2103 jak z praku

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

Tak to si nevidel moju dokonale. A nebal som sa prejst na nej 350km naraz. Len treba auticku verit a par dni pred tym sa snim pomaznat :D :lol: . Ved nezalezi na tom ako vypada, hlavne nak je to LADA
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

presne tak

Příspěvek od SalWador »

Števo píše:Ved nezalezi na tom ako vypada, hlavne nak je to LADA
přesně tak. :hello1:

Mimochodem. Dorazily dalsi fotecky. Tady je vyber:
Obrázek
http://lada-forever.wz.cz/foto/clenove/cars/fuksa6.jpg

Obrázek
http://lada-forever.wz.cz/foto/clenove/cars/fuksa7.jpg
SalWador
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Re: presne tak

Příspěvek od Radek »

SalWador píše:Mimochodem. Dorazily dalsi fotecky. Tady je vyber:
Salwadore, to už je normální sadismus - takhle dobře nemůže vypadat interiér v žádný Ladě, co už má něco nalítáno. Bože, ty koberečky, a ta palubka!!! Kdybych to u sebe dva dny luxoval a cídil, stejně to nebude vypadat takhle dobře!!! to jsou nějaký fotky z reklamního letáku, nebo co... Poslintal jsem si klávesnici, tak se omlouvám za případné překlepy (ůlůllkretpoipnůoqwčuzqdůfkjnůb).
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Hele když to víde a nějak včas se dozvim kdy je ten sraz tak se tam snad ukážu.
Martin
Příspěvky: 61
Registrován: stř čer 02, 2004 09:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Martin »

Mas to moc pekny, takovych 03jek uz moc neni. Jen si neodpustim jednu pripominku ... proc propana natiras budiky-oramovani na palubce cervenou barvou, a proc placas barvu vsude na motoru!!?? Nebo jsi to tak uz koupil? V tom pripade se ti omlouvam ... podle me je ale tohle naprosty przneni jinak fakt skvelyho stavu auta. Promin, ale tohle si nemuzu odpustit. Takovyhle natirani totiz vypada, jako kdyby si mladej kluk hral na velkyho "tunera", a nemel na vic, jak na nakup pul kila barvy a tu placal vsude kde to jen jde. To e proste muj nazor. Ja mam ale obecne k domackymu amaterskymu tunningu velkej odpor ;) Proste kdyz tunit, tak na urovni. Ale to uz jsem odbocil.
Kazdopadne tvoje auticko rad uvidim na vlastni oci, a doufam, ze se na nejakem srazu, nejspis v Bechyni, potkame!
Uživatelský avatar
Radek
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Radek »

Fuksa.Tomas píše:Hele když to víde a nějak včas se dozvim kdy je ten sraz tak se tam snad ukážu.
Konání srazu je už jistý, čas i místo, stačí mrknout do sekce "Velké srazy", téma "Jarní Bechyně 2006". :wink:
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

ty jo človeče to vypadá že je to ůplná funglovka... fakt moc pekný!!!! :o :o :o :o
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Martin píše:Mas to moc pekny, takovych 03jek uz moc neni. Jen si neodpustim jednu pripominku ... proc propana natiras budiky-oramovani na palubce cervenou barvou, a proc placas barvu vsude na motoru!!?? Nebo jsi to tak uz koupil? V tom pripade se ti omlouvam ... podle me je ale tohle naprosty przneni jinak fakt skvelyho stavu auta. Promin, ale tohle si nemuzu odpustit. Takovyhle natirani totiz vypada, jako kdyby si mladej kluk hral na velkyho "tunera", a nemel na vic, jak na nakup pul kila barvy a tu placal vsude kde to jen jde. To e proste muj nazor. Ja mam ale obecne k domackymu amaterskymu tunningu velkej odpor ;) Proste kdyz tunit, tak na urovni. Ale to uz jsem odbocil.
Kazdopadne tvoje auticko rad uvidim na vlastni oci, a doufam, ze se na nejakem srazu, nejspis v Bechyni, potkame!

No ten motor jsem dal.Ale nepovazuju za tuneni kdyz natru motor jen aby trochu vypadal.A na tech budikach neni barva ale samolepka.A nesnazim se delat nakej domaci tunning jen proste chci aby to na svuj vek vypadalo pekne.
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Lukáš Effenberger
Příspěvky: 31
Registrován: stř kvě 18, 2005 12:09
Bydliště: Turnov, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: presne tak

Příspěvek od Lukáš Effenberger »

Radek píše:
SalWador píše:Mimochodem. Dorazily dalsi fotecky. Tady je vyber:
Salwadore, to už je normální sadismus - takhle dobře nemůže vypadat interiér v žádný Ladě, co už má něco nalítáno. Bože, ty koberečky, a ta palubka!!! Kdybych to u sebe dva dny luxoval a cídil, stejně to nebude vypadat takhle dobře!!! to jsou nějaký fotky z reklamního letáku, nebo co... Poslintal jsem si klávesnici, tak se omlouvám za případné překlepy (ůlůllkretpoipnůoqwčuzqdůfkjnůb).
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... bylo s tim autem někdy ježděný?????!!!! Bože!!! vždyt to na sobě nemá ani smítko, ani škrábnutí... to je sen?!
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

To není Lada,to už je i trochu fetish!! Bomba- škoda jezdit. :lol: :lol:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Martin
Příspěvky: 61
Registrován: stř čer 02, 2004 09:06
Bydliště: Brno

Příspěvek od Martin »

Fuksa.Tomas píše:
Martin píše:Mas to moc pekny, takovych 03jek uz moc neni. Jen si neodpustim jednu pripominku ... proc propana natiras budiky-oramovani na palubce cervenou barvou, a proc placas barvu vsude na motoru!!?? Nebo jsi to tak uz koupil? V tom pripade se ti omlouvam ... podle me je ale tohle naprosty przneni jinak fakt skvelyho stavu auta. Promin, ale tohle si nemuzu odpustit. Takovyhle natirani totiz vypada, jako kdyby si mladej kluk hral na velkyho "tunera", a nemel na vic, jak na nakup pul kila barvy a tu placal vsude kde to jen jde. To e proste muj nazor. Ja mam ale obecne k domackymu amaterskymu tunningu velkej odpor ;) Proste kdyz tunit, tak na urovni. Ale to uz jsem odbocil.
Kazdopadne tvoje auticko rad uvidim na vlastni oci, a doufam, ze se na nejakem srazu, nejspis v Bechyni, potkame!

No ten motor jsem dal.Ale nepovazuju za tuneni kdyz natru motor jen aby trochu vypadal.A na tech budikach neni barva ale samolepka.A nesnazim se delat nakej domaci tunning jen proste chci aby to na svuj vek vypadalo pekne.
o.k, o.k., takze na budikach mas samolepku, ono to chce opravdu videt na vlastni oci :shock: . Kazdy proste mame jiny vkus. Podle me, aby auto pekne vypadalo, neni v tom, jestli neco natru nebo nalepim samolepky, ale aby vypadalo co nejvic v origo stavu, pripadne s dobovymna doplnkama. A kdyz natiram, tak barvou, ktera se k motoru hodi, tj.viko filtru a chladic cernou ... ale jak rikam, kazdy mame jiny vkus a ty se mnou nemusis a nebudes souhlasit. Nicmene autiko mas pekny, vazne.
Dusan
Příspěvky: 3884
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Podľa tej palubky by som sudil že auto je z tuzexu :D
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Dusan píše:Podľa tej palubky by som sudil že auto je z tuzexu :D

Proc myslis?
Dusan
Příspěvky: 3884
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvek od Dusan »

Pač auta dovezene pre naš trh mali tušim nad kontrolkami označenie ktora na čo je.... symbol baterky,sytiča a tak....

(asi som sa sekol že :D )
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“