DOBREJ Motorář

(Kam chodit nakupovat pro naše miláčky)

Moderátor: Moderátoři

Existuje ?

Anketa končí za ned říj 31, 2010 13:02

Ano
4
57%
Ne
3
43%
 
Celkem hlasů: 7

Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

plavec píše:
Drobek81 píše:prave proto je na zvazeni, zda do toho cpat dalsi nervy, cas a penize
To je právě to. Ani jedno už totiž nemám.
Prohlížel jsem to třikrát a akorát mi ta voda natekla do očí. Nevím prostě se v tom žádnej nevyzná, žádnej to neumí opravit pořádně a je to krám.
Kluci, já už nemám sílu na to, kdo tohle nezažil, tak neví.
Tři roky pořád řešit jen problémy, auto víc stojí na špalkách než aby mě vozilo.... Opravdu netuším kde to jsme. :evil:
Hele, to fakt vypadá že je někde něco povolený nebo blbě nasazený, zvlášť, jestli je tam blbej přístup. Toto prostě projdi a basta. Myslím že už fakt chybí málo.

I kdybys to auto nakonec poslal do háje, tak i v bazaru ti daj víc za pojízdný auto než za vrak kterej se nenechá ani nastartovat. Prostě ti držím všechny 4 palce abys to ve zdraví dobojoval. Škoda že bydlím tak daleko.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

MartasBrno píše:Toto prostě projdi a basta.
Rohodně nebudu hrabat do něčeho, co někdo jinej nejspíš pošahal ! NA to nemám chuť, čas a peníze. POslední co udělám, že vypustím vodu, vytlačím to z garáže, shodím značky a uvolním v garáži místo potřebnějšímu autu. Vem to logicky: Myslíš, že mě stále baví nalejvat a vylejvat z toho vodu, pořád se v tom hrabat dokola a motat se jak vítr v bedně? A že mám na to sil už? Už mě z toho bolej záda jak kráva, jak se do toho furt leze, a co z toho mám? Nic, s čím by se dalo jezdit.
MartasBrno píše:Prostě ti držím všechny 4 palce abys to ve zdraví dobojoval
Děkuju Ti , ale já už jsem dobojoval, když to nikdo neumí opravit, tak je to asi hodně špatný.
Marek chtěl za tuhle práci litr, a vydrželo to sotva do rána, pak se zjistilo tohle. No tak nač tam budu sypat další peníze? To mám málo dluhů nasekanejch, kvůli tomu? Mám já na to, abych si mohl dovolit takovýhle šprýmy? Navíc jako nezaměstnanej....
Jak říkám už to nechci ani vidět. Ať si to odveozou třeba na východ a tam se s tím ´vztekaj , jak je libo.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
vintera
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvek od vintera »

plavec píše:
Drobek81 píše:prave proto je na zvazeni, zda do toho cpat dalsi nervy, cas a penize
To je právě to. Ani jedno už totiž nemám.
Prohlížel jsem to třikrát a akorát mi ta voda natekla do očí. Nevím prostě se v tom žádnej nevyzná, žádnej to neumí opravit pořádně a je to krám.
Kluci, já už nemám sílu na to, kdo tohle nezažil, tak neví.
Tři roky pořád řešit jen problémy, auto víc stojí na špalkách než aby mě vozilo.... Opravdu netuším kde to jsme. :evil:
A tohle u vozidel mám naopak rád, najít vrak a krok za krokem z něj udělat opět dobrého a věrného služebníka.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

vintera, To já taky, ale asi se to nehodí u auta, které má denně jezdit a je ho potřeba. Taky plavce chápu.
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

vintera píše: A tohle u vozidel mám naopak rád, najít vrak a krok za krokem z něj udělat opět dobrého a věrného služebníka.
ja bych ho nedrazdil, alespon ne dnes - mel preci termin na STK :P
kazdopadne ho chapu, neni lehke mit hluboko do kapsy a nefunkcni auto...ma muj obdiv, ze o nem jeste nepisi na novinkach (teda pokud to neni tento pripad http://www.novinky.cz/krimi/215795-zouf ... relil.html ale to je o 44letem muzi tak asi nic no)
Plavec by si mel dat chvili pauzu a rozdychat to a az bude Jupiter vuci Marsu v zakrytu tak by mohl s radosti pokracovat 8)
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Plavec by měl jít a všem co se v tom vrtalli dát kladívkem po hlavě. !
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Chjo, být to krabice, to bych ti věděl jak pomoci, ale u této "novinky" ... . Mno, nezbývá než držet palečky a popřát štěstí :roll: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
minosk
Příspěvky: 84
Registrován: pon čer 18, 2007 19:59

Příspěvek od minosk »

Hlavne cistou hlavu. Nekric hop kdyz jsi ve stresu.

To same se delo 2 roky kamosovi s R19 a druhemu s rok s bavorem. Proste kdyz se to sere, pak se to sere.
Tomu s bavorem naduvazek pulku (postupne se projevujicich) zavad zpusobil autorizovany servis nalitim spatneho oleje ... kdyz zjistil pricinu, bylo uz pozde. Zralo to nezvratne 10l nafty a po mensi kolizi slo rovnou pod gilotinu.

Chce to hlavne klid a pak zvazit stav celeho vozu predtim nez to ve stresu prodas.
Aby jsi se pak nechytal za hlavu. Nebyl bys prvni.
21044i, 1999-2010 :(
vintera
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvek od vintera »

plavec, když to vezmu ze strany kupujícího, tak dobře rozlobenýho majitele, který již postrádá jakýkoliv kladný vztah ke svému neposlušnému autu, mám docela rád. V drtivé většině prodá auto značně pod cenou a následně si za stejné peníze koupí mnohem horší od toho, kdo svůj vůz miluje, chválí a nekriticky cení. Proto pozor, ze vzteku nikdy auto neprodávej.
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Tak dobře, teče voda. Najdi odkud. Nespekuluj, nebrblej, nefňukej, prostě to najdi.

Pokud se hadice několikrát sundavala, může být jednoduše poškozená. Tyhle věci časem tvrdnou a na tutěch autech už to nejsou takový "kusance" jako dřív a stačí jim málo. Některý spony maj navíc dost oškliivý zuby a hrany, hadici prokousnou nebo prodřou.

Co dál? Já si nevybavuju, jak to tam vypadá, ale může téct ještě nějakej simerink?

Pokud teče blok, někdo neměnil olej nebo nedolejval vodu (nebo v zimě zmrzla), nebo byla volná klika, což by bylo při jízdě zatraceně slyšet, obzvlášť ve vyšších otáčkách.

Marek s autem nejezdil, nejvíc informací o stavu musíš mít Ty a nikdo jinej. Dokonce ani řídící jednotka nebude vědět nic o tom, jestli někde praknul blok.

... ...

Prostě zjisti, kudy teče voda. První bod. Tak strašná práce to není a čím míň se jí budeš bát, tím rychleji to půjde od ruky ;)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

vintera píše: V drtivé většině prodá auto značně pod cenou a následně si za stejné peníze koupí mnohem horší
Nechci kazit náladu,ale desítka skoro žádnou cenu nemá.Tak si neumím představit,jaké horší auto by mohl za ty peníze koupit.Beru to podle sebe,mám desítku,docela slušnou,polovina věcí vyměněná(všechno věci spotřební),check engine nikdy nesvítil,šlapala jako hodinky do osudného setkání třetího druhu s vodou a prostě víc,než 20 tisíc bych si za ní neodvážil říci.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

radek mb píše: ... víc,než 20 tisíc bych si za ní neodvážil říci
Tolik? :koko: ... :mrgreen:
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
vintera
Příspěvky: 671
Registrován: úte bře 23, 2010 21:07
Bydliště: Podbořany

Příspěvek od vintera »

radek mb píše:
vintera píše: V drtivé většině prodá auto značně pod cenou a následně si za stejné peníze koupí mnohem horší
Nechci kazit náladu,ale desítka skoro žádnou cenu nemá.Tak si neumím představit,jaké horší auto by mohl za ty peníze koupit.Beru to podle sebe,mám desítku,docela slušnou,polovina věcí vyměněná(všechno věci spotřební),check engine nikdy nesvítil,šlapala jako hodinky do osudného setkání třetího druhu s vodou a prostě víc,než 20 tisíc bych si za ní neodvážil říci.
poteče voda nejen prasklou hadicí, ale i prasklým blokem, topením a možná i podlahou, poteče olej a brzdovka :cry:
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

vintera: celá "desítka" odteče do kanálu a Plavec bude mít o starosti míň! :mrgreen: . No ... tak dost psychedelie :D
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

dmatej píše: "desítka" odteče do kanálu
Kdyby měla desítka téct do kanálu, tak je to přece jenom menší škoda, než kdyby tam tekla dvanáctka a nebo, nedej bože, třináctka!
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Firmy a kontakty“