Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hm, to je mi ale novina, že na Silvestra a Novej rok vlaky jezdí míň :lol:

_____________________________


Dneska jsem si s kámošem udělal výlet do Bavorského muzea lokálních drah (das Localbahnmuseum) v Bavorské Rudě (Bayerisch Eisenstein) v západním Německu. Mile mě to překvapilo, na ten prostor tam toho měli víc, než jsem očekával. Líbilo se mi, někdy tam asi vyrazim zas.
http://ladusa.rajce.idnes.cz/Localbahnm ... 0.12.2009/
Ale Lužná je Lužná, co si budeme povídat 8)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

http://litomericky.denik.cz/zpravy_regi ... 91230.html
Laďuša píše:Hm, to je mi ale novina, že na Silvestra a Novej rok vlaky jezdí míň
No, ale jak jsem teď koukal tak u nás to nebude nijak brutální omezení, akorát, že mi z Roudnice jako poslední jede onen "ležák" ve 20.43 .
Ale zítra stejně zavítám do nádražky nezvykle dříve, tak myslím, že by mě mohla domů dotlačit Větruše, při nejhorším Střekov :lol:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

http://www.novinky.cz/cestovani/188605- ... otivy.html

Pěkný muzeum.
Jenom novináří z novinek nezklamali... :mrgreen: Prej prvopočátky železnice ve Švédsku a na obrázku je Raketa :D :D Tehdy už tak třicetiletá mašina, která položila základ v Anglii (a tim vlastně celýme světu).
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

http://www.novinky.cz/koktejl/189026-ne ... jezdy.html A u nás skončilo těžkotonážní hnutí před padesáti lety :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

moje dětství :D ale stejně nejlepší díl je tende http://www.youtube.com/watch?v=3P1crrmNkPA ... a jak se najednou s kolama proměnil zvuk na Zetor 25 8)
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

EMI píše:moje dětství :D ale stejně nejlepší díl je tende http://www.youtube.com/watch?v=3P1crrmNkPA ... a jak se najednou s kolama proměnil zvuk na Zetor 25 8)
Od včerejška to běží jako Večerníček, tak můžete mít návrat do dětství i se znělkou. ČT1 v 18.45
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

To jsou moc pěkný pohádky.Abych pravdu řekl,tak v poslední době jsem nezaznamenal lepší večerníčky,než byly za mého dětství.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Radku, oni taky žádný dobrý večerníčky teď asi nejsou. To máš Krtečka, Vlka a zajíce, Štaflíka a Špagetku, Králíky z klobouku, O zvířátkách pana Krbce, Pohádky ovčí babičky, Křemílka a Vochomůrku, Pata a Mata, Krkonošský pohádky, Káťu a Škubánka, Rumcajse, Bolka a Lolka, Pejska a kočičku, Kluka z plakátu a další, který by mohli ject furt dokola a bohatě by to stačilo. Jo a abych nebyl MM, tak samozřejmě Pohádky o mašinkách.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Třeba si vybereš i něco jiného: http://www.ceskatelevize.cz/program/vec ... ilani.html

Jinak info k vlakům z trati 171.
City Elefanty se s příchodem sněhu vytratily. Jezdí jen žáby. A zlobí jim dveře. Do toho problémy na trati, takže různá zpoždění, zrušení vlaků, takže pak nastávají kapacitní problémy, násobené těmi nefunkčními dveřmi. Parádička, dneska jsem cestoval do práce 1hod a 40 minut.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Teepee píše:pak nastávají kapacitní problémy, násobené těmi nefunkčními dveřmi
Ač vlaky nejezdím , tak to bude asi zakletá výrobní vada . K vůli závadě na dveřích a shodě náhod poté se stala vážná nehoda nedaleko LTM (Nové Kopisty) Kde narazil v plné rychlosti rychlík Balt orient expres zezadu do Panťáku který právě opravoval nezavírajícíse dveře . Byl jsem odklízet trosky . Asi se tenkrát (asi 1987) nepoučili .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Jo dveře, to je taky kapitola... :)

Jednou jsem jel posledním vlakem z Plzně do Klatov a ten je vedenej motorovýma vozama, buď 831 nebo 842, a přípojným Bixem 020. Tehdy byl vlak složenej z motoru 842 a Bixu a navíc na konci byla přivěšená osumsetjednatřicítka. Nu tak jsem měl radost, že se svezu v tom nejlepším motoráku, ale ouha, on se jenom přepravoval do Klatov a tak byl zamčenej, takže jsem musel do 842.
Vlak vyjel, ale už na druhej zastávce (eště v Plzni) se na 842 ňák porouchaly dveře a jelikož s rozbitýma dveřma se nesmí přepravovat cestující, tak k mej velkej radosti odemkli 831 a museli jsme si přestoupit :)

Prostě nejlepší jsou mechanický dveře na ruční sílu a úplně nejlepší ty, co mají 2 kliky a jednu záklopku :) A úplně se vždycky směju, když vidim někoho mladýho, jak to neumí otevřít :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4299
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Nedalo by se někde vyšťourat, proč se ze 171 ztratili City Elefanti a došlo k nasazení třeba i pater Bmto s jedním peršinkem na každém konci?
Včera cestou domů opět, vlak 16.17 ze Smíchova nabral před Dobřichovicemi cca 20 minut, kde do něj přistoupili cestuící z vlaku 15.47. Údajně zase dveře. Zpestřené poruchou náhradní soupravy získané rozbojením dvou čtyřvozových žabáků.
Zvláštní je, že dveře zazlobí vyjímečně, a to i i v mrazech, ale teď jak je sníh, tak je to KATASTROFA.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“