Lada 2101 tuning project by Yellow01

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Dobře :wink:
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Tak zase začínám pracovat na svojí 2101, snad už se to nějak pohne z místa... Teď zrovna řeším brzdy a podvozek, abych věděl konečný rozchod kol kvůli úpravám lemů blatníků, takže tady jedna fotka zadních kotoučů a brzdičů.

Pokud někoho zajímá projekt Golf 1, tak tady jsou další fotky: http://yellow01.rajce.idnes.cz/VW_Golf_ ... _renovace/
Moc času letos nebylo, takže dokončení kastle příští rok. :(
Přílohy
Zadní brzdy.JPG
jakke
Příspěvky: 658
Registrován: ned črc 01, 2007 19:16
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakke »

pěkná práce :!: :wink:
vintera
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvek od vintera »

na tohle se u tebe těším, naprosto skvělá podívaná, úplnná obrázková učebnice, jako slabikář. Vždycky mě tvá práce a její prezentace moc potěší a hned mám lepší náladu. :thumbleft:
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Díky :)
cackler
Příspěvky: 312
Registrován: stř čer 11, 2008 10:08
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cackler »

ano taky mě těší jenom se dívat na fotky a jenom závidim.. :)
Čím čistíš plech před svářením? Nenapadá mě nic čim by se dalo dostat tak pěkně do všech záhybů a přitom to tak hezky očistit..
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Používám kartáče do rozbrusky, do vrtačky a takový fialový plastový kotouče od 3M.
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

tak to je mazec-udělat v takovýho kompostu nový auto....klobouk dolů
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Byla to výzva, ale viděl jsem i mnohem horší. To nejhorší čeká na příští rok a sice to zadní čelo, kdy musím vyrobit celej vršek s kompletním uložením světel a předělat to na krátký světla, protože původně tam byly ty delší a u nás se nedá čelo na dlouhý světla sehnat (z Německa stojí 8500,- Kč). Prodává se tu jen čelo na krátký světla, který má jiný prolisy a je ještě k tomu jenom do poloviny světel a ty do něj vůbec nepasujou. A pak je ještě na střeše půlmetrovej lavor, buď od sněhu nebo na ní někdo lezl :mrgreen:
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

v tvojich albumoch je vidieť že keď sa chce, tak to ide aj poriadne. Budem si z teba určite brať príklad :) aspoň pri svojích autách :mrgreen: :ANAL:
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Hodně se mi líbí ty široký světla, těch úzkých jsme se tu nakoupali už dost. Nemá smysl to zachraňovat pro široký?
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Puhi píše:v tvojich albumoch je vidieť že keď sa chce, tak to ide aj poriadne. Budem si z teba určite brať príklad :) aspoň pri svojích autách :mrgreen: :ANAL:
Díky. Všechno jde, když se chce a když už do auta jednou začneš investovat, tak se vyplatí to udělat pořádně. Já nemám rád auta typu navrch huj vespod fuj.
MartasBrno píše:Hodně se mi líbí ty široký světla, těch úzkých jsme se tu nakoupali už dost. Nemá smysl to zachraňovat pro široký?
Tak mě by bylo i jedno, jestli dělat čelo na dlouhý nebo krátký světla, ale nám se ty krátký líbí víc.
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Tak už mi konečně přišly i přední brzdiče, jenom mě trochu překvapila jejich velikost, čekal jsem je trochu menší. Jedná se o kousky na VW Golf 5 GTI, destičky mám na předek i zadek Ferodo DS Performance. Teď už zbývá jen vyrobit držáky a rozměřit kotouček na přední nápravu. Když budu mít štěstí, tak by se tam mohly vejít i koutouče 305 mm a když ne, tak 288 mm na 100%. Tohle už musí ubrzdit i rozjetou lokomotivu. :D
Přes vánoce snad něco porobím na kastli, takže další fotky brzo.
Přílohy
IMG_4159.JPG
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

super.. :)
Uživatelský avatar
Yellow01
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Yellow01 »

Úplně super to bude, pokud to všechno bude fungovat. Asi 14 dní jsem prolézal katalogy, různý fóra a třídil si všechny možný informace a nakonec jsem objednal tohle. Jenže pořád mi vyvstává jedna otázka a to, jestli to všechno utáhne žiguláckej základ. Mám připravenej novej žiguláckej posilovač a hlavní válec, takže nezbývá než to vyzkoušet.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“