Pokračování ótéček z jiných témat, aneb nechceme bludišťáka

Free pokec (aj keď Ondra 07 by to celé zmazal)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4300
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

A co můj článek o dvouhmotovém setrvačníku? Touto vymožeností oplývají také některé verze P406 HDi.
http://auto2.lidovky.cz/clanek_lidovky. ... lanek=4252
Bílý LADA a okřídlená spol.
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Uživatelé nafty vstávají už za tmy a jdou nakrást naftu do kamionu,nad ránem je slyšet jen poctivé echt zachrochtání jejich jistě ekologického agregátu.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Veverka píše:Uživatelé nafty vstávají už za tmy a jdou nakrást naftu do kamionu,nad ránem je slyšet jen poctivé echt zachrochtání jejich jistě ekologického agregátu.
Toto si beru celkem osobně, nikdy jsem nekradl a nekradu. Ty o tom ještě víš kulový. Koukám, že ani důkazy od Štěpána, který tomu rozumí, tě nepřesvědčily. Zdá se, že jsi moc inteligence nepobral, zvlášť, když celkem slušnou debatu o motorech překrucuješ na osobní urážky. Máš názory jako 12ti letej. Narozdíl od Tebe, se jeví například Jakub Metelka, jako vyspělý člověk.

Mimo jiné, jsem zvědavý, co Ti na to poví jiní, slušní uživatelé fóra, jako třeba Kopr, Marek, Pája, nebo kdokoliv jiný, kdo jezdí na naftu, protože jsi je právě označil za zloděje.
Uživatelský avatar
Kalasnikov
Příspěvky: 227
Registrován: pon lis 10, 2008 19:15
Bydliště: Morávka
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kalasnikov »

xx
Naposledy upravil(a) Kalasnikov dne čtv lis 04, 2010 20:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Kalasnikov, nevalí, ale valí se z něj něco jiného, co není vidět a je to mnohem horší. To černé, co jde s dieselu je uhlík, který je přírodně odbouratelný. To už se tu ovšem taky řeklo. A řeklo se i proč. Proč myslíš, že se v uzavřených místnostech (samozřejmě krátkodobě) dá použít diesel? Protože na rozdílu od benzínových splodin můžeš dieselové dýchat, aniž by tě to udusilo. (samozřejmě ne rovnou z výfuku, ale vzduch míchaný s tímto kouřem není tak toxický, jako oxid uhličitý)
Naposledy upravil(a) Jelen dne čtv led 01, 1970 01:00, celkem upraveno 1 x.
Štěpán

Příspěvek od Štěpán »

Nemo píše: p.s. To by mě zajímalo, jestli ta 1.6 TDi CR má už opravdu kulatý chod.
Když jsem měl možnost srovnat OII. 1.9TDi s Peugeotem 1.9TD tak to pro mě bylo Traktor versus koťátko, i když Okta je dobře odhlučněná.
1,6 TDi CR je Common Rail, což znamená, že se tam palivo během jednoho pracovního cyklu ( expanze ve válci ) vstřikováno několikrát 2 - 3x

1,9 TDi je klasickej diesel s přimým vstřikem. Vstřikováno je tam palivo jen jednou a celá dávka. Proto ten tvrdý chod, ale malá spotřeba.

1,9 TD od PSA je komůrkovej diesel. Tyto motory s komůrkou mají měkčí chod ( je to v podstatě škrcení "výbuchu" v pracovním prostoru válce, resp. hlavy ventilu ) , ale daň za to je vyšší spotřeba oproti 1,9 TDi
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Jelen píše:Toto si beru celkem osobně, nikdy jsem nekradl a nekradu.
Však si to neber osobně, ale znam několik lidi kteři si radi koupi naftu navic od provozovatelu naklaďaku a nebo vyloženě kradenou naftu z tiraku :wink: a to je fakt 8)
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Tommel, že takové znáš, neznamená, že jsou tací všichni ;) to je jako kdybych řekl, že v žigulu jezděj jen naprostý komunistický socky.
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3265
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Nemužeš si všechno co kdo napiše všeobecně, brat osobně :wink: podle mně to nemyslel nějak zle na Tebe nebo někoho z fora, ale uznej sám toto se běžně děje nafta za 10-15,- je lákava věc :wink:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Tommel, beru za 10 hned i za 15 :roll: :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Atex
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Atex »

Tommel, za 10 si pro ni budu jezdit i do Brna :-D
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Tommel píše:naftu navic od provozovatelu naklaďaku a nebo vyloženě kradenou naftu z tiraku
Neznám snad jediného řidiče kamionu,který by měl auto na benzin(kromě mě...což je moje blbost).
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

radek mb, kámošův táta kamioňák,taky nekrade z TGA naftu,protože má auto na benzin :)
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

Tak hlodavec mě rozesmál. Vždycky jsem zastával LPG, o naftě jsem nechtěl ani slyšet. S dieslem jsem sice jezdil v práci a mají ho rodiče, ale prostě se mi to příčilo. Mám prvního diesela, najezdil jsem s ním 6 tisíc, oproti předchozímu autu ušetřím za měsíc šest tisíc, jediný, co nemůžu, je předjíždět do kopce, protože mám atmosféru. Narozdíl od 04 s úžasným motorem 1.3 to plní euro 1, naftu si kupuju u benzínky, zahřátý je to rychleji, topí to líp, stojí to stejně, je to pohodlnější a prostornější. Výkonově stejně. Co řešíš?

Edit: Lískni si:)
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Jelen píše:
Veverka píše:Uživatelé nafty vstávají už za tmy a jdou nakrást naftu do kamionu,nad ránem je slyšet jen poctivé echt zachrochtání jejich jistě ekologického agregátu.
Toto si beru celkem osobně, nikdy jsem nekradl a nekradu. Ty o tom ještě víš kulový. Koukám, že ani důkazy od Štěpána, který tomu rozumí, tě nepřesvědčily. Zdá se, že jsi moc inteligence nepobral, zvlášť, když celkem slušnou debatu o motorech překrucuješ na osobní urážky. Máš názory jako 12ti letej. Narozdíl od Tebe, se jeví například Jakub Metelka, jako vyspělý člověk.

Mimo jiné, jsem zvědavý, co Ti na to poví jiní, slušní uživatelé fóra, jako třeba Kopr, Marek, Pája, nebo kdokoliv jiný, kdo jezdí na naftu, protože jsi je právě označil za zloděje.
Ty ses teda taky chytl :P .Takovou nadsázku nemohl nikdo myslet vážně.To bych i já chodil
krást pro naftu do Multikáry(té kulaté).
Jestli to někteří berete jako osobní vpád,je mi to líto.Vím že tady to nikdo nedělá,ale u nás ve městě a nejen tam!se rozhodně vyskutují lidé co kradou naftu do svých pasátů atd.
Edit:Nevím co se vám udělal.Jestli o tom podle jelena vím kulový,tak to není jen můj názor,ale názor i mého otce a nejen jeho.Nafta,je pro nás opravdu nevhodná.

Jak vidím,někteří tady z ničeho umí ukazovat,jak já někoho jiného označuji za zloděje. :roll: .Dobře mu,jen tak dál "soudruzi"!
Odpovědět

Zpět na „Poklábosme“