Prievidzska Mŕtvola (Mrkvicka)

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

rozmyslam kde je tu v NM wapka ale wapka bude asi fakt najlepsia, borec to nemal cim ocistit, dnes som kupil, Arvu, technicky benzin a 3l nafty snad to neak vycistim

Od dnes som hrdym majitelom novej kluky I, vybrus ale neni su loziska az v utorok takze skladanie sa trocha odlozi co narobi, aspon mam cas rozobrat piesty
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

prevodka riadenia vymene ani to nebolelo :-D, este treba nasadit jeden cap riadenia, lebo cakam na prachovky dojde az v pondelok :( smradi, v mototechne "u žida" nemali ani tesneni pod palicov ani hovno musel som ist az do Trencina 20km koli par nahradnym dielom uz ma seru, avzdy ked do tej mototechny dojdem ten dement na mna pozera ako na zjavenie božie a caka co zo mna vypadne aby mi mohol povedat, ze to nema alebo ze uz to neobjednavaju.
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Hezký.
Ta vaša "Mototechna" si jak vydělává na chleba když nic nemají? :lol: Připomíná mi to jeden dnes už Bohudíky neexistující obchod u nás. Chtěl jsem vratové šrouby M5x50 pozink. Měl M5x40 černé, nebo M5x60 pozink. Podložky a matičky hledal asi deset minut. A stálo to víc než ve městě + 2x jízdenka do města. :roll:
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
Saynerm
Příspěvky: 655
Registrován: úte říj 10, 2006 15:23
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Saynerm »

tak priste se ho zeptej, ne ze zda maji to co ty chces, ale zda maji ve sklade alespon nejaky dily na prodej, pak se treba dozvis, ze ni nemaji sklad :lol:
BA3 21061 1700k (pojizdnej plynovej zapalovac) - 15.3.2008 - uz zkoncil
BlackJack used stye
БлацкЯцк

BMW E36 320i ARKTISSILBER METALLIC - 27.1.2011 - ..........

Chatka 12 forever :mrgreen:
Buková drift challenge team
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Takýchto mototechien u žida je v republike určite viac. U nás je jedna taká predajňa s dosť dlhou históriou pri tzv. čínskom múre. Bola to dobrá predajňa, je zaznamenaná aj v autoatlase ČSSR. Ale potom okolo roku 2000 sa zhoršili. Mali stále diely Lada-Škoda, ale vačšinou už poľské šmejdy za vysoké ceny. Keď som niečo súrne narýchlo potreboval, nechával som si to ako poslednú záchranu, že v takej predajni to určite budú mať na sklade. Vždy na mňa hádzali divné pohľady so slovami že od toho a toho roku sa to už nedá zohnať.
Pripadalo mi to, ako keby ich platila nieaká automobilka za klamanie zákazníkov, aby si tí v domnení, že na ich auto už niesú diely ho dali preč a kúpili si nové.
Pri vchode do predajne mali ešte nieakú, niektorú ešte poctivú plecharinu na lady. To bol dôvod, prečo som sa tam minule zastavil. Predajňa sa zamerala už len na predaj nd na nové autá. Na staré už nič nepredávajú aj tú plecharinu dali preč. Asi takto sa uživia. Niektoré predajne sa už nechcú zaoberať zháňaním súčiastok za 100 alebo 300 korún. Tie nápisy nad dverami sú už len prežitok, ktorý asi tiež čoskoro odstránia. Ostane už len málo predajní, kde sa budú zaoberať zháňaním dielov na Ladu.
Ono už aj tých Lád je strašne málo a ich počet z roka na rok klesá, tak načo súčiastky.
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Tu bude teprve průser,tady v regionu se letos něco už zlomilo a na Lady není nikde nic,na díly se čeká i dva týdny.Hlavně že okolo sebe mám do 20km hned tři servisy kde lady(auta) umí ještě servisovat,dva jsou dokonce autorizované 8) .
Navíc z vedlejšího sídliště zmizela poslední lada . :sad11:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Teď při cestach jsem narazil na jednu mototechnu a tam jsem valil kukadla. Nejspíš existuje už dlouhý desetiletí a nikdy nic, co se neprodalo, nevyhodili. Za výlohou funglovky světla na Spartaka, miliony věcí na Jawy kejvačky a podobný starý vehikly... A v krabici tam měli motorky na stěrače na Tatry. Ale jaký. Takový ty na předválečný kousky, jak to mělo motor na palubce a hřídel šla skrz okno. A za 3 stovky. Pánové, tam musí mít strašně pokladů. Ale asi jenom na motorky a český auta, nebyl jsem tam, ale ve výloze a v regálech, co byli skrz vidět, jsem na naše auta nenašel nic.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

tak napiš kde to je ?-u nás mají na lady kde co-a co nemají to objednají-a dokonce mají novou ceduli LADA namísto dřívějšího VAZ-je to mototechna v pardubkách
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Vidíš, takovej údaj ani nenapíšu :D Je to ve Vrchlabí ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

takze novinky:
vcera v neskorych nocnych hodinach sa mi podarilo vybrat tie skurevne piestne capy z ojnic, dnes idem na 7t lis ktory mi zalisuje nove capy,

vsetky loziska uz mi prisli vcera, aby som sa pochvalil cenovo tak loziska (hlavne + ojnicne) = 30e, vybrus kluky 35e, co som teda cumel myslel som ze len za loziska dam 50,

vcera sa mi podarilo dojebat alternator :-D, oddrbal som mu lozisko ked som sa z neho snazil dostat ten hriadel, ktorym je to uchytene o ten drziak na motore, ktory som musel odrezat, no ani za boha , vyskocil zo zveraka a jebol rovno remenicou o beton, takze sa cely vykrivil a dovidenia. Este ze mam neake rezervne
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Pozor na zalisování čepu. Musíš mít ohřátou ojnici ( oko ) na cca 260 - 280°C a pak tam čep vleze sám, ale musíš to udělat rychle, jinak se čep ohřeje a oko zchladne a už s tím hneš jen pomocí lisu. A taky pozor na vzájemnou polohu pístu vůči ojnici, respektive mazací dírce na dolním oku ojnice.
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

takze vsetko dopadlo relativne uspesne

piesty su v motore spojene s klukou zatiahnute na moment
kluka je tez OK (akurat som ju asi 5x vytahoval a daval spet raz som zabudol dat retaz ....)
zlozil som aj prsiska a vymenil semering,
aktualny stav vid foto, mno chyba este zotrvak, spojka a vana , v nedelu by mohol ist motoren do auta a snad to do zrazu stihnem poskladat

otazka : co ma ist do tych dvoch dierok co su na obr v kruzku, ved na to ide zotrvak a slus ni ????
Přílohy
DSC00906.JPG
DSC00907_1.JPG
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

A ten krycí plech drží za co?
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Jdou tam dva šrouby s čtařhrannou hlavou průměru M6 a délce cca 16mm. Tyto šrouby drží krycí plech spojky. :wink:
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

No když se tu řeší ty díry, tak na co jsou tři díry vedle držáku motoru na levé straně bloku??
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Zamčeno

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“