Kosmolet

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
HoluboSup
Příspěvky: 78
Registrován: ned dub 29, 2007 12:02
Bydliště: Třebíč

Kosmolet

Příspěvek od HoluboSup »

Zdravíčko, rád bych vám představil žigulíka, na kterého se v posledních dnech snažím zaměřit své síly. Koupil jsem ho předloni v prosinci kvůli dokladům, auto mělo být jenom na díly. Protože jsem ale docela lenoch (a taky mi ho bylo trochu líto), tak jsem s ním vcelku nic nedělal až do loňského podzimu, kdy jsem totálně roztřískal svoje jediné pojizdné vozítko. Abych měl v čem jezdit, začal jsem na něm lehce pracovat, ale kvůli počasí a pozdeji zakoupenému jinému autu se práce zastavily. Teď, když už zase začíná být teplo, jsem se z finančních důvodů rozhodl codit pěšky, jezdit autobusem a prodat všechno, co nesouvisí s žigulíkem (tzn. formana a hromadu bordelu, co jsem si na něj poschovával).
Práce mě čeká docela dost, protože je potřeba vyměnit motor s převodovkou, dovařit podlahu, spoustu věcí obrousit a ponatírat, hromadu dalších vyměnit nebo rozhýbat...
Zatím přikládám pár fotek pořízených po koupi, kdybych měl jinou možnost, asi bych ho nebral, už kvůli těm divokým přídavným světlům... :D
Přílohy
P7280032.JPG
P7280040.JPG
P8100004.JPG
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

vizera velmi solidne akurat ho trocha rozlestit a dorobit tie veci naokolo. Chces z toho veterana alebo decentne upravenu 01? tie sedacky z 07 by som vyhodil von a nahradil ich origo 2101 taktiez na volant stredovy kryt so striebornym pasom a chromovane spätne zrkadla. Ale inak velmi pekny gratulujem :)
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
Černá Ovce
Příspěvky: 34
Registrován: ned dub 26, 2009 16:38
Bydliště: Brno-Město

Příspěvek od Černá Ovce »

Koko Loko děkuje Černé Ovci za zapůjčení nicku na dobu Laďušova temna. Od níže uvedeného blábolu se Černá Ovce distancuje!

Ta nápravnice vypadá velice luxusně :shock: .
Naposledy upravil(a) Černá Ovce dne ned dub 18, 2010 19:26, celkem upraveno 2 x.
Abych zjistil kdo jsem, musím zjistit kdo nejsem.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hehe, jsem čet kosmodisk :mrgreen:

Na pohled pěkný, docela by mě zajímal detajl těch světel. To je v masce zadělaný? Kdyby nebyly vyšisovaný, tak by to mohlo bejt dobrý. Oceňuju taky bílý blinkry.
Nicméně, jestli to chceš na častější ježdění, tak bych tam nulajedna sicny necpal. Sedmový jsou stejně nejlepší. Sehnat černej tapecíruňk a je to dobrý. Jo a ty chromovaný zrcátka eště.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
HoluboSup
Příspěvky: 78
Registrován: ned dub 29, 2007 12:02
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od HoluboSup »

mayo456 Rozleštit stačit nebude, auto už jednou někdo stříkal a místy se pod lakem začaly dělat dělat puchýřky, navíc patky předních blatníků byly kompletně z laminátu... :P Sedačky už jsou dávno venku, postupně tam dávám zachovalej černej interiér, kulatý zrcátko na nožičce už čeká a s volantem se teprve uvidí, každopádně jich mám doma na výběr dost... :D Ale jako fanda ratlooku z něj stejně nějakou leštěnku dělat nehodlám (to bych se sakra nadřel... :lol: ), na druhou stranu ho ale ani nebudu brousit na holo, jak tomu bylo u mého prvního formana. Jestli nemám ve foťáku vybitý baterky, nahodím později pár aktuálních fotek.

Černá Ovce Ta fotka je tam hlavně kvůli převodovce... 8)

Laďuša Světla byly chycený v čelu, zbyly po nich nádherný díry... :cry: A ve dvou už byly akvárka... :D Blinkry za nic nestály, krytky někdo dovyrobil doma, byl to děs. A co se týče sedaček, raději se budu za volantem kroutit v bolestech, než bych tam nechal ty ohavnosti... :P
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

HoluboSup píše:raději se budu za volantem kroutit v bolestech, než bych tam nechal ty ohavnosti... :P
:wav: to chválím. Sice jsou tyhle pohodlný, ale je to vrchol nevkusu :lol: jinak ať autíčko slouží, vypadá k světu.. Aspoň na těhlech mrňavejch fotkách z dálky :mrgreen:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Naopak, jsou vkusný :P A co si budem povídat, bolest bude tak jako tak.
HoluboSup píše:Ale jako fanda ratlooku
No, tak ono už je celkem jedno, jestli vkus či nevkus, sedačky to nezachrání... :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Jestli ti přijde opěradlo tvaru ocucanýho nanuku vkusný, tak prosim :lol:
Laďuša, ale s tim tvym poslednim komentářem souhlasim :-D :lol:
Uživatelský avatar
HoluboSup
Příspěvky: 78
Registrován: ned dub 29, 2007 12:02
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od HoluboSup »

Jelen, Laďuša Nevíte co je dobrý, ušetřím spoustu peněz na laku a navíc se nemusím bát škrábanců... :twisted: Tady mám na ukázku pár fotek mýho Potkana (včetně prvního shledání po návratu z nemocnice... :cry: ), snad vás to nebude moc dráždit... :P http://holubosup.rajce.idnes.cz/potkan/

Jinak tady http://holubosup.rajce.idnes.cz/Kosmolet_13.4/ je aktuální stav Kosmoletu, Přední blatníky budu měnit, červený penetrátorový fleky přetírat modrou a kolem auta to časem uklidím... :D Co se týče volantu, pořád váhám, jestli tam dát originál, nebo nějakej menší, každopádně ten škodováckej to asi nebude...
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tak ten forman to schytal celkem krutě, můžeš bejt rád, žes to přežil ;) to musela bejt rána. :shock: mimochodem, jakou barvu to mělo v TP? koroze? :-D
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

Laďuša píše:Naopak, jsou vkusný :P A co si budem povídat, bolest bude tak jako tak.
HoluboSup píše:Ale jako fanda ratlooku
No, tak ono už je celkem jedno, jestli vkus či nevkus, sedačky to nezachrání... :mrgreen:
když se řekne rat, tak jediný co se mi vybaví je regulační autotrafo :lol:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

EMI píše:když se řekne rat, tak jediný co se mi vybaví je regulační autotrafo
Jojo, mě taky :D DeFELmace :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Petanek2101
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petanek2101 »

ten volant v tom fofrmanu je asi out co?jinač si mu teda hezky naložil.
a žiga bude pekna,trochu roboty na tom a pohoda
Mno a už je po bastlu,ať jsou mu hutě lehké.
Bohy
Příspěvky: 22
Registrován: úte bře 17, 2009 16:49
Bydliště: u Jindřichova Hradce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bohy »

Pěkný auto :) (ten Žigul).Práce na něm bude dost, ale to je typické snad pro všechny vozy tohoto stáří.
Uživatelský avatar
mayo456
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvek od mayo456 »

mne sa ten forman nepaci. neviem ale tomu ratlooku neviem prist na chut. Navyse holy neosetreny plech hnije ovela ovela skôr aby ti z tej Lady po par rokoch aj nieco ostalo :P to ze su tma pochyrky nevadi lak by mozno este isiel trosku prelestit aby to vizeralo k svetu.
Inak ten forman je dost kruto zruseny. ak si v nom nabural ty tak ams kua stastie ze si prezil.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“