Pokračování ótéček z jiných témat, aneb nechceme bludišťáka

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

cackler, Já těm číňanům, nebo co to je za pakáž, napsal, jestli by mi neposlali vzorky zdarma, řekněme nějakých 10 kusů, a co to bude stát... No a oni že jo, není problém, akorát tu cenu dopravy mi nenapsali :lol: Vypadá to jakoby na druhé straně seděla číňanka s anglickým pseudonymem. Zpráva byla téměř nepochopitelná a plná překlepů. Jestli já z toho nevycouvám, zkusil jsme to ze srandy. Nevíte někdo, jakou mají čínští obchodníci mentalitu?
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10559
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

MartasBrno píše:Nevíte někdo, jakou mají čínští obchodníci mentalitu?
Jediný co Ti může těšit, že teplota na dně Žlutýho moře je mnohem vyšší než na dně Orlíku :lol: . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Jupí, takže výlet v ceně, to není špatnej kauf.

No ne, jde mi o to, že ta protistrana asi nějak neví co by mi napsala za čísla, protože mi napsala, že poslat vzorky zdarma je v klidu, akorát musím zaplatit expresní poplatek, o který mi sníží cenu zboží - ale to z toho luštím a hádám jak cigánka z dlaně. Takže to není úplně jednoduchý - objednat si vzorky třeba od Texas Instruments nebo analog devices je o řád kulturnější.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

MartasBrno píše:objednat si vzorky třeba od Texas Instruments nebo analog devices je o řád kulturnější.
To jako že tě pošlou kalkulačku na ukázku? :shock:

A už je to tady krutý OT, musim s tim něco udělat.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
cackler
Příspěvky: 312
Registrován: stř čer 11, 2008 10:08
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cackler »

Kalkulačku neee, ale posílaj třeba integrovaný obvody, bez problému pár kousků, ani poštovný nechtěji.
MartasBrno: zkus z ní vypáčit ten poplatek, možná bych ti i přispěl ;) Můžeš mi poslat do SZ co ti poslala, pro zajímavost? :)
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Do měsíce se k němu nastěhuje i s rodinou. :mrgreen:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Kontejnerová doprava 1 plechovky chlazenýho piva z Amsterodamu do ČLR vyjde na skoro 1 kč.
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Veverka píše:Kontejnerová doprava 1 plechovky chlazenýho piva z Amsterodamu do ČLR vyjde na skoro 1 kč.
korunu nebo tisícikorunu?
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Veverka

Příspěvek od Veverka »

1 korunu :P .
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

:roll:
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

MartasBrno píše:Jupí, takže výlet v ceně, to není špatnej kauf.

No ne, jde mi o to, že ta protistrana asi nějak neví co by mi napsala za čísla, protože mi napsala, že poslat vzorky zdarma je v klidu, akorát musím zaplatit expresní poplatek, o který mi sníží cenu zboží - ale to z toho luštím a hádám jak cigánka z dlaně. Takže to není úplně jednoduchý - objednat si vzorky třeba od Texas Instruments nebo analog devices je o řád kulturnější.
Vzhledem k tomu, že z dealextreme posílají i 5 dolarovej nákup zdarma (což nevim, co na to česká počta :D ), mě už nic nepřekvapí.

Jinak mentalita - v prosinci si kolega objednal osciloskop nějakou expres poštou, z Číny to odešlo asi po dvou dnech, pak se to ztratilo a nakonec se přišlo na to, že to pár týdnů leželo v Praze na letišti, pokud se dobře pamatuju.
Ale balíček dorazil, jen kolega trochu těžce nesl ty vtípky :twisted:
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
jacek
Příspěvky: 799
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvek od jacek »

To Michal Pokorný: http://www.pamatky.ceskal...=konojedy/index
To mě docela mile překvapilo, očekával jsem v připravovaných akcích kostela pouze jedno slovo: demolice. No, to je tak, když dá člověk jen na první dojem, někdy se snad podívám i dovnitř, bude-li ještě příležitost. Možná, že je to taková princezna v myším kožíšku.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

jacek píše:To Michal Pokorný: http://www.pamatky.ceskal...=konojedy/index
To mě docela mile překvapilo, očekával jsem v připravovaných akcích kostela pouze jedno slovo: demolice. No, to je tak, když dá člověk jen na první dojem, někdy se snad podívám i dovnitř, bude-li ještě příležitost. Možná, že je to taková princezna v myším kožíšku.
No jo..... kdo ví jak ten kostel dopadne. Je v majetku církve, což je pro něj paradoxně to nejhorší co ho mohlo potkat. Protože církev pro onen kostel dělá to samé co armáda pro zámek před r.89 a sice.... nic.
To sousední zámek už se pomalu a jistě probírá k životu http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... ojedy.html a dnes po třech letech má již zámek téměř celou střechu novou http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5234_n.jpg
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 2282_n.jpg
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
jacek
Příspěvky: 799
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Příspěvek od jacek »

Hmmm... Člověka až mrazí, jaký jsme to kulturní národ. No, národ snad ani ne, spíš naše vlády jedna za druhou. I když se říká, že každý národ má vládu, jakou si zaslouží :o . Mohlo by to dopadnout i takhle. Taky to byla před 18 lety skoro úplná ruina, mám to někde, pánbu ví kde, nafocené. Jen nevím to plánované využití v těch vašich končinách, vždyť problémy jsou i v podstatně infrastrukturně lépe vybavených regionech. Snad se to ale nakonec podaří obnovit a něco vymyslet (lépe tedy v obráceném pořadí). A jen doufejme, že po následcích vlády podivných úspor a zaškrcení ekonomiky to postupně znovu nezačne takhle vypadat skoro všude. :(
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Nové Hrady jsou krásná ukázka toho, že když se chce, tak to jde. Byl jsem tam 2x a samozřejmě tam mají ukázáno, z čeho to vzniklo, tam to povstalo z popela.

A líbí se mě tam to muzeum: http://www.nove-hrady.cz/zamek/index.php?nIDPage=muzeum Mají tam šlapacího Moskviče, na kterým jsem i vyfocenej. Docela srandovní fotka, vzhledem k tomu, že jsem takovým věcem dávno odrost :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“