Vyprávěj
Moderátor: Moderátoři
Neměla by se báseň rýmovat? 
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
To nutně memusí důležitý je přece obsah moulo 
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984
http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984
http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Jojo, kór tenhle případ
Je to něco na způsob Kvílení, ale tady to nedává smysl ani vcelku
Je to něco na způsob Kvílení, ale tady to nedává smysl ani vcelku
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
je to poplatné době 
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984
http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984
http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
- Crocodile
- Příspěvky: 3541
- Registrován: pon úno 07, 2011 16:49
- Bydliště: Choceň
- Kontaktovat uživatele:
Objevil jsem tohle, kdo nechce koukat na celej seriál:
http://www.youtube.com/watch?v=pjgniikAppA
http://www.youtube.com/watch?v=pjgniikAppA
2101 (1976)
21044 (1999)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986, 2002, 2007)
2103 (1977)
Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093, 2101, 21044
Historie: Retro-auto.cz
Prodej Lada
21044 (1999)
MAZ-8114 přívěs (1986)
ЗиЛ-131 (1977)
УАЗ-3151 (1986, 2002, 2007)
2103 (1977)
Bylo: 2203 Latvija, 21044, 2107, 2102 , 21044, Skif M1, 21093, 2101, 21044
Historie: Retro-auto.cz
Prodej Lada
Nevim, jak je možný, že jsem většinu těch záběrů neviděl a přitom jsem to docela sledoval
Neni to z nějakejch ještě neodvysílanejch dílů?
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Díváš se nepozorně, to všechno tam bylo.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
No teda.... 
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Hurikán, To by stálo za zkoušku 
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Kruciš.... snad kvůlivá blbýmu seriálu nezničili krásnýho žigulíka a ještě krásnější Simcu.......? 
Жигули ВАЗ 2103 1.5/55,4 kW белый (сделано в 1974 г.) оу йеах гуд джоб ёлки-палки t.č. odstraněny dva metráky pavučin, vrčí a jezdí kolem bloku
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch
znamení : KozoHroch
V pátek se mi per ústa doneslo, že tento seriál čt vyhrál nějakou první cenu v nějaké soutěži, největší sledovanost a ještě něco a něco - byla to týtý nebo tydýt
nebo césky lefa nevím, nesleduji. Ale údajně se projevilo, že tvorba ostatních tv stanic je docela humus. Což jen potvrzuje můj osobní názor (byť i čt by se leckdy měla stydět za ten dovozový brak i různé tendenční "zprávy a komentáře" co pouští do éteru). Navíc se prokázalo, že retro diváky, zjevně zhnusené současnou "moderní tvorbou" i dobou opravdu přitahuje.
Abych to ale uvedl na pravou míru, neříkám, že to byla nějaká ekšn bomba
, ale celkem pohodové díváníčko s trochou vzpomínek. Jinak včera jsem asi na 5´ zahlédl někde krásnou tmavomodrou 01 funglovku se světlým interiérem, nádhera, a seděl v ní mjr.Zeman.

Abych to ale uvedl na pravou míru, neříkám, že to byla nějaká ekšn bomba
