Vlaky

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

Laďuša píše:Kam si jel? Na ňákou pařbu?
nene, sypu si popel na hlavu, protože já nikam nejel. Naposled jsem jel vlakem na bigbít do Nýrska někdy na podzim. A to jsem byl ČD docela mile překvapen. ta regionova neni zas tak špatná, ale nesmí jet víc jak 60, protože pak by to vytřáslo z člověka duši. Naštěstí blízkost stanic na trati způsobuje, že než se vlak pořádně rozjede, tak už zase brzdí, takže do KT to šlo, ale z KT do Nýrska to už bylo horší - v Petrovicích n./Úhl. už jsem byl sklepanej jak sulc. Tadle fotka je z minulýho tejdne, kdy jsem u vlaku čekal na Moniku. jel jsem tam v -15ti na kole, protože pěšky se mi ten 1,5 km jít nechtělo :mrgreen:
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Cooper
Příspěvky: 1070
Registrován: úte črc 21, 2009 16:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Cooper »

Tak reginova je vlastně jen obastlená 810tka ;-) Pojezd stejný, motor prakticky taky (TEDOM) Řekl bych, že ČD si tímhle prodloužila povození nanejvýš tak o 5-8 let, později už bude regína zase brutálně zastaralá...

Obrázek

Obrázek

Něco ze včera, chytl mě doma rapl, tak jsem se šel 6 kiláků projít na nádraží :-)

Koukám že od nového GVD linky S na Ostravsku jezdí prakticky všechny spoje City Elefanty, což mě velice těší! Důkaz o dodání nových strojů je 471 056 ;-)
Lada 21044i r.v. 1997 "Láďa"
Lada 2105 r.v. 1984 "Ivan"

http://www.spotreby.cz/sigs/ico_1_3751.gif

http://www.flickr.com/photos/minicoopercz/

Akce roku: Ke každému vozu Lada, svářečka MIG/MAG Zdarma!!!!

Tři Sestry Lada Gang
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Cooper píše: ... později už bude regína zase brutálně zastaralá ...
:mrgreen: Jak by mohla, vždyť to má dokonce i zářivky ovládané procesorem, jejíchž ovládání jako bonus ruší radiostanici :roll: , není nad moderní technologie :| .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Inu co naplat, z hovna růže nevykvete.
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Michal Pokorný píše:Prosim tě, 121 , však je to jedno starej vrak jako starej vrak. Noční vidění nemám :P :mrgreen:
Vždyť on mezi nimi zase tak brutální rozdíl není

Ale víš, že máš pravdu s tou hvězdou, ona tomu opravdu sluší :lol:
http://www.prototypy.cz/rady/141/obr/141001h.jpg
Máš recht, no, 121 je vlastně to samý jako 141, akorát to má nákladní převod :) Jinak zrovna tuty velký hvězdy se mi líbí míň, než tůdlety menší: http://farm3.static.flickr.com/2462/364 ... 32747b.jpg Tady se mi ale zase zrovna moc nelíbí nerespektování toho bobinovýho šípovitýho pruhu, ale zrovna narychlo nemůžu najít ten správnej obrázek.
Cooper píše:prodloužila povození nanejvýš tak o 5-8 let, později už bude regína zase brutálně zastaralá...
To vůbec přece nevadí :D :D Regíny tu budou eště aspoň 15 let po zrušení normálních orchestriónů (a kdyby všechny 810 předělali na Regíny, tak eště dýl :P ). Však to vidim se situací s motorákama :lol: I když zase je pravda, že jak se jednou začne s**t elektronika, tak se to jen tak jednoduše neopraví....
Cooper píše:Něco ze včera, chytl mě doma rapl, tak jsem se šel 6 kiláků projít na nádraží
A nechtěl by jsi si udělat výlet na Klatovsko? Taky by se mě líbily takový pěkný fotky, ale s našema mašinama :)
Michal Pokorný píše:Inu co naplat, z hovna růže nevykvete.
No ale na druhou stranu hnojit se musí :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:Jinak zrovna tuty velký hvězdy se mi líbí míň, než tůdlety menší:
Právě proto jsem dal odkaz na tu fotku, ona sice hvězda tomu sluší, ale nic se nemá přehánět 8)
Laďuša píše:ale zrovna narychlo nemůžu najít ten správnej obrázek.
http://www.prototypy.cz/rady/141/obr/141001l.jpg :?:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

No vida, to je ono :) Takhle to Bobinkam sekne.

Ale koukam, že to je jedna a ta ta samá lokomotiva, že ty máš ňákej pěknej zdroj o tutej mašině (a nebo řadě)? První fotku bych tipnul tak kolem 1960 - 65, druhou někdy po roce 1982.

EDIT: Po druhým shlídnutí musim provést opravu, druhou fotku tipuju na rok 1988 nebo 9
Naposledy upravil(a) Laďuša dne čtv pro 24, 2009 17:05, celkem upraveno 1 x.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

však přece tady : http://www.prototypy.cz/
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Jo, to taky vlastně znam. To jsou dobrý stránky. No, koukam, že jsem se skoro trefil 8)

Vlastně proč jsem se ptal, když stačilo si přečíst adresu? Mein Gott, už to na mě leze :D :D
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Cooper píše:Koukám že od nového GVD linky S na Ostravsku jezdí prakticky všechny spoje City Elefanty
to je teda nespravedlnost !! u nás ty bestie nesmrtelný (451/452) jezdí furt :evil:
pravda, už ne tak často jako před časem, ale já mám na ně štěstí (smůlu)
Laďuša píše:Jo, to taky vlastně znam. To jsou dobrý stránky. No, koukam, že jsem se skoro trefil
Vlastně proč jsem se ptal, když stačilo si přečíst adresu? Mein Gott, už to na mě leze
No, mně se to zdálo divné, ale říkal jsem si, jestli nejsi náhodou lehce pod vlivem, tak jsem ti tu adresu raději napsal :lol:
Jinak některé fotky tam opravdu stojí za to, třeba : http://www.prototypy.cz/WEB/rady/111/obr/111020c.jpg
- tolik hnusu najednou :mrgreen:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Michal Pokorný píše:to je teda nespravedlnost !! u nás ty bestie nesmrtelný (451/452) jezdí furt
Jak se píše v nejnovějším čísle Železničního magazínu, tak ČD nakoupí v období léta 2010 až konce roku 2011 15 jednotek řady 471, které nahradí staré pantografy v Praze a středočeském kraji. Cityelefantů bude potom celkem u drah 75.
Michal Pokorný píše:Jinak některé fotky tam opravdu stojí za to, třeba : http://www.prototypy.cz/W...obr/111020c.jpg
- tolik hnusu najednou
Nemluv. Tobě se Žehličky nelíbí?
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Cooper
Příspěvky: 1070
Registrován: úte črc 21, 2009 16:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Cooper »

Laďuša píše:Jak se píše v nejnovějším čísle Železničního magazínu, tak ČD nakoupí v období léta 2010 až konce roku 2011 15 jednotek řady 471, které nahradí staré pantografy v Praze a středočeském kraji. Cityelefantů bude potom celkem u drah 75.
No paráda....to mě těší. Největší prdel ale je......že 471 001 je už třeba brutální starý vrak :-D
Lada 21044i r.v. 1997 "Láďa"
Lada 2105 r.v. 1984 "Ivan"

http://www.spotreby.cz/sigs/ico_1_3751.gif

http://www.flickr.com/photos/minicoopercz/

Akce roku: Ke každému vozu Lada, svářečka MIG/MAG Zdarma!!!!

Tři Sestry Lada Gang
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Laďuša píše:ČD nakoupí v období léta 2010 až konce roku 2011 15 jednotek řady 471, které nahradí staré pantografy v Praze a středočeském kraji.
ano, a ty "ohrané" a počmárané pražské vraky budou jezdit Ústí n.L-Roudnice n.L. Zrovna nedávno jsem zaslechl nějaké libozvučné vyprávění pana mluvčího jak o víkendy budou i u nás jezdit jen Elefanty, Žabotlamy, že budou k vidění jen přes týden. Dnes je dokonce svátek, čili jezdí lautrhovno, a čímpak jsem to jel z Roudnice do Lovosic ? Ano, správně ..... :evil:
Laďuša píše:Nemluv. Tobě se Žehličky nelíbí?
ale jo, tak jedna se snese, ale tolik najednou ?
Naposledy upravil(a) Michal Pokorný dne pát pro 25, 2009 22:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11037
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Ta fotka se žehličkami je brutální :D .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Koko Loko píše:Ta fotka se žehličkami je brutální :D .
ano, připadá mi to, jako kdyby s nimi nacvičovali nějakou speciální železniční sestavu na spartakiádu :P
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“