Jarní ladasraz 2010
Moderátor: Moderátoři
- mušketýr
- Příspěvky: 1257
- Registrován: stř srp 23, 2006 11:19
- Bydliště: U Strakonic
- Kontaktovat uživatele:
Sraz je mrtev,ať žije sraz!
Předně přeji účastníkům a organizátorům ať se jim sraz v Kovářově vydaří.
Mrzí mě že se nemohu účastnit,protože dělám tu burzu.
Sraz v uvedeném termínu pořádat nebudu,byl by to úplnej nesmysl.
Možnost je,uspořádat ho 1.5. a taktéž ho spojit s burzou.
Není to ideální termín (cca.měsíc před Kovářovem) ale berte to jako jakýsi předsraz.
Mám představu udělat sraz vozů Lada+všech ostatních sovětských značek.(chci tam aspoň jednoho Záporožce!!!)
Účast předběžně přislíbil p.Fadrný se svým VSTF,který s ním loni jel vrchy a celkově skončil ve své kategorii do 1600 druhý.Klobouk dolů.
V jednání je taky jeden Moskvič v RALLYE úpravě.
Možná bude představen nový RALLYE team specializující se na historická vozidla a především na vozy sovětské.
Vše je v jednání.Makám na tom.Hned jak budu vědět víc budu informovet.
Smlouvu mám podepsanou,tak by nemělo nic stát v cestě.
Pokud mi chce někdo píchnout s organizací tak to jen uvítám.
Zatím BA3 3DAP
MUŠKETÝR
Mrzí mě že se nemohu účastnit,protože dělám tu burzu.
Sraz v uvedeném termínu pořádat nebudu,byl by to úplnej nesmysl.
Možnost je,uspořádat ho 1.5. a taktéž ho spojit s burzou.
Není to ideální termín (cca.měsíc před Kovářovem) ale berte to jako jakýsi předsraz.
Mám představu udělat sraz vozů Lada+všech ostatních sovětských značek.(chci tam aspoň jednoho Záporožce!!!)
Účast předběžně přislíbil p.Fadrný se svým VSTF,který s ním loni jel vrchy a celkově skončil ve své kategorii do 1600 druhý.Klobouk dolů.
V jednání je taky jeden Moskvič v RALLYE úpravě.
Možná bude představen nový RALLYE team specializující se na historická vozidla a především na vozy sovětské.
Vše je v jednání.Makám na tom.Hned jak budu vědět víc budu informovet.
Smlouvu mám podepsanou,tak by nemělo nic stát v cestě.
Pokud mi chce někdo píchnout s organizací tak to jen uvítám.
Zatím BA3 3DAP
MUŠKETÝR
- Marcel
- Příspěvky: 1122
- Registrován: ned led 15, 2006 19:58
- Bydliště: Hajnice u trutnova
- Kontaktovat uživatele:
Co mám dodat ?
Hlasováni rozhodlo, takže můžu pokračovat v organizaci
V kempu je zamluveno všech 14 chatek (55osob) začátkem února se tam jedu podívas s jednou nejmenovanou osobou tady z fora že jo Gere
S majitelem letiště, jsem dnes osobně mluvil a chtěli sem podepsat smlouvu,bohužel jí v počítači nenašel, takže mě ji musí poslat
A na dalších věcech se pracuje
Hlasováni rozhodlo, takže můžu pokračovat v organizaci
V kempu je zamluveno všech 14 chatek (55osob) začátkem února se tam jedu podívas s jednou nejmenovanou osobou tady z fora že jo Gere
S majitelem letiště, jsem dnes osobně mluvil a chtěli sem podepsat smlouvu,bohužel jí v počítači nenašel, takže mě ji musí poslat
A na dalších věcech se pracuje
Naposledy upravil(a) Marcel dne pon led 18, 2010 19:23, celkem upraveno 1 x.
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
- Luděk Ondrůch
- Příspěvky: 1540
- Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
- Bydliště: Brno
- Kontaktovat uživatele:
- Marcel
- Příspěvky: 1122
- Registrován: ned led 15, 2006 19:58
- Bydliště: Hajnice u trutnova
- Kontaktovat uživatele:
Rošty NE E kanály jsou zasypané
S centrálou počítám
DÍÍK moc
S centrálou počítám
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
- Marcel
- Příspěvky: 1122
- Registrován: ned led 15, 2006 19:58
- Bydliště: Hajnice u trutnova
- Kontaktovat uživatele:
Výsledky hlasovaní
Tchořovice - Mušketýr, nebo Kovářov u Vrchlabí - Marcel?
Tchořovice - Mušketýr
34%
[ 19 ]
Kovářov u Vrchlabí - Marcel
65%
[ 36 ]
Celkem hlasů: 55
Tchořovice - Mušketýr, nebo Kovářov u Vrchlabí - Marcel?
Tchořovice - Mušketýr
34%
[ 19 ]
Kovářov u Vrchlabí - Marcel
65%
[ 36 ]
Celkem hlasů: 55
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
- dmatej
- Příspěvky: 2847
- Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
- Bydliště: Přehýšov
- Kontaktovat uživatele:
Anžto je téma zamčeno, hodím ty fotky teda sem, případně prosím adminy, ať ten jeden odkaz dají do zamčeného tématu 
http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=8250&start=90
Aspoň to tu může posloužit jako ochutnávka
:
Sraz 2008: http://picasaweb.google.com/dmatej79/JarniLadasraz2008
Sraz 2009: http://picasaweb.google.com/dmatej79/JarniLadasraz2009
Eště mam video, jak se stavěl nápis, ale na to budu muset použít rychlejší připojení
http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php?t=8250&start=90
Aspoň to tu může posloužit jako ochutnávka
Sraz 2008: http://picasaweb.google.com/dmatej79/JarniLadasraz2008
Sraz 2009: http://picasaweb.google.com/dmatej79/JarniLadasraz2009
Eště mam video, jak se stavěl nápis, ale na to budu muset použít rychlejší připojení
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
-
Petr HC
Tento citát jsem si „vypůjčil“ jako „motto“ pro tento příspěvek. Myslím, že už nadchází čas, kdy bychom se měli Marcelovi houfně hlásit , jako pomocníci pro organizaci jarního srazu 2010 . Tady bych očekával pomoc od Ladistů z okolí Vrchlabí, Jilemnice a Trutnova (nehlaste se všichniKopr píše: … vždy přes zimu z nedostatku srazů a ladavyžití vzniká zde celkem solidní ponorka (tím nemyslím svůj vůz ) a první sraz jako mávnutím kouzelného proutku vše někde vyšumí , proto vydržme do května...... KAMARÁDI MOJI.
Marceli, můj slib pomoci s oznámením a žádostí spolupráce Policie ČR platí i když Vrchlabí patří pod DI PČR Trutnov a Benecko a Jilemnice pod DI PČR Semily. V rámci možností pomohu s trasou, itinerářem a organizací „spanilky“(trasa zde již byla zhruba naznačena). „Přehlídku“ bych doporučoval spíše v Jilemnici, kde předpokládám ukončení zimního provozu dříve než ve Vrchlabí.
Pokud by „slezl“ sníh podstatně dříve a byl by zájem, mohu navrhnout pěknou nenáročnou cyklotrasu, kterou jezdíváme jako první jarní –Vrchlabí, Herlíkovice, lanovkou na Žalý, Benecko, Přední labská, Špindlerův mlýn, Sv. Petr, Hromovka, Strážné a zpět do Vrchlabí.
Neodpustím si své tajné přání-konat sraz na letišti Hoškovice (a to i přesto, že do Krkonoš to mám podstatně blíže). Moje důvody : loni jsme se celkem dobře v tomto regionu uvedli a letos budou „ouřadové“ všech okresů zaneprázdněni konáním voleb, takže neočekávám velkou ochotu tam, kde nemáme konexe. Druhý důvod je, že krkonošský sjezd bude na území dvou okresů SČ a VČ (zejména se jedná o „spanilou jízdu“) . Třetí důvod – bude-li ještě dva-tři týdny chumelit, bude v Krkonoších sníh do konce května (na Benecku se bude ještě lyžovat a parkoviště budou nabitá). Ale potud jen tajné přání nechci nikoho tímto ovlivňovat.
Já zas odpoledne četl, že ČR teď čeká několik chladnějších let
Na tyhle výplody už jsem si zvykl nespoléhat 
Ale ta obava kolem sněhu na srazu je naprosto oprávněná.
Ale ta obava kolem sněhu na srazu je naprosto oprávněná.
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
- Jakub Metelka
- Příspěvky: 2305
- Registrován: úte led 15, 2008 18:11
- Bydliště: Brno venkov
- Kontaktovat uživatele:
No doufejme ,ze snih už nebude
,ale kdyby ke vší smůle byl ,tak by jsme zřejmě dojeli Favoritem
.
2x VAZ-2101 (1972), 2x VAZ-2101 (1973), VAZ-2101 (1977), VAZ-2102 (1977), 2x VAZ-2106 (1978), VAZ-21053 (1989), VAZ-2107 (1986), VAZ-2121 (2002) Moskvič-408-1 (1972), Škoda-120L (1983), Škoda-105S (1984), Škoda Favorit 136L (1989), Škoda-Felicie (1995,1996), Škoda Felicie kombi (1997), Mercedes -200E (1987), Avia A31 (1987), Škoda 706 RTHP (1973)
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Jaj, cukřící, jakoby to byla strašná tragédie a pro auto se to rovnalo cestu do hutí...

Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?