Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Jelen píše:Máš pytel, kde je tak deset tisíc propisek, ale jen dvě z toho pytle píšou. Budeš je hledat, nebo pytel vyhodíš?
No jestli to jsou Ladapropisky... :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Ne jsou to obyčejné noname propisky s nevyměnitelnou náplní, tak zvané jednorázovky :-D

A ber to filozoficky a ne nějak šíleně, jak je ladamaniakům vlastní :mrgreen:
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12126
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Vyhodit!
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Jelen: Letectví patří mezi moje zájmové oblasti, je fakt, že s tebou se měřit nemůžu. Taky jsi profík narozdíl ode mě. :) To s tím autopilotem byla jen taková narážka, samozřejmě, že je mi vše jasné, že to není taková sranda a že je třeba zadat spoustu hodnot+autoland většina posádek nepoužívá ani když ho má (ale slyšel jsem, že existujou společnosti, které ho vypínat zakazují, pokud jsou podmínky pro jeho použití splněny a je možné na něj přistávat), ale to neznamená, že by to nezvládlo určitý procento ženské populace. :D

A jinak, pumpovalo se ještě i u TU-104. Ale toto letadlo je třeba brát celkově s rezervou. 8)

P.S. Já bych ty propisky hledal. Ale taky lidi nejsou propisky. To bys už mohl rovnou všechny postavit do řady a střílet, páč na 5 dobrejch lidí je vždycky 50 blbců. :)
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Takhle extrémně bych to taky nevzal, s počtem blbců na lidi máš pravdu :-D propisky jsou spíš jen takovej hloupej příklad, ty bys je hledal, třeba protože bys musel, nebo protože bys prostě chtěl, i když bys to hledal několik dní a vedle v krámě mají za 5 korun fungující? :-D Tu-104 se dá brát opravdu s rezervou, navíc tohle letadlo moc neznám, bral jsem spíš stroje za velkou louží, ale ta 104ka nemá od válečnejch zas moc daleko :) nechme toho :-D víme všichni o co jde. Každý má na ženy a techniku jiný názor, já zastávám spíše ten, že se na to moc nehodí, že se hodí spíš pro tu sociální činnost, narozdíl od chalpů. I když tedy každý je v něčem dobrý a vždy to nemusí být to samé.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

No nesmí se zase ta proklamovaná rovnoprávnost drtit do extrémů, to je jasné. :lol: Ale já to beru prostě tak, že si takových ženských hodně vážím a mám tam jistotu, že to nebudou takový ty nafintěný a rozňachňaný slečinky z kanceláří...
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tak to je takové hezké sesumírování, ke kterému už není co dodat. :thumbright:
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

... aby sme tym zenskym tolko nekrivdili, su aj chlapi, ktori navrhuju kabelky :P
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
Marťas
Příspěvky: 3466
Registrován: ned čer 21, 2009 22:56
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Marťas »

gogo píše:... aby sme tym zenskym tolko nekrivdili, su aj chlapi, ktori navrhuju kabelky :P
Jsou i chlapy, co je nosí :P :lol:
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir / 2106, r.v.1978 - Nikolaj / 21061, r.v.1986 - Sergej / 21044, r.v. 1999 :hrob: / 21044, r.v. 1997 Ivan / 1119, r.v. 2009 Kalina / Jawa 20, rv. 1969 / Š1203 rv. 1975 - Blaženka / Jawa 250/353 rv. 1957 / Avia A21 Furgon / Zetor 25A
Obrázek
Жигули навсегда!
Michal Karásek
Příspěvky: 184
Registrován: čtv pro 04, 2008 13:07
Bydliště: Malátova 7, Jihlava

Příspěvek od Michal Karásek »

Je to opravdu tak, že každá mince má dvě strany...mám kamarádku, která když sedla do mé 2104 za volant, tak se jí to auto začalo hrozně líbit (jezdí Sparkem, kterej se po třech letech provozu sere víc jak můj žigul...), a s Trabošem odjela po minutové instruktáži jak řadit (to v tom předtím neseděla ani jednou). Patří mezi světlé vyjjímky, a poslední dobou si pohrává s myšlenkou, že si pořídí VAZidlo místo tříhrnkového krtince. Jenomže dělá telící asistentku krav, jalovici je schopná odtelit sama a v předchozí práci řidička z povolání...
Uvidíme, až tato doba nastane, začnu shánět dalšího žigulíka - předpokládám s pomocí tohoto fóra.
[VAZ 2104 Květuška (dříve Nataša)]
[Trabant 601 Žlutej ďábel]
"Rozdíl mezi svěřencem blázince a hlídačem je ve vlastnictví klíčů."
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Marťas píše:
gogo píše:... aby sme tym zenskym tolko nekrivdili, su aj chlapi, ktori navrhuju kabelky :P
Jsou i chlapy, co je nosí :P :lol:
:pukeright:
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

dneska sme jeli s tátou z teska a pod náma u základky jsou semafory...viděli jsme tam blikat sanitku a hasiče.... teďka přiběhl táty brácha,že stál manžel sestřenky na semaforech a padla červená,chodcům padla zelená ,tak kluk začal přecházet,v tom prej se otočil a když se otáčel zpět už jen viděl jak ženská v druhym pruhu nabírá toho kluka a sune ho na zábradlí-prej ho napasoval do zabradlí,tak Ondra(manžel sestřenky)zajel na kraj že pomůže,ale prý už tam bylo dost lidí,tak odjel ,když jel tudy nazpátek (už jen v levém pruhu) tak prý viděl na chodníku stát našeho souseda...ten kluk odpovídal stářím i podobou sosuedovic klukoj.....jsou to pobožný lidi,ten kluk je hodnej vzornej,z 1třídy ho přesunuly rovnou do druhý,protože vše uměl z domu.Pohodová rodinka...kéž by to nebyl jejich syn..proč to píšu ? Opět je tu ukázka toho že se nemůžeme spolehat na semafory....já osobně se po padnutí zelené ještě radši rozhlídnu
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Honza 21061 píše:To bys už mohl rovnou všechny postavit do řady a střílet, páč na 5 dobrejch lidí je vždycky 50 blbců. :)
Nekdy by to nebylo uplne od veci.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

ger007 píše:mno to ze je do roku 73 nebol problem rozpoznat, vzhladom na bieleo, bdlznikove parkovacky pod svetlami, mali to len 01ky do roku 73 ,ze je cervena nebol az tak problem rozpoznat, ked ma obiehal, a to ze bol ohnity sudim podla ohnitych blatnikov a bocnych dveri.
Jankov vrsok znam par krat sme tam boli pozret kopec je podobny. neviem ci to bol niekdo miestny, ale poznal to tam asi naspamet a viem ze SPZ zacinala na 4 a poslende dve pismena AR tak nefim

Tušímže má značku MA, takže pravdepodobne domáci.
Kewin
Příspěvky: 142
Registrován: pon zář 25, 2006 20:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewin »

gogo píše:
MacGyver píše:kamarádku, ta jezdila závody rallye ve felicii
....fuuuuu, to je vrazedna kombinacia :mrgreen:


to nepoznaš moji sestru tak jezdi z našim otloukánkem po okreskach jak na rally se divim že to přežil ve zdravi zatim ma ještě 6 měsicu stk a dalši diky samo volně vlnici karoseriji a 9 let neudržby už neda :roll: motor je v tom klasika 1.3 no name mam podezřeni vyvozova variace z formanu pro německy trch ale ma už třikovani z fa 1994 ky :)
Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“