Fávo- elektrika "vypadává"

Rozpravy o drobných muškách vašich neVAZových miláčků.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Kewin
Příspěvky: 142
Registrován: pon zář 25, 2006 20:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewin »

plavec píše:
Kewin píše:tema našeho fanouše uzavřeno padl nám z kostela na střechu snich :-( sklo cele ale mame ve střeše jezero a mam nepřijemne tušeni že se hejbl sloupek a klesla na jedno stranu naprava.... veškero ND k dispozicy nevite dá se prodat tažne zařizeni ? je tam novy typ z tou vysouvaci koulí...

[ Komentář přidal: zelvotron: út březen 02, 2010 12:36 ]
Jo snich to je prevít. :oops:
Kolik bys za to chtěl? Odkud jsi? Bylo by to odtažitelný na laně? Cože tam je za motor, karburátor?


bez papiru klidně cely vuz nebo jen dili viz sekce bazar je tam podane info a fotky
jinak zatim ještě asik 2 tydny na platnych dokladech a po vyřešeni a polepeni brzd doprava po vlastni ose možná
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

No jelikož mě to poslední dobou nechtělo startovat.Po otočení klíčku do první pozice se rozsvítí kontrolky a do druhý (startování) zhasnou, nebo jen mžourají a startér ani neotočí a tak to zkouším několikrát nebo dýl držet klíček v poslední poloze a pak to točí. (Baterie nabitá, dobíjení funkční) , tak jsem vyndal startér a v něm nebyl zapojen jeden uhlík :oops: Tak jsem to sesmolil dohromady ale já vůl si neodpojil baterii a spadl mi klíč na startér, takže se vyzkratoval , zajiskřilo se, začoudilo se od baterky a myslel jsem si že je konec.Ovšem ráno jsem to pak normálně nastaroval.

Jestli blbne to s těma světlama stále, to nevím, protože teď jsem jel jen na potkávací.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

A aplikovat krumpáč si zkusil? :mrgreen:
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Proč hned tak zostra? Prozatím bych dával krumpáč na noc do blízkosti auta jako varování, myslím, že by to mělo stačit :mrgreen: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

zelvotron píše:A aplikovat krumpáč si zkusil? :mrgreen:
i sekeru. :mrgreen:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

zelvotron píše:A aplikovat krumpáč si zkusil?
Tak to je drsný :mrgreen:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Mno vypadá to, že vše bylo způsobeno nezapojeným uhlíkem ve starteru. Protože už ta elektrika "nepadá"
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Petr HC
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvek od Petr HC »

plavec píše: Mno vypadá to, že vše bylo způsobeno nezapojeným uhlíkem ve starteru. Protože už ta elektrika "nepadá"
10 % problému -
plavec píše:... ale já vůl si neodpojil baterii a spadl mi klíč na startér, takže se vyzkratoval , zajiskřilo se, začoudilo se od baterky...
90 % problému - konečně se "propálil" přechodový odpor .
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Je to o fávu a o elektrice, tak tó dám sem.
Jak jsou zapojeny přední ostřikovače světel? Vytáhl jsem si je ze solitera a v obyčejným starým favoritu na to asi nejsou drátky.
Mám to udělat přes relé?
Sem jen zkoušel ještě nenasazený na nárazníku a to je panečku sprcha! Teď chápu,proč je k tomu bandaska asi na 10litrů ostřikovací kapaliny :D Protože ostřik světel všechno hned vychlastá :D
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
zelvotron
Příspěvky: 6276
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od zelvotron »

Máš starej návod k obsluze? Tam byly el. schémata a u 136 LS ostřikovače světel myslím už byly. Ale je to zapojený tak, aby to stříkalo při rozsvícených potkávačkách.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

ostřikovače fávo

Příspěvek od plavec »

zelvotron píše:Máš starej návod k obsluze? Tam byly el. schémata a u 136 LS ostřikovače světel myslím už byly. Ale je to zapojený tak, aby to stříkalo při rozsvícených potkávačkách.
Nevím jakej mám návod.Takovej modrej.Pohledám. Ale jen ze zvědavosti, páč jsem si to dneska zapojil jako zvlášť okruh s plandající pojistkou. Jakou pojistku tam mám dát? Dal jsem 15A- přijde mi to sice moc, ale jako 7,5 A praskla. Je na to trošku větší motorek ale hodnoty se tam nedaj dočíst.Na menším motorku na skla je psáno 3A. Když už jsem u toho, ten motorek ostřikovače na sklo se mě točí ale neteče z něj kapalina.Dá se nějak rozebrat nebo vyčistit?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Další elektro-dotaz : pasuje centrál brano z formana do felicie?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Nevím jestli motorky s táhly , ale řídící jednotka je stejná .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Odpovědět

Zpět na „Technické problémy“