Petice za 160ku na dalnicich

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět

160 na dálnici

ano
9
24%
ne
28
76%
 
Celkem hlasů: 37

Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

V Německu už nesčetněkrát byly návrhy na zrušení neomezené rychlosti. Nakonec ta neomezená rychlost je tam fakt jen na vybraných úsecích. Většinou je tam stanovená 130 i méně.
Mají lepší a jasná pravidla pro jízdu ve ztížených podmínkách, navíc na většině dálnic jsou proměnné značky a když je mokrá silnice, hned se pomocí těch značek přikáže nižší rychlost.

...Tohle bylo jednou dobrý s mým fotříkem. Jedeme přes Německo a to zrovna výjimečně po těch jeho 20 ujetých kilometrech, kdy mě po mých 600 vystřídal, neusínal; začal silný déšť, no nejel bych ani 120. A fotr tradičně to svoje "ale dyť by se na těch značkách snížila rychlost, kdyby to bylo nebezpečný jet rychle". :lol: Pak se nemám divit, že má auto očesané jako švestku. :? Naštěstí za 5 kiláků zase začal usínat a zbývajích 400 už jsem dojel zase já v klidu a míru. :D
Honza
Osa Praha - Brno
Trevor
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trevor »

Chlapci niektori z vas by sa mali trochu spametat. Ono porovnavat situaciu z inych krajin na zaklade JPP je dost blbe. Tento tyzden som bol v Nemecku a presli sme v podstate celu trasu po dialnici a tych dialnic bolo celkom 1200-1300km. V urcitych usekoch to prminalo tu vasu kvalitu ale inak celkom v pohode..3 pruhy len obcas. Je pravda ze dost casto bolo obmedzenie na 120 ale inak sa dalo ist kto kolko chcel. Hardcore sprinterov som nestretol ale zato ak skoncilo obmedzenie isli sme vsetci podotykam vsetci 180-200km/h. A to bolo v piatok poobede a dialnica preplnena. Kopec expertov isli ako udreni aj na obmedzenej casti a to nehovorim o prijebanych vodicov kamionov a skrinovych dodavok......

Chlapci proste miestami mi to pripadalo ako u nas. Este tak 5 rokov a bud budeme zreli na neobmedzenu rychlost mi alebo v nemecku budu mat 130 vsade :wink:
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Saša píše: ... najít poslední kvalt a plyn držet na podlaze . To ale není umění .
To jistě ne, sedma v plynu mi proti kopci v tomto režimu dá 130 tacho a víc nic :D . Maximálně vystrčí na tom hopsavém povrchu tykadla (blinkry se odpoutají od blatníků) :P .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“