Kosmolet

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Noo, svuj názor tu radši ani prezentovat nebudu, patrně bych byl prohlášen za kacíře, když tu to tak čtu.. :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Auto pekne. Dufam ze to pekne nastriekas nech ma LRRH Lada nejake skoro dvojca. :)
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
HoluboSup
Příspěvky: 78
Registrován: ned dub 29, 2007 12:02
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od HoluboSup »

Little Red Riding Hood Ne, jen podvázanou zadní nápravu a předek bez dorazů, abych se donutil jezdit opatrněji... :P
jakke 3,25 přední, zadní tuším 2,5
Laďuša Možná... :D
mayo456 Stříkat se nechystám, když už jsem si dal tolik práce s oblepováním natíraných míst. Už jen proto, že se mi to takhle líbí :twisted:

Tak jsem se tu zase po dlouhé době ukázal, ale nemám se moc čím pochlubit. K dokončení sice moc nechybí, ale na auto jsem kvůli zimě už od října skoro nesáh. Teda vlastně včera, abych zkanibalizoval pár drobností na svou novou 2101 :roll:
Konečně se mi podařilo sehnat člověka, který dělá převařáky kvalitně a za rozumnou cenu, teď ještě sehnat motor, zabudovat baterku do kufru, nějak projít na STK a v létě už snad konečně zase začnu za domem rozorávat cestu 8)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“