Opravy rezu po zimě

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Teepee, neznáš Carbonovou folii? http://folievarecha.cz/folie/obchod/karbon.html

Hustý ne?

Jo, teda, abych nedělal jen poplach, toto dělá třeba i 3M :shock: a píšou, že to není náhražka, jak to výše popsané. http://www.highperformanceparts.cz/karb ... cerna.4088

A dost těchhle hnojníků, fujtajbl.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

MartasBrno píše:lakovat štětkou nebo sprejem. Zvenku teda sprejem, zevnitř podle možnosti.
Zevnitř to klidně udělej štětkou, ideálně jeden nátěr řidší aby zatekl do skulin a jeden hustší aby se pořádně navrstvil.

Pokud bys chtěl, mužeš to z venku jenom zastřiknout základem, koupit deci laku a plniče a přijet s tím ke mě. Pokud se nějak časově skoordinujeme, tak za to nebudu nic chtit a vezmu to jako lakyrnicke cvičeni :-). 100% to bude lepší než sprej, ale na 99% to pujde poznat.
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

peet2101, to je excelentní nabídka, klidně bych tě odměnil. Děkuju. :)

Pořád nevím, jak bude vypadat moje léto, jak to bude s prací a podobně... Takže to nemůžu zatím plánovat. Určitě ale letos chci udělat X věcí a kus lakýrnické tam určitě bude.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

No u mě stojí auto rozchystaný na lak, takže moje léto bude celé lakýrnické :mrgreen: .

Klidně dej vědět, pokud se sejdeme časově a dodáš materiál, není problém. Jen počítej s tím že to tu bude muset byt minimálně přez noc a asi týden na to budeš muset byt extra opatrny bo lak bude tvrdnout.

Už tu někde bylo tema kde si majtel nechal nalakovat auto a při cestě z lakovny ho zastříkal bahnem a pak se velice divil že to nejde dolu:-D
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

hááá :lol: to mně taky napadlo, jako jedna z variant mně napadl víkend, nejlíp ve spojení s něžným pohlavím, teda přesněji řečeno, ve spojení užitečného s příjemným, práce + výlet po okolí pěškobusem, ale toto jsou předčasné hypotézy, tak daleko s autem ani zdaleka nejsem.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Toto som prečítal a musím povedať, že ste úplní blázni a vymýšľate tu priam divné riešenia.
Poviem vám pravdu. Najlepšie je to spraviť poriadne, tzn. nové alebo zachovalé dvere a nastriekať, alebo to nechať tak ako to je a pred účinkom soli to nakonzervovať, aby sa to nešírilo. Hentie kadejaké patlania sú len škoda času a peňazí. Za chvíľu sa pani hrdza vráti na svoje miesto.
Preto radšej nechaj patlania a poobháňaj to nežné pohlavie.
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Divné řešení tu vymýšlím hlavně já. Na to su expert. No, poradit sem si nechal, uvidíme jaké budou výsledky. Na ty si ještě počkáme.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“