LADA drift
Moderátor: Moderátoři
LADA drift
Zdravim chtěl jsem se jen zeptat na takovou kravinu kamarád taky jezdí se žigulem má 2105 jako já a říkal že když s tím blbnul na letišti tak při pokusech o drift to prostě hodil na boudu. Já teda nevím jestli je to možné ale řekl bych (pro upřesnění klasická sériovka bez vylepšení z roku 85) že je to docela dost slušná kravina protože tam kde byl je hladkej asfalt. Ale abych se utvrdil tak jsem se chtěl zeptat odborníků 
jakke, A neměl by zigul s tim podvozkem taky něco udělat, když už v tom vozí 16ku? 
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
- Ondra 07
- Příspěvky: 654
- Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
- Bydliště: Olomouc / Brno
- Kontaktovat uživatele:
rezna píše:2104 uz mi jela po dvou kolech, nastesti jsme zavcas prevazili zpatky...
Ale ty mas v aute samozrejmne navareny ochrany ram pro takove pripady vid???
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...