ostrikovace 2101

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
kubahosi
Příspěvky: 373
Registrován: sob črc 07, 2007 16:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

ostrikovace 2101

Příspěvek od kubahosi »

jak vyndam ostrikovace z 01?
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3475
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Marťas »

Ostřikovače jsou celkem širokej pojem, ale asi myslíš trysky, ne? U těch musíš ze spoda zmáčknout k sobě packy, který to drží. Potom to půjde vytáhnout, nebo lehce vyviklat.
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999 :hrob:/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“