Pivo, víno, chlast....

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

Co pijete nejčastěji a nejraději?

Tvrdej chlast
13
10%
Pivo
82
62%
Víno
16
12%
Nepiju alkohol..fuj
21
16%
 
Celkem hlasů: 132

Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

gogo píše:malokde poznali borovicku
Jooo, borovička, to je panečku likérek.Před 5ti lety jsem byl pozván na sklenku a fakt mě chutnala. Ta se asi ani u nás nekoupí, nebo jo?
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

plavec píše:
gogo píše:malokde poznali borovicku
Jooo, borovička, to je panečku likérek.Před 5ti lety jsem byl pozván na sklenku a fakt mě chutnala. Ta se asi ani u nás nekoupí, nebo jo?
...ale no, jak som pisal, kto hlada najde. mal som ju aj vyfotenu na mobile, ale z bezpecnostnych dovodv som fotky dal prec....ale ako pisem, to len ta slaba, 37, alebo 38 mala, ved to ani netrasie ked to je studene. :wink:
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Borovička se najde ;) Minimálně v jednom lokále v Plzni (myšleno tam, co já chodim, jinak to asi nebude až tak neobvyklý) točí spišskou borovičku za necelých 30 Korun. A to ani neni jediná hospa, kde jsem to zažil. Prostě dobrý pití (ať žíje jehličí) je.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Laďuša píše:jehličí)
po našom "čečina" :mrgreen:
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

plavec píše:Jooo, borovička, to je panečku likérek.Před 5ti lety jsem byl pozván na sklenku a fakt mě chutnala. Ta se asi ani u nás nekoupí, nebo jo?

Pití to je dobrý,ale na první ochutnání zvláštní.Naštěstí kmotr Julky je z Bardejova a tak mi dotáhnul tam odtud domácí borovičku.Jenže je už vypitá,takže asi budu muset zažádat o nový příděl. :drinkers:
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Lada Rider
Příspěvky: 1067
Registrován: pon črc 03, 2006 21:39
Bydliště: Brno

Příspěvek od Lada Rider »

Kto dnes vypije po nete?
СЕКТОР ГАЗА парты
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Lada Rider píše:Kto dnes vypije po nete?
..to si jak myslel, lebo zazitok z toho necitim zadny, iba ak by som sa chytil nejakeho kabla trosko odizoluvaneho, aby ma straslo :evil:

PS: zajtra je u nas oficialna kostovka paleneho, kazdy dal svoje a este si aj zaplati ked chce okostovat ine znacky :lol: , ale co nespravis pre obec :P ...esteze v nedelu sa nerobi, a potom ten fotbal, kuaaaaaaaaaa
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

radek mb píše:ale na první ochutnání zvláštní.
To je pravda, druhý panáček je už "v normě" :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Jaká má bejt teplota Borovičky? Z mrazáku? Z lednice? Jenom tak?
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Laďuša píše:Jaká má bejt teplota Borovičky? Z mrazáku? Z lednice? Jenom tak?
To nevím, my sme jí pili ze štamprdlátka :) a lahvinka byla uložena ve skřini, takže pokojová teplota :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

plavec píše:
Laďuša píše:Jaká má bejt teplota Borovičky? Z mrazáku? Z lednice? Jenom tak?
To nevím, my sme jí pili ze štamprdlátka :) a lahvinka byla uložena ve skřini, takže pokojová teplota :lol:
....izbova teplota = spatna klapka u mna zafunguje :twisted: :shock: :vom:
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

gogo píše:....izbova teplota = spatna klapka u mna zafunguje
Přesně tak,ostatně jako u každého tvrdého alkoholu kromě skotské whisky.Ale tam si dávám led,takže to pak pokojová teplota úplně není.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Tak jsem měl dnes tak trochu vejražní den. Nějak se mi zželelo 2104, ze suché garáže jsem ji nechtěl tahat do deště. Tudíž pojížďku, kterou bych vyřešil za pár hodin jsem měl díky použití veřejné dopravy na půl dne. No, ale zase to mělo tu výhodu, že jsem si v oblíbené nádražní restauraci v Roudnici n.L. mohl dát pivo.
Vyrazil jsem tedy ze Siřejovic autobusem ČSAD Slaný do Lovosic, jel o 3 minuty dříve, což mi vyhovovalo. Potom jsem jel vlakem ČD z Lovosic do Ústí n.L. , ten měl 15 minut zpoždění, což mi nevyhovovalo.
Odtud z Mírového náměstí do zastávky Všebořice obchodní centrum autobusem MHD , linkou číslo 11, vozem 376 http://www.cnds.cz/ul/evpro/e376-03.htm Zde jsem vyslechl rozhovor řidiče a jeho kolegy, vychvalovali kloubové Karosy ř.900 až do nebes a kloubové Citelisy hanobili až hrůza, prý je to nepředvídatelně divoké a vytočit se s tím na menším kruháči je šílenost. Nu na tento vůz , v podání ev.č. 702 http://www.cnds.cz/ul/evpro/e702-03.htm jsem měl "štěstí" při zpáteční cestě. Při této cestě se mi podařilo narazit na revizorku, což se stalo v ústecké MHD od mého dětství prvně. A zrovna taková, od pohledu, vetchá žena ve věku cca 50-60 let, že zrovna ta se dá na takové rizikové povolání?!
Z Ústí n.L. jsem vyrazil vlakem do Roudnice n.L. , tedy nádraží v Ústí n.L. umí překvapit, z pěti pokladen, byly otevřené v pátek odpoledne dvě. Frontu na lístek jsem stál něco přes 10 minut :roll:
Nu, konečně jsem dorazil do nádražní restaurace v Roudnici n.L. , dopřál jsem si přímo excelentní "Guláš ze Starého mlýna" s knedlíkem za "hříšných" 46,-Kč (doufám, že ty houby v něm pochází z důvěryhodného zdroje), 3xGambrinus 10° a grog. Po té jsem se odebral vlakem do Lovosic, zde jsem u pokladny uzmul květnové číslo magazínu ČD pro vás, kde je mimo jiné zajímavé pojednání o žabotlamech.
Až když jsem ho chtěl hodit do tašky, jsem zjistil, že tašku s nákupem jsem nechal v hospodě pod stolem (budu se tam muset zítra zastavit, to zase bude potupa). Z Lovosic do Siřejovic jsem se opět vydal autobusem ČSAD Slaný, cestou na jednom kruháči jedeme jako by doleva, nikde nikdo, a pan řidič než by objížděl celý kruháč to vesele střihnul v protisměru, nu dojeli jsme do Siřejovic.
Cestou z autobusu u mne zastavili nějací němci (sakra,už aby tu D8 někdy dodělali, nebo alespoň opět zprovoznili tem most v Lovosicích!!!!!!!) a ptali se na cestu. Německá slečna hned začala srdečným pozdravem "ahoj", bohužel to bylo jediné co česky uměla. Od té doby co je neprůjezdný lovosický most, jsem zvyklý bloudícím motoristům v Siřejovicích odpovídat na dotazy kudy kam. Většinou se ptají kudy směr Praha, či směr Teplice.
Tito němci mě ale velice rozhodili, neb se otázali kudy na Budapešť :lol:
Nu, pěkně strávený deštivý den, s lehkou alkoholovou vložkou 8)
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Michal Pokorný píše:nádraží v Ústí n.L. umí překvapit, z pěti pokladen, byly otevřené v pátek odpoledne dvě. Frontu na lístek jsem stál něco přes 10 minut :roll:
Klasika. :? Nechápu, kdo může nastavit takovéto služby v pokladnách, když je snad každému jasné, že v pátek odpoledne bude "asi" nával lidí. :| Budiž ale řečeno i to, že se nejedná o nešvar jen ČD. Dosti podobné je to třeba i u pokladen v mnoha obchodech s potravinami, atp.
Michal Pokorný píše:Až když jsem ho chtěl hodit do tašky, jsem zjistil, že tašku s nákupem jsem nechal v hospodě pod stolem (budu se tam muset zítra zastavit, to zase bude potupa :)
To s tou sklerórou začínáš brzo. :D Já sám mám ale co mluvit. :) Měls potom co jíst? :mrgreen:
Michal Pokorný píše:jsem zvyklý bloudícím motoristům v Siřejovicích odpovídat na dotazy kudy kam. Většinou se ptají kudy směr Praha, či směr Teplice. Tito němci mě ale velice rozhodili, neb se otázali kudy na Budapešť :lol:
No, to musel býti řádný šok. :lol: Byla alespoň fräulein pěkná? :P
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hm, tak v Plzni je klidně v pátek odpoledne otevřeno všech 6 pokladen, ale čekačka je i víc než 10 minut... Jsou to v tom Ústí ňáký malý fronty...

Eště, že v pátek odpoledne už nejezdim :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“