KID - Tmavě modrý
Moderátor: Moderátoři
-
Antonín Hejlek
- Příspěvky: 16
- Registrován: čtv kvě 17, 2007 07:52
KID - Tmavě modrý
Vážení přátelé chtěl bych Vám s ročním zpožděním představit svého miláčka s krycím názvem KID. Jsou to začáteční písmena SPZ. RV 1979[/b]
- Přílohy
-
- Fotografie 196.jpg (50.79 KiB) Zobrazeno 2831 x
Vítej 
pěkná 03, i když z toho miniaturního obrázku není nic moc poznat
kdyžtak dávej fotky na www.megauplad.vsevjednom.cz , nebo mu udělel album na rajčeti ( www.rajce.net ) alespoň se fotky neztratí, z fóra se občas ztratí v rámci čištění. Má 06 měla taky SPZ KID 
pěkná 03, i když z toho miniaturního obrázku není nic moc poznat
- Laďuša
- Příspěvky: 12140
- Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
- Bydliště: Klatovy / Plzeň
- Kontaktovat uživatele:
Zdravim.
Lada 2103 ročníku 1979 je nejlepší toľjattinský stroj

Lada 2103 ročníku 1979 je nejlepší toľjattinský stroj
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]
Chatka 12 forever
►Stodolní II◄
Estonian-czech crazy night
Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Tři sestry <|||> Ladagang
°Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
keréklampás 
Chatka 12 forever
Osa Klatovy-Plzeň-Brno
Dva PoJeBy ze Skašova
Haben Sie Bratwurst?
Tož vítej sousede 
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984
http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984
http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
-
Antonín Hejlek
- Příspěvky: 16
- Registrován: čtv kvě 17, 2007 07:52
Děkuji
Děkuji za milé přivítání. Lepší fotografie dodám. Poznávačku už mám vyměněnou prozradím že koncové čtyřčíslí je 2103. Docela náhoda
. Jinak je po prvním majiteli a mám k němu i fakturu z mototechny. Má pár kosmetických vad,ale ty odstraníme.
-
Antonín Hejlek
- Příspěvky: 16
- Registrován: čtv kvě 17, 2007 07:52
Sakryš a já myslil že náš soused
no nic hlavní je že další krásný auťák zachráněn a věz že mnou cloumá bledá závist nad barvou ktrou jsem vždy chtěl

TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984
http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984
http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Vítej, jen ať trojka slouží. Vypadá fajně
Kopr: Třeba ti na srazu nechá poslintat na kapotu

Kopr: Třeba ti na srazu nechá poslintat na kapotu
2101, r.v.1977, 1700k - Vladimir/2106, r.v.1978 - Nikolaj/21061, r.v.1986 - Sergej/21044, r.v. 1999
/21044, r.v. 1997 Ivan/1119, r.v. 2009 Kalina/Jawa 20, rv. 1969/Š1203 rv. 1975 - Blaženka/Jawa 250/353 rv. 1957/Avia A21 Furgon/Zetor 25A/Trabant S601 Combi/ GAZ M24, r.v.1974 - Naděžda/2192, r.v. 2016 Kalina 2/Ostrowek K162
Marťas,
Ale di
na sraze se dělá něco jiného

TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984
http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984
http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
-
Antonín Hejlek
- Příspěvky: 16
- Registrován: čtv kvě 17, 2007 07:52

