2103 jak z praku

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Teepee píše:ad. Plavec: nevím co je na francouzském Citroenu tak zvláštního, je to zcela běžné auto, pokud se nejedná o BX, ZX, XM a starší. Taková Xantie, C3, C4, C5 atd jsou u nás prostě "normální konzumní auta" stejně jako P406 a mladší.
Nojo v servisech si vymejšlej že nechtěj dělat tohle a radši by tamto...
BX,XM je atypický auto už kvůli hydraulice, to ano, ale ZX je myslím francouzská felda.
Xantie, C3,C4,C5 to jo, to jsou "normální konzumní auta" jak píšeš, s tím souhlasím.
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

ZX není francouská felda, ale francouzskej favorit. Esteticky je od 03 o pár řádů níž. Sice je na ježdění asi pohodlnější, protože stará řada žigulů (01-07) má katastrofálně řešený řízení. Né tuhostí, ale nepřesností. Jsou potřeba daleko větší výchylky volantu pro jemnou korigaci, než u jiných aut. To už mi přišla lepší Škodovka 120, co se řízení týče. Osobně bych už do francouzskýho auta nešel, nebo bych si to musel hooooooodně rozmyslet. Když už, tak japonský, nebo německý. Tomáš chtěl změnu, ale tím ZX si podle mě spíš ve výsledku přihoršil.
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Tak sem tu koukal a nestačil sem se divit co se děje.Ano opravdu sem koupil od svého bráchy citroena ZX.Ladu bych nikdy za žádnej vrak nedal,takže podle mě toto auto vrak není.Vaše srovnávání s felící nebo favoritem mí příde směšné,a to ať z důvodů pozinkované kastle,patých dvěří z plastu nebo posilovače řízení který pracuje parádně.A dále auto je krásně odhlučněné a nádherné odpružené,Rosťa vám to může dosvědčit.Můj osobní názor je ten že každý má auto podle vkusu,druhému se líbíit může nebo nemusí.Ale nikdy nesoudím auta jen podle toho co jsem slyšel z doslechu.No tady aspoň pár fotek.
Přílohy
CIMG0687.JPG
CIMG0702.JPG
CIMG0703.JPG
Uživatelský avatar
Kopr
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvek od Kopr »

Vy ty voňavky máte v rodině asi :wink: vypadá dobře a nic si z nich nedělej z rejpalů ono jezdit dlouho jedním autem taky pěkně omrzí :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

Jelen píše:ZX není francouská felda, ale francouzskej favorit. Esteticky je od 03 o pár řádů níž. Sice je na ježdění asi pohodlnější, protože stará řada žigulů (01-07) má katastrofálně řešený řízení. Né tuhostí, ale nepřesností. Jsou potřeba daleko větší výchylky volantu pro jemnou korigaci, než u jiných aut. To už mi přišla lepší Škodovka 120, co se řízení týče. Osobně bych už do francouzskýho auta nešel, nebo bych si to musel hooooooodně rozmyslet. Když už, tak japonský, nebo německý. Tomáš chtěl změnu, ale tím ZX si podle mě spíš ve výsledku přihoršil.
:laughing3: toto je k smíchu-srovnávat ZX a fáčko-to je jako srovnávat člověka a šimpanze-obojí je při troše fantazie podobné-s fáčkem je to nesrovnatelné a filcka má do ZX hooodně daleko-nejen zpracováním a provedením ale taky kvalitou a dizajnem-můj švára dělá ve firmě která vyráběla technologické zařízení pro škodu auto a když viděl jak to tam chodí říkal že by si feldu už nekoupil(má 1,6 tku-párkrát jsem ji řídil proto můžu porovnat) a jinak je na každém jaký vůz vlastní-mě se to zx líbí moc
Fuksa.Tomas
Příspěvky: 309
Registrován: ned pro 11, 2005 20:05
Bydliště: Chrast
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fuksa.Tomas »

Kopr píše:Vy ty voňavky máte v rodině asi :wink: vypadá dobře a nic si z nich nedělej z rejpalů ono jezdit dlouho jedním autem taky pěkně omrzí :mrgreen:

Dík Kopre.Neboj nedělám,každej má svůj názor.Dřív bych se taky jen podíval a vysmál se hele žigul.Ale teď už ne Lada je prostě pro mě nezapomenutelný auto.
Uživatelský avatar
radek mb
Příspěvky: 5187
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radek mb »

Jo,tak tehle Citrouš vypadá vyvoněně 8)
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Oni v rodině s autama nejezděj. Jenom je leštěj a vrtaj do nich dírky pro led diody.
VAZ 1800kk na prvočinitele
EMI
Příspěvky: 1084
Registrován: pon zář 04, 2006 09:24
Bydliště: JN69PI
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od EMI »

taky dobrá činnost :D
red BA3 21061, 1984, 4q, LPG :finga:

BLIZZARD = iron fist in a velvet glove

osa Klatovy - Plzeň - ....
Uživatelský avatar
Luděk Musil
Příspěvky: 10520
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luděk Musil »

Hm - todle auto vypadá dobře ... nechť zrovna tak dobře slouží. L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Vždy zálezí především na majiteli, aby se mu nový vůz libil. Já vždy říkám, že mne musí auto oslovit :wink: . Tento Citroen vypadá moc hezky a jak vidno, Tomášovi se líbí a to je hlavní. Ať dobře a dlouho slouží.
Uživatelský avatar
Puhi
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvek od Puhi »

Jelen píše:stará řada žigulů (01-07) má katastrofálně řešený řízení. Né tuhostí, ale nepřesností. Jsou potřeba daleko větší výchylky volantu pro jemnou korigaci, než u jiných aut. To už mi přišla lepší Škodovka 120, co se řízení týče
Tak to by si sa mal zviezť v Nataši :wink: Vôľu nemám žiadnu, kámoš čo asi pred mesiacom moju šoféroval, nevedel pre tu citlivosť udržať rovný smer, sťažoval sa ,že i len pár milimetrov v otočení volantu robí divy na ceste :wink: (jazdí práve feliciou čo je hrebeň)
Víťa
Příspěvky: 234
Registrován: pon dub 04, 2005 10:19
Bydliště: Blučina/Žabovřesky

Příspěvek od Víťa »

Škoda pěkné 03, až tě přejde autopuberta ( vím o čem mluvím, taky jsem se zbavil kdysi pěkné 03, ale alespoň ji ještě pár let užil Tomáš Tauer), tak se zase k 2103 vrátíš...alespoň do garáže a na popojíždění jen pro zábavu.....ale aby ta auta byla za pár let ještě na prodej...nicméně Citrón je moc pěknej, ať slouží.
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4715
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

Wolf píše:Vždy zálezí především na majiteli, aby se mu nový vůz libil. Já vždy říkám, že mne musí auto oslovit :wink: . Tento Citroen vypadá moc hezky a jak vidno, Tomášovi se líbí a to je hlavní. Ať dobře a dlouho slouží.
Tak to každopádně záleží na tom, kdo auto měl předtím.A komu se líbí citroeny tak ať má citroeny, komu se líbí třeba fordy tak ať má fordy.To je každého věc. :wink:
Ty plastový kufrový dveře jsem měl na BX taky, to je panečku věc, nereznou a jsou lehký.I kapota byla myslím plastová. :)
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12118
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Trabantom se lidi smějou a u nových to nevadí...strašný, tuten přístup... Jinak teda, když už taková debata, dizajnově se mi teda ta felície líbí víc :wink: Jinak tuto auto nechť slouží, vypadá zachovale, ale teda ty světýlka v nárazníku... :roll: 8) To by mě zrovna neoslovilo :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“