Hovadiny VI

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
csfousek
Příspěvky: 593
Registrován: úte dub 22, 2008 09:42
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od csfousek »

Mo je řeč.
Lada 2105 r.v. 1985
Lada 21044 1700i r.v.1996
Lada 112 1.6 16V r.v. 2006
Lada Vesta 1.6 16V r.v.2018


LADA-Krása a elegance,volnost a svoboda,odolnost a vytrvalost.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10557
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Ivo píše:Takové magory bych střílel na počkání a ještě bych za to vyplácel odměnu.
Taktéž moje řeč! Hned na místě postavit ke stromu a odstřelit ... vlastně - škoda nábojů ... na tom stromě ho oběsit na tažným laně! Takoví gauneři si nezaslouží, aby se s nimi někdo vyšetřoval, soudil a potom ještě měl 12 let ve vězení pohodlný život! L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Luděk Musil píše:
Ivo píše:Takové magory bych střílel na počkání a ještě bych za to vyplácel odměnu.
Taktéž moje řeč! Hned na místě postavit ke stromu a odstřelit ... vlastně - škoda nábojů ... na tom stromě ho oběsit na tažným laně! Takoví gauneři si nezaslouží, aby se s nimi někdo vyšetřoval, soudil a potom ještě měl 12 let ve vězení pohodlný život! L.
Tažné lano nepatří do povinné výbavy, je nutné vozit si svoje, dnes se člověk fakt nemůže na nic spolehnout. :lol: :lol: :lol:

Nicméně, nechci se zastávat neoddiskutovatelné špatnosti, ale vám se nikomu z vás nestalo, že jste někde jeli trochu blíže ke středu vozovky a nenapadlo vás, že ten kdo jel proti se mohl leknout, strhnout volant a skončit kvůli vám v příkopě, omotaný na stromě atp.? A kdo za to může? Každý chybuje. Proto si myslím, že řidič který se z nějakého důvodu lekne chyby, nebo agrese jiného, by měl nést taky svůj díl zodpovědnosti, protože ten druhý nemusí být agresivní, ale třeba jen zamyšlený. A tisíckrát by bylo lepší, mít v nejisté chvíli orvaný bok auta, nebo urvané zrcátko, než na svědomí nějakého plašana, který to napálil do stromu, o čemž se člověk nemusí dozvědět, pokud si minuté auto neskoukne v zrcátku.
A taky se nabízí, že by se pak mohl po slušném řidiči vozit někdo, koho ten slušný řidič jakoby vytlačil ze silnice, když to bude tvrzení proti tvrzení v místě kde nejsou kamery, tak co s tím? Obětí pojišťovacího podvodu se může stát asi každý, kdo na tu silnici vleze.

Vím že nad tím nikdo takhle nepřemýšlí, každý to odbyde mávnutím ruky a komentářem, "No to bych na tu silnici nemohl". A i to je důvodem, proč si raději sednu do vlaku a pozoruju krajinu, nebo si přečtu noviny. Silnice jsou plné trotlů, s jarem cyglistů, pojmy jako jedu pro radost patří jen těm, kteří si neuvědomují, co všechno se může stát.
Bílý LADA a okřídlená spol.
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

Teepee, S tím vším souhlasím, stát se může cokoli, ale tohle je hodně jiná situace....
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

By mě zajímalo,jestli by takhle trhnul volantem na kamion.To by si asi nelajznul,ale na menší auto s ženskou za volantem jo."Hrdina"...
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Jak jsem uvedl, nechci se zastávat špatnosti nabubřelce v Superbu, ale nechápu, proč není zmíněno, že když do vás někdo najíždí, nelze mu uhýbat do nekonečna. Lepší mu Superba bočně otřískat, než skončit v Bilboardu. Na kamerách by stejně pak vylezlo, že boční střet zavinil on, kočička jen neuhnula ze svého pruhu, na což měla plné právo.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

tohle mi udelal svyho casu nejaky srandista v bavoraku, je to ale snad 8let zpatky - predjizdel sem 3 kamiony a jel sem asi 130 dle tacho, proste sem se mezi ty kamiony nezaradil a predjel je vsechny a jak sem se pak zaradil, strhl to prede mne a dupl na brzdy - cekal ale asi ze mu uhnu a rozhodilo to spise ho, protoze sem neco podobneho cekal tak sem to strhl doleva do volneho pruhu a predjel ho a uz sem ho do vyjezdu z dalnice pred sebe radeji nepustil, nikdy clovek nemuze vedet, co to ridi za vypatlance. Dokonce pak i rezignoval a prestal blikat a ve finale si i drzel odstup, stacilo par rozsviceni mlhovek a pribrzdeni pri kazdem zablikani.
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Ivo píše:Mám strach, že to bude někdo velkomožný a že se z toho částečně vyplatí nějakýma poctivě nakradenýma penězma. Asi před dvěma lety jsem zažil něco podobného. Předjížeděl jsem na dálnici, měl jsem tam asi 140-150 a už z dálky jsem viděl v zrcátku, že na mě někdo bliká, tak ať uhnu. Nebylo kam, tak jsem uhnul hned po dokončení předjíždějícího manévru, ale podle blikajícího to bylo pozdě. Předjel mě a hned předemě a na brzdy. Asi 2 km jeli všichni na dálnici 40km/h. Oni totiž nakonec byli dva a zablokovali oba pruhy. Takové magory bych střílel na počkání a ještě bych za to vyplácel odměnu.
Taky se obávám že jde o nějakýho zazobance. :(
Jel jsem jednou za 2ma kamionama s fávem a co si budem povídat ten pekáč je rád že vůbec jede, natož s tím předjíždět na plný státovce dva kamiony a zničehonic se přiřítil nějakej "luxus bawor woe" a začal mě najíždět na zadek a blikat ať je předjedu, tak jsem sundal nohu z plynu, stáhnul se ke kraji a nechal blbečka vycukat, Nepomohlo, tak jsem to na vteřinku před nim zahamtnul (nedodržel bezpečnou vzdálenost)a ten se nasral začaL to předjíždět hlava nehlava. Očividně tupouni s autama nad půl mega netuší že tu stále jezděj silný ale taky slabý auta.A lidi různých zkušeností ale i vyplesklejch "nováčků" .
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
peet2101
Příspěvky: 1096
Registrován: čtv lis 20, 2008 20:47
Bydliště: Záříčí CZ

Příspěvek od peet2101 »

Za pětikilo se snad dá pořídit i real okno, ale zase takhle se nepoškodí střecha:-D
Low and Slow
Teoretik
BA3 2101 *1978
BA3 21011 *1977
East side custom shop za zahradou
__________________________________
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

A hele co jsem dnes našel :lol:
Je tam: Bruntál, Hodonín, Hustopeče, Šumperk, Kyjov, Kojetín, Třešť, Velké Meziříčí, Veselí n.M.
Přílohy
IMG.jpg
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

šíbr

Příspěvek od plavec »

Jak jednoduché, rychlé a levné :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Zamčeno

Zpět na „Poklábosme“