Neobvyklé příhody- různé

(Podělte se o pěkné i nepěkné příhody ze silnic!)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

To ale moc k smíchu ve skutečnosti není.Jistě si přitom zažíval nepopsatelné pocity :D
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

máme tu zase bouračku,naši jeli z dovolené a prý když projely semafory slyšeli ránu a další a pak už jen prý táta dupal na brzdy pač v zatáčce u nás ve třebový jel zase machýrek s natuněnou micinou vjel do protisměru a vzal sebou dvě auta,stalo se to cca v 20:00 a ted sme projížděly kolem a ještě o tam je uzavřeno.přesně na tomto místě měl před 8 lety strejda bouračku když mu tam vjelo auto co se nalepilo na sanitku.následek tenkrát byl -rozsekanej nissan,kerej byl pul roku starej a strejda zlomeny žebra.to prý ještě když se strejda vymotal z auta tak na něj nějakej dědek,začal křičet že je to jeho vina,že to bylo doprovodný vozidlo sanitky a on mu tam vjel...a takovy kecy...
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Kewint píše:že to bylo doprovodný vozidlo sanitky a on mu tam vjel
....monterajznou by som mu prebehol po chrbte :mrgreen:
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

se žlomenejma žebrama,naraženou pravou rukou,a rozbitou hlavou :D +šok z toho jak vypada jeho pul roku stary auto :) :wink:
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Doprovodné vozidlo před sanitkou?To jsem ještě neslyšel. Jako doprovod jsem jel jednou tam a jednou zpátky před kombajnem.Myslel jsem že mě to bude stát baterii.Jízda pomaloučku, navíc na světla(obrysovky), varovný směrovky, a radši i mlhovky (abych byl vidět), na střeše maják a ještě CB. Při pohledu na voltmetr jsem se neopovážil zapnout ani rádio, natož větrák. :|
Kewint píše:+šok z toho jak vypada jeho pul roku stary aut
Myslím, že se mnou by to šlehlo, nebo by si pro mě aspoň dojel Chocholoušek
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Kewint
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kewint »

k té nehode,ted do protismeru vlitlo auto a sebral osebou dalsi,a kdyz porijizdela sanitka,tak osobni doktor jednoho z bouračky,to do té sanity narval protože to nedobrzdil,takže sanitka na sračky,osobní auto doktora taky,a v plotu další dvě rozsekané auta :D
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Tyjo tak to už je snad divokej západ.Asi máte nějakýho "volnýho šerifa", kterej neni zlej... :D Když jsem tam byl tenkrát, tak jsem si říkal, joo tady je docela klid....
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

Kewint píše:tak osobni doktor jednoho z bouračky,to do té sanity narval protože to nedobrzdil
pre mna moze byt aj papez, za volantom sme vsetci rovnaky pacienti a preto su vymyslene dopravne predpisy. aj ked pani doktori si mysli ze ich sa to az tak netyka :roll:
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Uživatelský avatar
dmatej
Příspěvky: 2845
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dmatej »

Hmm, dobrý ... kolik mrtvých? Všichni živí? ...
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto) a Škleblík (VW Passat).
Uživatelský avatar
Teepee
Příspěvky: 4298
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teepee »

Kewint píše:se žlomenejma žebrama
žebra se dají pochroumat i zcela jinak a zcela nevinně. Při troše šikovnosti stačí strčit ruce hluboko k motoru, opřít se hrudníkem o blatník, a když ta mrcha (lambda v Sieřře) dole nejde a nejde povolit, tak se zapřít a zabrat ještě o trochu víc, a křup, mezižeberní svaly po pár dnech tak stráášně bolí.
Taky neobvyklá příhoda, v první chvíli jsem myslel že mám snad zlomený žebro...
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Honza 21061
Příspěvky: 1600
Registrován: úte pro 13, 2005 22:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza 21061 »

Otec si zlomil 3 žebra a udělal díru do plic kašlem, když měl Laryngitidu spojenou se začínajícím astmatem.
3 neděle v kuse málem vychrchlal vnitřnosti a po roce když mu kvůli něčemu rentgenovali hrudník, zjistili, že prodělal zlomeninu 3 žeber. Něco ho strašně bolelo, ale nenapadlo ho, že by to mohlo být zlomené. :shock:
Honza
Osa Praha - Brno
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

mno neska sa mi stala divna vec...
siel som z Malaciek do Pezinka (cez pezinsku babu, pre neznalych robi sa tam zavody do vrchu) siel som na mazde, cestu moc dobre nepoznam, navyse bola tma tak som siel pomenej, zrazu v spetaku este po ceste hore vidim dva okruhle svetlomety a pod nimi obdlznikove parkovacky hovorim to vyzera na neaku 01ku original, hovorim si tam ma ani nedobehne .... cestou hore mi bol zaveseny furt na chvoste a to uz som prechadzal zakruty na hrane moznosti 13"gum so sirkou 175 sam som sa cudoval... na vrchu je rovinka taka kratka tam som tomu trocha pokuril tak na chvilu zmizol, avsak cestou dole kde prechadzal on skoro setky zakruty smykom ma dal hned v prvej a nasledne aspon 6 dalsich aut predomnou.. :shock: :shock: bola to cervena 01 tak do roku 73 trocha ohnita na neakych starych peknych litakoch.. cestou dole mi nedal sancu ... ani som sa mu nedokazal priblizit ! sedel v tom sam borec malo to spztky MA ...
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Sid
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvek od Sid »

Tú 01 ku som pár krát videl prechádzať cez Stupavu.
Uživatelský avatar
ger007
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ger007 »

neviem teda co s tym ma porobene borec ale slape mu to OK chce som ho dobehnut a opisat znacku a ze mu napisem list o ladaklube ale nedalo sa :-D
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
gogo
Příspěvky: 507
Registrován: úte čer 01, 2004 12:11
Bydliště: niekde v SVK

Příspěvek od gogo »

ger007 píše:opisat znacku a ze mu napisem list o ladaklube ale nedalo sa
...no hlavne ze si potme stihol zaregistorvat ze bola troska ohnita a do roku 73 :mrgreen:

PS.....nebol to nejaky miestny co jazdi sutazne serial do vrchu? nehovorim, ze prave na zigulaku. u nas je totiz tiez takyto kopec (Jankov vrsok) a mlady Kois tam obcas trenuje (ak vam to meno nieco hovori). aj tak je to ale trosku riziko, nikdy nevies co bude za zakrutou, mozes tade 100 x prejst ..............
21061 *1986
21043 *1994 LPG
2107 *1989 LPG
...... potom nejake sracicky...
od 2020 VESTA CROSS LPG
Odpovědět

Zpět na „Příhody ze silnic“