Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Nu , nevím , ale mám dojem, že Mikulášský vlak v červenci nevypraví :P
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
flamo
Příspěvky: 374
Registrován: úte dub 15, 2008 15:04
Bydliště: Žilina

Re: Část pátá, návrat do Brna

Příspěvek od flamo »

[quote="Koko Loko"] co mohlo na tom vagonu tak tlouct? Znělo to jak kovadlina s frekvencí úměrnou rychlosti.
Zvycajne to takto trieska od podvozku, ked sa napriklad po dlhsom brzdeni spalky(nieco ako brzdove dosticky) neodbrzdia a jedna naprava ostane zabrzdena, na kolese sa vybrusi plocha a to potom bucha.
Mercedes W124 200E (1989) || Škoda Rapid 136 (1990) || Š 1203M || Mercedes W124 230TE (1990)
http://flog.pravda.sk/flamove-fotky.flog
http://flamo.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Musim vyzdvihnout vypravěčskej talent Pípákův, fakt se to fajn čte 8) Někdy zase budu muset ňákou vaší akci oblažit svojí přítomností ;)

To bouchání by klidně mohlo bejt od plochy na obruči, občas se stane...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4269
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Laďuša píše:To bouchání by klidně mohlo bejt od plochy na obruči, občas se stane...
Zvláště na kotoučových brzdách, po takové události nákolek pak nemá co vyhladit + jak jsou nákolky nečištěné brzdovými špalky, nemají tu správnou adhézi.
Ale to určitě nebude případ Mikulášského vlaku na Švestkové dráze :lol:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... vlice.html

Heh to jsou zase informace :roll: Paní "redaktorka" to má nějaké pomotané. Je to takový článek typu prasopes.
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

A stejně je to dekadentní, na Bouřňák cpát moderní trakci. Jóóó, to eště když byl klatovskej Kremák klatovskej, tak to hodně vozil on. Mam z toho pár pohlednic, na některých je i v součinnosti s Ušatou.... I hvězda takových vlaků evidentně padá. :(
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Michal Pokorný píše:Paní "redaktorka" to má nějaké pomotané. Je to takový článek typu prasopes.
Po přečtení článku jsem si vzpoměl slov toho agilního běžkaře :lol: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
karloslt
Příspěvky: 43
Registrován: sob lis 01, 2008 01:02
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karloslt »

Koko-loko + Pokorný: Hm hm, moc pochvalně to ohledně samotného mikulášského vlaku nezní... :( Ale co naplat, když vozy přivezou 2 hodiny před jízdou místo 24 hodin a venku je -15°C... A jak zaznělo i ve vlaku - nechybělo málo a vozy nedorazily vůbec...

Osobně mne to s**lo vydatně, celou noc jsem kvuli tomu nespal, ale to bylo asi tak všechno, co s tim šlo dělat...

P.S. taky jste se ke své identitě mohli přiznat...

Laďuša: Mikulášský vlak v parní trakci je bratru pouhých čtvrt milionu, ale snaha je...
Od té doby, co klatovskej krémák vystrkal zkrz vylomenou kolejnici v Dubí štokra a pár klatovskejch Balmů, tak nahoru smí jako nejtěžší stroj čtyřkolák...
I na Švestkovou dráhu (kterou by Koko-loko rád nechal kvuli nedostatečnému vytápění vozů vytrhat) bychom rádi vypravili parní vlak, ale...

KOko-loko: bylo by možné fotky a videa využít v propagaci ŠD? :-)
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

karloslt píše: ... Švestkovou dráhu (kterou by Koko-loko rád nechal kvuli nedostatečnému vytápění vozů vytrhat) ...

Doufám, že jsi pochopil, že to bylo myšleno v nadsázce :mrgreen: .

Případnému využití obrazového materiálu se nebráním. Jen si nejsem jist, zdali je natolik kvalitní, aby šel k nějaké rozumné propagaci využít :roll: . Pokd by bylo opravdu třeba, tak písni adresu a zašlu ti medium.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
karloslt
Příspěvky: 43
Registrován: sob lis 01, 2008 01:02
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karloslt »

karel.lerak@centrum.cz, díky!

Nadsázku jsem tam moc nevytušil, za což mne jiné diskuzní servery a vývoj v posledních 3 měsících doufám omlouvá...

http://www.svestkovadraha.cz/fg_mikulas10.htm
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Písni mi v soukromé zprávě fyzickou adresu, je to objemnější, pošlu ti to na CD.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

karloslt píše:Laďuša: Mikulášský vlak v parní trakci je bratru pouhých čtvrt milionu, ale snaha je...
Od té doby, co klatovskej krémák vystrkal zkrz vylomenou kolejnici v Dubí štokra a pár klatovskejch Balmů, tak nahoru smí jako nejtěžší stroj čtyřkolák...
A tak mě to je jasný, že to neni jenom o lusknutí prstů ;) Ostatně za pár let budou všechny mašiny historický a zpětně tuto bude nevšední souprava, která bude mít taky svou cenu :mrgreen:
Jinak se mě po posledních asi dvouch stránkach zastesklo po slávě našeho Kremáka, tak jsem lovil po netu ňáký ty fotky ze starých Bouřňáků a to vykolejení Štokra a Bamů mě taky zaujalo. 8) O tom jsem vůbec nevěděl.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

karloslt píše:Hm hm, moc pochvalně to ohledně samotného mikulášského vlaku nezní...
A tak samozřejmě, že to nebylo myšleno smrtelně vážně. To my jen tak lehce rýpeme, ale jinak jsme samozřejmě rádi, že něco takového vůbec jede a že máme možnost se svézt.
Tedy, pravda, za Marka mluvit nemohu, neboť nevím zda-li bych byl já ochoten kvůli tomu vstávat někdy okolo jedné hodiny ranní a podstupovat strastiplnou noční jízdu z Brna.
Snad mě za tento můj nápad neproklíná až tak moc 8)
karloslt píše:taky jste se ke své identitě mohli přiznat...
A to raději ne, my jsme jen takoví tajní, co kudy chodí tudy škodí :mrgreen:
Stačí, že nás bezpečně poznají v roudnické nádražce. Zejména K-L tam začíná získávat jistou prestiž. A to přes to, že jeho režijka paní vedoucí silně leží v žaludku :lol:
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Michal Pokorný píše:Stačí, že nás bezpečně poznají v roudnické nádražce. Zejména K-L tam začíná získávat jistou prestiž. A to přes to, že jeho režijka paní vedoucí silně leží v žaludku :lol:
By pro něj mohla udělat akci: "Každý desátý škopek zdarma". :mrgreen: :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Hurikán píše:By pro něj mohla udělat akci: "Každý desátý škopek zdarma".
Na to jak ji neznáš si ji odhadl docela dobře :lol:

Ale jinak tedy je to opravdu tvoje ostuda, že se ti na Mikulášský vlak nechtělo. Necháš se odradit tou troškou mrazu.
Za to v létě nám tu naše lokálky vyloženě okupuješ. Nemohu nevzpomenout již téměř legendární fotku 8) http://content.foto.mail.ru/mail/albert ... /i-717.jpg
Stejně nechápu jak to děláš?! Přijet tam já, starý domorodec, tak mě paní Hudečková požene svinským krokem. A přijede tam nějaký brňák, který tu do vlaku v životě nesedl, a ona mu ještě postojí :mrgreen:
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“