Pavel V. a ..... no jméno už má. Žíža.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Petu76
Příspěvky: 70
Registrován: pon črc 27, 2009 16:21
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petu76 »

Tak na pana rýpalka musím reagovat :wink:. O vážných výhradách nevím, je třeba příště číst pozorně moje emaily! Jen jsem upozornil na to, že auto, ač na fotkách nevypadá, není tak úplně bez chyb, což pan majitel nerad slyší... O slevě jsem nenapsal ani slovo, Pavel trošku ve všem přehání... Zeptal jsem se, k jakým změnám na autě došlo od doby, kdy bylo nabízeno za 12t. a stejně se neprodalo. Lada je na prodej už hodně dlouho a podle přístupu majitele pochybuji, že ji chce vážně prodat... :wink: Domlouvali jsme se asi 3x, bohužel Pavel neměl ani 5 minut čas. A o odkladu schůzky o 2 týdny, kdy jsem měl bez důvodu čekat (během té doby byla nabídnuta jackalovi) ani nemluvím... A slevu opravdu nepotřebuju 8) P.



Jo starám, Petu76 měl k autu spoustu vážných výhrad, nakonec mu ho sice nenechám (neb chtěl slevu :roll: ), ale dohnal mě k nějakým mazlením na Žížovi. Možná i Jackal utře nosík.... Neb se mi zase miláček začíná líbit :P :P
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Pavel V. píše:4-Hurikán.... Nu čéče sem se trošku rozryl... vzhledem k tomu že jsme spolu něco nakecali tak víš čirá závisť :P :P
No, ale bacha na krtince! ;) :P :D



Poznámka moderátora pro Petu76:

Doporučoval bych trošku přibrzdit! Jestli máš s PavlemV. nějaké nesrovnalosti ohledně prodeje a máš potřebu je řešit, tak si to vyřiďte mezi sebou prostřednictvím SZ nebo mejlů. Do tohodle vlákna (a podobných) takovéto věci nepatří!
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Hurikán, brzdi, Petu 76 se jen hájí veřejně, před veřejným osočením. Občas je dobré vidět problém z obou stran. Nepadlo ani jedno sprosté slovo.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

???

Za prvé tady nikde nepadlo žádné veřejné osočení Petu76, takže se ani není tzv. čemu bránit. A za druhé jak už jsem napsal, tak podobné spory, jejichž pozadí znají jen zúčastnění jedinci sem nepatří! Ani já, ani Ty, ani nikdo další podrobnosti nezná, tak není nutné je veřejně komentovat a rozebírat. ;) A to, že nepadlo neslušné slovo je jen dobře, protože jinak by to takhle hladce neprošlo.

Pokud budeš mít Ty, nebo někdo jiný, nutkání na toto téma debatovat, tak je tu možnost přes SZ. Tohle vlákno je o prezentaci auta. :idea:

Tímto ukončuji tuhle záležitost a vracím se zpět k hlavnímu tématu.

Pavel V. píše: Máte někdo tip kde sehnat šroubky které drží objímku reflektoru ty tři.... nebo jaký to je závit. Mám je totál vyběhané....
Pokud máš na mysli ty tři malé šroubky, které drží "bajonetovou" objímku vlastní paraboly, tak ty se dají nahradit jakýmikoliv šroubky patřičného rozměru. Mám pocit, že se jedná o M3/15mm. Šroubky pro nastavování světla buď zkusit sehnat nové (jiné) nebo upravit/vyrobit. Je v nich totiž drážka, která zapadá do vybrání v upevňovacím rámečku hrnce světlometu.
Naposledy upravil(a) Hurikán dne pát čer 11, 2010 15:37, celkem upraveno 1 x.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Hurikán píše:???

Za prvé tady nikde nepadlo žádné veřejné osočení Petu76, takže se ani není tzv. čemu bránit. A za druhé jak už jsem napsal, tak podobné spory, jejichž pozadí znají jen zúčastnění jedinci sem nepatří! Ani já, ani Ty, ani nikdo další podrobnosti nezná, tak není nutné je veřejně komentovat a rozebírat. ;) A to, že nepadlo neslušné slovo je jen dobře, protože jinak by to takhle hladce neprošlo.

Pokud budeš mít Ty, nebo někdo jiný, nutkání na toto téma debatovat, tak je tu možnost přes SZ. Tohle vlákno je o prezentaci auta. :idea:

Tímto ukončuji tuhle záležitost a vracím se zpět k hlavnímu tématu.

Pavel V. píše: Máte někdo tip kde sehnat šroubky které drží objímku reflektoru ty tři.... nebo jaký to je závit. Mám je totál vyběhané....
Pokud máš na mysli ty tři malé šroubky, které drží "bajonetovou" objímku vlastní paraboly, tak ty se dají nahradit jakýmikoliv šroubky patřičného rozměru. Mám pocit, že se jedná o M4 / 15mm. Šroubky pro nastavování světla buď zkusit sehnat nové (jiné) nebo upravit/vyrobit. Je v nich totiž drážka, která zapadá do vybrání v upevňovacím rámečku hrnce světlometu.
M3/15mm ne? :wink: Alespoň já je tam dal. :D
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Pavel V. píše:M3/15mm ne? :wink: Alespoň já je tam dal. :D
No, asi ano. Já tahle světla měl rozdělaná naposledy před dvěma lety, tak jsem to jen tak odhadnul z paměti. :)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Anebo zde na foru byla utvořena sekce "hádky",tam můžete směle do sebe.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Neřešme to, jen mi přišlo nespravedlivé, že když Pavel něco napíše, tak se nic neděje a když na to Petu76 vcelku slušně reaguje, tak je to špatně. Konec debat, dále chcem vidět info jen o Žížovi, fotky by se taky šikly, Pavliku ;) a koukej se zastavit u mě.
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Pro Adminy a jiné hlídače :arrow: DVA :!: příspěvky za sebou následují pro to abych mohl zdokumentovat posun na autě byť drobný i s foty....

Dělám na Žížovi drobné úpravy a podotýkám že jsou z kategorie kosmetika-učím se :wink:
Takhle se dají přidělat prahové štefty máte li jako já o chloupek větší dírky v Prahu. Je to tu popsáno v diskusi u karoserií, ale já si to nafotil. Podotýkám že Prahy přijdou obrousit rezistin, základovka a lak (až najdu ten odstín mimochodem neexistuje :P )
Přílohy
Nasazeno.JPG
Oříznuto.JPG
Bužírka na šteftu.JPG
Naposledy upravil(a) Pavel V. dne sob čer 12, 2010 05:02, celkem upraveno 1 x.
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Nu a ještě dvě čelo po zásahu šroubovákem a ředidlem S6006 a potem (mým vlastním), díky čemuž se chodím na čelo dívat v paprscích vycházejícího slunce a uvažuji že nárazník ani nedám 8) :wink: :P
A převeliká radost z regulátoru napětí který jest ač Bulharské výroby je označen a popsán azbukou což mi naplňuje pýchou a reguluje.....
No a bílé už tolikrát tady probrané blinkropozičky.... líbí se mi a auto vypadá k světu má li je na sobě, obzvlášt to tmavé.

Na přechodu čela a blatníků si lze všimnout nedodělanéhop pásu poasfaltovaných plechů, na ty bude povolán pan flexa s pnem základovkou a lakem, čelo je tam bohužel poškozené svařováním (vypálená barva) a na blatníkách je ten sajrajt na základovce, tudíž to nemělo gebír škrábat.
Přílohy
Nu bude extra fešák..JPG
Regulátor na místě.JPG
Přední čelo v původní barvě....JPG
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Pavel V. píše:ač Bulharské výroby je označen a popsán azbukou což mi naplňuje pýchou a reguluje.....
A vsaď se, že to neni azbuka, ale cyrilice :P
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Laďuša píše:
Pavel V. píše:ač Bulharské výroby je označen a popsán azbukou což mi naplňuje pýchou a reguluje.....
A vsaď se, že to neni azbuka, ale cyrilice :P
Hlaholice třebas, ještě že tomu panimáju...
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Pavel V.
Příspěvky: 265
Registrován: úte zář 30, 2008 17:53
Bydliště: Loucká u Velvar
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel V. »

Sem se zasek, máme doma radost..... Merlina Vošického,mám z něj obovskou radost.
Přílohy
Merlin... malý.JPG
VAZ 2102 zvaný Žíža
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Tož dovol, abych Ti, teda Vám oběma pogratuloval. ;)


:lovestory: ............................................ :binky:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Gratuluju Pavle a přeji hodně štěstí a zdraví :-)
Jen nechápu, že svěříš dítě do ruky nějakýmu Yettimu :-D
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“