lady, to nevim) nebo něco v tom smyslu. Ten na prohlídku dorazil i se třema Dagestáncema, prohlídlo se to, projelo se to a byl obchod. Prej to bylo fakt určený na ježdění a do Dagestánu to odjelo po vlastní ose.
Táta se pousmíval nad vzpomínkou, aby prej řek na rovinu, kolik to žere oleje, aby se pánové podle toho na cestu zásobili :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
BA3 2101
Příspěvky: 38
Registrován: čtv srp 20, 2009 15:47
Bydliště: Praha

Re: Pátrání po jednom Žigulíku

Příspěvek od BA3 2101 »

Příjemně teplé odpoledne, horká káva a hřejivá vzpomínka na oražového žigulíka... Nehnulo se v někom, kdo ví nebo zná, svědomí? :)
ВАЗ 2101 (1973) -- radost z dokonalosti
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pátrání po jednom Žigulíku

Příspěvek od Honza 21061 »

By mě spíš zajímalo, co je s mým Žigulem. Jinak historii všech svých aut mám zmapovanou dokonale. Nejlíp se má Wartburg. Toho si dědek před 6 lety zaparkoval pod stříšku vedle baráku místo původního Wartburga, ročně najede 1000 km a stojí tam dodnes. Postupně sice přišel při jeho parkovacích manévrech o lakovaná zrcátka a nárazníky v barvě vozu, ale pořád je k světu. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“