Lada 2107 Yokodrifta

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

Maysner píše:BMW E30 325i, nebo prestavba na 335i nebo 340i
kazdy na niecom zacina a bmw by som volil ako druhy level. Väcsinu chalanov co poznam a neskôr jazdili alebo jazdia na bmw zacinali najprv na Ladach.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

mayo456 píše:
Maysner píše:BMW E30 325i, nebo prestavba na 335i nebo 340i
kazdy na niecom zacina a bmw by som volil ako druhy level. Väcsinu chalanov co poznam a neskôr jazdili alebo jazdia na bmw zacinali najprv na Ladach.
to je, rekl bych, spravny postup. lada toho vydrzi trochu vic, nez se clovek nauci :twisted:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Já bych na to koupil něco jako mám já,tedy max po zimě to trochu olezne ale jinak bez děr 8) .
Hurikáne ruku na srdce,copak někdo tady dneska tu 07 koupí?Tak leda nějaký báwo :lol: .Já ocením jakékoliv pěkné obyčejné auto, ikdyž je v zimě běžně v provozu.
A to že to má za 5 let najeto 1500km?Co když to třeba celou dobu stálo "posolené" ve stodole,všechno ztuhlé,motor echt lenivej,těsnění rozleptaná,v interíéru na slunci vše upadne,v nádrži voda=koroze. :wink:
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA 2107 drift machine :-)

Příspěvek od yokodrift »

No koněčně jsem dorazil domů.Sakriš nečekal jsem takovou kritiku...:-) No nejaké orezlinky se samozřejmě najdou,jde o 20 let staré auto.Vydržte foto bude.Fakt auto v púvodním stavu!!!Děda automechanik,hezky se o ní staral.Auto je ještě v záběhu bych řek...ale pomalu si zviká,dnes 160km/h :-) No nemyslím si že bych auto nejak ničil...bude v púvodním stavu až na podvozek,turbo,kola,samosvor....turbo není vúbec problém ani v domácich podmínkách...znám kluky který se tím živí...ani stříkačka není potřeba!Jinak žádné rámy nic,chci s tím taky jezdit normálně po silnici.A líto mi toho rozhodně není,žigul se pořád dělá a taky jsem neprodával feldu jen tak...nekupoval jsem zadokolku na to abych se na ní chodil koukat do garáže!!!!A proč Lada a né BMW E30?No cena dílú rozhodla.....díly na ladu to je sranda.No kluci z SK se toho fakt nebojí....proto jim fandím.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

yokodrift píše:...nekupoval jsem zadokolku na to abych se na ní chodil koukat do garáže!!!!
Ano, to zní velice rozumě. S těmi fotkami nás moc dlouho nenapínej, nafoť i spodek, ať máme co kritizovat, případně chválit.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA 2107 drift machine :-)

Příspěvek od yokodrift »

Origo neni vyfuk,altik je vyměnený za nový ale ze staršího typu LADA 1500,prý mu v servisu řekli že je spolehlivější.Preventývně nová vodní pumpa a ac pumpa...jediný co mně štve tak otevřel děda dutinu pod předníma blatníkama (udělám foto),jednoduše to vystřihnul...musím tam dát plastové podbčhy...jinak vše origo.
Naposledy upravil(a) yokodrift dne ned srp 29, 2010 03:05, celkem upraveno 2 x.
cackler
Příspěvky: 312
Registrován: stř čer 11, 2008 10:08
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cackler »

Nemůžu si pomoct, škoda jí :( Když na to koukám, tak si řikám co jsem to koupil za šrot a chci ho dostat do takovýho stavu.
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Kde? vidím prd leda. yokodrift, doufám, že tě místní tvrdé jádro neodradilo od navštěvování fora. Sám ale cítím s ostatními, kteří by taky rádi pěkně zachovalé auto :wink: . Můžeš to nazvat jak chceš, někdy je to závist, nekdy naprosto seriozní obdiv :shock: . Jsem zvědav jaké bude mít auto s tak malým nájezdem projevy, zejména zvukové - ložiska, čepy, kardan, diferák - mám dva kusy 2101, řeklo by se identické, ale je to nebe a dudy :lol: :cry: :cry: :cry: . :mrgreen:
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA 2107 drift machine :-)

Příspěvek od yokodrift »

v poho
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11033
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Nevypadá to zle, dokonce se dá říci, že velice dobře. Trošku podezřele lícuje předek, ale třeba je jen špatně ustavená kapota. Chtělo by to nafotit i spodek, sekery atd. ať víme co se skrývá pod pěkným kabátkem. Jak se jelo na těch prehistorických gumách? Jaký je to rok výroby? Pokud to není tajné, kolik to stálo? Jak budeš řešit ekovýpalné? Každopádně gratulace, jeden by nevěřil, že se dá ještě teď koupit tak pěkná hrana.

[ Komentář přidal: Laďuša: ne srpen 29, 2010 10:06 ]
Odděleno od tématu jinýho auta.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

Co to vidím, vrátím se z chaty a rozjede se tu takové téma:-). Nejdřív sem si říkal že bude další zničená leštěnka, ale když to tu řeklo už tolik lidí, tak já řeknu že ti fandím a doufám že to dotáhneš do zdárného konce.
Ono třeba napasovat turbo není přecejenom tak jednoduché, teda napasovat ještě jo, ale odladit to tak aby to jelo jak má to je problém.
A třeba ptát se na pneumatiky je podle mě blbost, každýmu sedn něco jinýo, někdo dokáže jet bokem na 175/80 a nědo na 205/55....
Samosvor tu by možná dokázali sehnat kluci z východu co jezdí na UA.
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Tak nevím, jeslti je to driftmaschine, spíš to vypadá na kulturní rodinný vůz, za kterým se otočí kde kdo. Hlavně tatíci, co ji před patnácti lety měli a rozpadla se jim. Normálně bych koupil na prasení ještě jednu a tuto přejmenoval na leštěnku :wink: Mám to taky tak. Akorát moje leštěnka není tka hezká jako ta tvoje. Přiznávám mírnou, zdravou závist :wink: .
Ty dutiny děda otevřel asi preventivně, mimoto u tohoto typu není plech po celé ploše jako u starých kulaťáků, al eje tam na šrouby dekl kterej jde sundat a zase vrátit.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Sice je to ode mě vůči tomuto autu (a i jiným podobným) ošklivé, ale já jsem rád, že bude votuzeno, dorasováno, zničeno a nakonec sešrotováno. Čím dřív víc aut takhle skončí, tím líp pro nás, kteří auta udržujeme v pěkném stavu. Cena půjde nahoru a za několik let budeme v balíku. 8) :mrgreen:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
yokodrift
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

LADA 2107 drift machine :-)

Příspěvek od yokodrift »

Joooo děda něco říkal,že prý něco sundával....nemohl to najít ale,kde to múžu koupit.nikde jsem to na netu nevidel....spodek auta bez koroze,deda pravidelne natíral gumoasfltem a vylil to olejem.Auto bylo púvodně za 30 tis. a plus ecodaň,sundal jsem ho na 30tis se vším!!!Myslím slušná cena,musel jsem prodat feldu 1.6glx r.v.2000 taky echt,doma poslouchám kvúli tomu keci,znáte to :-) Ale vím ještě o jedný ty samí LADE co mám já.Je za 37tis dovežená z NEMECKA naj 24tis a šel by s cenou dolů.Chlapy stačí jen hledat...no myslel jsem že tohle je drift topic a né o leštidlách...:-)
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“